Гірчинка• 17 марта в 20:06

Як дістатися з Києва у Варшаву? Порадьте перевізника

Підкажіть, як найкраще доїхати до аеропорту у Варшаві з Києва?
Може, хтось їздив потягом в підкаже по пересадках?
Або автоперевізника порадите
За ким я буду?• 17 марта в 20:20
Ответ дляГірчинка
Прикольно. Це реально як сендвіч: три полки
Дочка успевает взять нижнюю туда и обратно
Маю рацію• 17 марта в 20:20
Ответ дляГірчинка
Вообще не прикольно. Отвратительное купе.
Нічна ненажера• 17 марта в 20:20
Ответ дляТреба ось так
Не, это Киев-Варшава. Но там купе неудобные по 3 полки в ряд
ужас, а как люди на верхней полке, там наверное воздкха нет совсем?
Треба ось так• 17 марта в 20:21
Ответ дляНічна ненажера
Я езжу до Хелма, я манала это извращение. Нижние полки гребут за секунды. А мне с детьми даже если купе выкупить, нафиг надо.
автор Гірчинка • 17 марта в 20:23
Ответ дляТреба ось так
Та ну. До аеропорта такси болт, убер. Не берите в притык. Берите хоть пол дня день запаса.
Про запас часу зрозуміла) дякую!
Болт чи убер маєте на увазі із Хелму? Чи вже з Варшави?
Треба ось так• 17 марта в 20:24
Ответ дляГірчинка
Про запас часу зрозуміла) дякую!
Та по Варшаве 😁
Нічна ненажера• 17 марта в 20:25
Ответ дляТреба ось так
там есть СВ? 3 полки это ужас, и с детьми ибез детей.
Треба ось так• 17 марта в 20:26
Ответ дляНічна ненажера
Насколько знаю, нет. Не встречала ниразу.
Почемучечка• 17 марта в 20:35
Ответ дляГірчинка
Підкажіть, де купувати квиток з Хелму на Варшаву?
з цього сайту з ХЕЛМА-ВАршаву беріть до Центральної Варшави обичний клас 2-він від 40 злотих десь від 450 грн. https://ebilet.intercity.pl/wyszukiwanie?dwyj=2026...
від Києва їде гарний поїзд купе-сама здивувалася, чи може мені поовезло)навіть в туалеті були аромопалочки)прямий поїзд дорожчий, та маленькі купе,дуже не зручний+ не такий й швидкий. Я памятаю купила в 6-00 з Київа до Хелма, а потім в інтерсіті й в той же день в 21-00 вже була у Варшаві. Таможня зразу в поїзді, не виходити. Інтерсіті з того ж перону+дуже наших ви точно не заблукаєте. А який аеропорт? в Варшаві ЇХ два
Почемучечка• 17 марта в 20:38
https://ebilet.intercity.pl/ сайт ,там є українська мова
автор Гірчинка • 17 марта в 20:39
Ответ дляПочемучечка
Щиро дякую! А затримок немає потягу на кордоні? Тобто запас часу 3 години, нормально чи мало?
І квиток на Варшаву краще одразу брати чи реально по прибуттю?
Аеропорт Шопена
Нічна ненажера• 17 марта в 20:47
Ответ дляТреба ось так
Гугл говорит, что есть, а в реле - не знаю.

Стоимость билета в СВ (спальный вагон) на поезд Киев — Варшава обычно превышает 3500-4000 грн, так как это повышенный класс комфорта, а цены на стандартное купе начинаются от 1491-1800 грн. Прямой поезд курсирует ежедневно, билеты лучше приобретать заранее через официальный сайт Укрзализныци или приложение, так как спрос очень высокий.
Ясамаякрасивая)• 17 марта в 20:48
Ответ дляГірчинка
Аеропорт Шопена
Я не знаю як зараз з затримали, у доньки останній раз поїзд затримали десь на 4 години. Але якщо брати білети на потяг польської залізниці, не інтерсіті, то вони дійсні протягом 6 годин, тобто можете на будь який інший потім сісти, окрім інтерсіті.
Треба ось так• 17 марта в 20:48
Ответ дляНічна ненажера

