волосатое стекло• 17 марта в 19:17
Це нормальна вечеря? Хочу бути стрункою. Треба 1200 ккал в день
Я_канеша_извиняюсь• 17 марта в 19:38
Ответ дляволосатое стекло
Спеціально з блюдця їм шоб не накладати
Лайфхак
Вам не допоможе. Нажаль
Карамбулкул• 17 марта в 19:39
Ответ дляволосатое стекло
Чому
Кажіть
Углеводы на ужин не едят, тем более в такрм извращеном виде, белок нужен вареный или запеченый и больше порцию, если вы называете тот огрызок капусты овощами и клетчаткой, то это не оно
Жертва интернета• 17 марта в 19:43
Это дорога к качелям посчитайте реальное ваше кбжу чтоб худеть и спортом займитесь, а то желейное тело вам обеспечено
Госпожа_тамагочи• 17 марта в 20:12
Ответ дляСвезло так свезло
картошку не есть, мясо лучше запеченное или отварное 100-130 гр и салатик можно из свежих овощей. Если хотите похудеть про картошку забудьте. Каши только в первой половине дня. Ужин мясо/рыба с овощами
Не чудіть, картоплю можна і треба на схудненні. Покажіть хоч одне дослідження, що картопля шкідлива
Госпожа_тамагочи• 17 марта в 20:14
Ответ дляКарамбулкул
Де таке написано? Ви до харчування і схуднення так само далекі, як приблизно до місяця
Свезло так свезло• 17 марта в 21:46
Ответ дляГоспожа_тамагочи
вона не шкідлива, просто смачна та можна легко перебрати дозу. Я коли худла, то виключила її з раціону. Схудла за 9 місяців на 12 кг тільки завдяки харчуванню, спортом не займалась зовсім. Тому даю поради з власного досвіду, а не з того, що в інтернеті пишуть
Госпожа_тамагочи• 18 марта в 12:31
Ответ дляСвезло так свезло
Цемне в інтернеті пишуть, а дослідження
Ви даєте шкідливі поради, які приведуть до рхп
Свезло так свезло• 18 марта в 12:59
Ответ дляГоспожа_тамагочи
Цемне в інтернеті пишуть, а дослідження
ага, в мене вже рхп мабуть)) Ви б почитали трохи про ту картоплю. В такому варіанті, як автор їсть точно не сприяє схудненню
Госпожа_тамагочи• 18 марта в 16:32
Ответ дляСвезло так свезло
Ви писали за картоплю взагало і про каші, які не можна ввечері. Це така маячня. Не радьте того, в чому не розбираєтесь