Я_не_аноним_100%• вчера в 20:40

Побувала я на Конотопській відьмі

Ну, що сказати, сподобалась: оригінально, музично, автентично, кумедно. Особливо білі , безликі відьми таке цікаве художнє рішення! Віяло якоюсь магією і мудрістю відьми... рекомендую виставу
Молода і нерозважлива• вчера в 20:42
Сестрі теж сподобалось, а ще більше їй сподобався спектакль ’ Я бачу вас цікавить пітьма’
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 20:43
Ответ дляМолода і нерозважлива
Дякую за пораду, гляну
Чтооооооооооо?• вчера в 20:44
А моим не понравилось. Я те билеты недели 2 ловила и сказали, что ничего особенного. Ходили еще 2 года назад
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 20:47
Ответ дляЧтооооооооооо?
Буває, всі ми різні, недарма ж різні вистави -на різний смак
Чтооооооооооо?• вчера в 20:49
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так да, я себе даже и не покупала билет. Знала, что не мое. Я комедии люблю
Но они же так хотели, жаловались, что не могут купить. Думала, придут довольные
ТихоЯ• вчера в 20:49
Колега як раз на днях була на виставі, теж сказала, що сподобалося
ротцвеники• вчера в 20:53
Чудова вистава! Люблю її дуже.
Ви в якому складі дивилися? Хто відьму грав?
Гола з конопель• вчера в 20:56
Мені сподобалась вистава дуже. А ще той факт, що потрапили на неї за 200 грн))
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 20:57
Ответ дляЧтооооооооооо?
Так там комедія, насміялися досхочу
Где тут 0?• вчера в 20:58
Мне тоже очень понравилось: и ведьмы, и микс старого с современным, и юмор, и музыка, и освещение… Не зря он столько лет аншлаги собирает
Где тут 0?• вчера в 21:02
Ответ дляМолода і нерозважлива
А где он идет? Какой театр? Тоже Франка? Не видела вроде. Книга мне понравилась
ЛолитаНеРазлита• вчера в 21:00
Ответ дляГде тут 0?
Они и на гастроли по Европе ездили.
Чтооооооооооо?• вчера в 21:03
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так там комедія, насміялися досхочу
Странно. Мама сказала, что что-то непонятное и совсем не смешное. Типа драмы и с фантастикой🤔
Зубачистка• вчера в 21:03
Автор, ви в Києві у Франка потрапили? Хто грав відьму? Як спіймали квитки?
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:04
Ответ дляротцвеники
Чудова вистава! Люблю її дуже.
Відьма Зубиха- Христина Корчинська, Забрьоха- Назар Задніпровський, Пістряк- Кукуюк Михайло, Олена, певно, Оксана Жданова чи Марія Рудинська, бо обоє руді, я так і не зрозуміла хто саме, Дем´ян- Дадалєв Михайло.
А Ви на який склад попали? І який з них основний?
Молода і нерозважлива• вчера в 21:04
Ответ дляГде тут 0?
Треба ловити..в Києві в жовтневому був.
Я бачу, вас цікавить пітьма у Києві ᐉ купити квиток в театр 01 травня 2026 ᐉ Kontramarka.ua https://share.google/NlP39XLM4VB1D15s4
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:05
Ответ дляГола з конопель
І де це у Вас місця були? Чи подарунок?
Красавица писяная• вчера в 21:05
В Польщі будуть з гастролями? Хто знає?
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:08
Ответ дляЗубачистка
Відповідь 15.
Білети зловила в той день, коли викидали на 14- 15 березня, десь за три тижні до вистави.
ДелиВерка• вчера в 21:09
Я так довго хотіла на цю виставу і з такими очікуваннями туди йшла, що чесно кажучи, сюжет дуже розчарував. Сподобались окремі елементи вистави, наприклад гра Хохлаткіної і цікаве рішення потоплення відьом, але загальне враження-слабенько
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:09
Ответ дляКрасавица писяная
В Польщі будуть з гастролями? Хто знає?
Наче читала у фейсбуці від театру що поки гастролі міжнародні закінчились.
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:10
Ответ дляДелиВерка
А я Хохлаткіну не бачила
Лінива, не каюсь• вчера в 21:13
Я отримала надзвичайне задоволення від перегляду. Не дарма не можливо купити квитки.
А ще вдалося потрапити на «три товариші» у Франка нещодавно, теж рекомендувала б.
А в Лесі- «паромник» 👌
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:15
Ответ дляЛінива, не каюсь
А в Лесі- «паромник» 👌
А мені найкраща вистава у Франка Річард 3 з Бенюком, мені неймовірно сподобалась гра акторів
Лінива, не каюсь• вчера в 21:16
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Я спротивила його
Где тут 0?• вчера в 21:16
Ответ дляМолода і нерозважлива
Треба ловити..в Києві в жовтневому був.
Дякую
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:17
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я спротивила його
Чого?
Лінива, не каюсь• вчера в 21:18
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Чого?
За його висказування. В нас з ним різні погляди
ротцвеники• вчера в 21:19
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Склади міксуються, я дивилася в різних. Краще, як на мене, Зубиху грає Хохлаткіна. І пара Задніпровський-Кукуюк.
Коли грали Корчинська, Ярема, Самінін, то не було того драйву)
автор Я_не_аноним_100% • вчера в 21:19
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я щось пропустила, що і коли? Де прочитати, чи Ви особисто з ним знайомі і він щось Вам сказав?