Это инфо какой давности? 1 место в купе стоит 5700
Нічна ненажера• 17 марта в 20:49
Ответ дляПочемучечка
таможня сразу в каком поезде?
Треба ось так• 17 марта в 20:49
Ответ дляГірчинка
Аеропорт Шопена
Очень мало. Берите часов 12 запаса минимум
Почемучечка• 17 марта в 20:51
Ответ дляГірчинка
Аеропорт Шопена
не було затримок, вони самі час якось так підбирають під поїзд та інтерсіті, люди які приїхали поїздом з Київа, потім сіли в інтерсіті та поїхали, коли будете дивитися білет інтерсіти там запас буде десь година,раніше там я памятаю не було по часу. але рядом Бедронка й можна там походити, щоб час бистріше пройшов. . Можно білет й там купити, але може не бути місць сидячих в інтерсіті й будете стояти. Краще одразу беріть. Вам треба Хелм- ВАршави Центральной, там автобуси які йдуть на аєропорт це приблизно їхати 30 хвилин на автобусі 175, кожні 10 хвилин. Можно й на таксі ,але у них гарна трансп. система , можете встановити програму транспорту по Варшаві - jakdojade (показує всі маршрути й коли доїдете)
Почемучечка• 17 марта в 20:54
Ответ дляНічна ненажера
таможня сразу в каком поезде?
сначала украинская.,а потом заходит польская, вы сидите не выходите
Почемучечка• 17 марта в 20:55
Ответ дляТреба ось так
я скільки їздила КИїв-Хелм, ХЕЛМ-Варшава, не було затримок а їздила я кінець серпня перед школою...а вот Варшава-Київ фірменний так да там були затримки
Треба ось так• 17 марта в 20:59
Ответ дляПочемучечка
И я ездила задержек небыло, а знакомые ездили, были задержки. Плюс вы читали что сейчас в тревогу всех выводят из вагонов в дороге по новым правилам? Просто доехать с опозданием это одно, а вот опоздать потом на самолет, неприятно.
Почемучечка• 17 марта в 21:00
Ответ дляТреба ось так
вас выводили в тревогу? куда?
Треба ось так• 17 марта в 21:01
Ответ дляПочемучечка
вас выводили в тревогу? куда?
Ну что я могу вам сказать. Если вы новостей не читаете.
НуКаНаКа• 17 марта в 21:03
Ответ дляЗа ким я буду?
5800, но автор разве писала подешевле надо? Дочка у меня бусами не едет, границу проходить лотреея по времени. А у нее конференция там, нужно все распланировать по времени. Хотя сейчас и поезд такая себе гарантия времени
Ого, це люкс, чи що?
Київ Перемишль куштував пару місяців тому 2400
НуКаНаКа• 17 марта в 21:03
Ответ дляГірчинка
5800 це тільки до Хелму?
Та якось дуже дорого
Зайдіть на сайт УЗ і подивіться
автор Гірчинка • 17 марта в 21:07
Ответ дляНуКаНаКа
Ого, це люкс, чи що?
А з Перемишля до Варшава дорого/довго?
НуКаНаКа• 17 марта в 21:08
Ответ дляГірчинка
А з Перемишля до Варшава дорого/довго?
Я не знаю.
Я їхала звідти в Краків.
автор Гірчинка • 17 марта в 21:10
Ответ дляНуКаНаКа
Та якось дуже дорого
Зайдіть на сайт УЗ і подивіться
То до Варшави у купе-сендвічі з трьома полицями
Хвець-тець• 17 марта в 21:29
Ответ дляГірчинка
А з Перемишля до Варшава дорого/довго?
З Перемишль довше до Варшави, ніж з Хелма.
муха в кедах• 18 марта в 00:40
Ответ дляТреба ось так
Я вчера ехала поездом по Украине, Львов- Запорожье, никто никого никуда не выводил. Тревоги гудят постоянно в Днепр. и Зап. областях