Мая твая не панимать• вчера в 20:59
Підлітки зараз якось по-іншому зустрічаються?
Ніж було у ваш час, у вашу юність? Чи все так само? Як ви би відповіли на це питання?
Бабуся мороз• вчера в 21:01
А они встречаются сейчас вообще? Есть племяшка и племяш, вообще никаких там намеков на отношения. Мы уже вовсю в их возрасте ’гуляли’
Божа кульбабка• вчера в 21:04
Моя підлітка значно мудріша, ніж була я. Вони дуже багато розмовляють з хлопцем, обговорюють ’на березі’ багато чого, говорять про свої почуття та про ставлення до тих чи інших речей. Тому якщо порівнювати її перші стосунки і мої - то дуже відрізняється.
Плюс вони вільніші, прогресивніші, я в свій час гуляла по району, максимум виїжджала в центр міста. Моє дитя зі своїм хлопчиком вже і в сусідні міста їздила, і в тури вихідного дня, і я брала їх з собою з ночівлею у Львів і відпускала там гуляти, влітку планують з його бабусею в Польшу мотнутися, можливо разом в табір поїхати. Десятикласники, якщо що.
3@йk@• вчера в 21:05
Они больше «дружат». У нас сразу был флирт и просто мальчика-друга у меня не было ни одного в этом возрасте. У дочки все друзья. Я спрашиваю - он за тобой ухаживает? Провожает, в кино водит. Нет, мы просто дружим.
А кто тебе из них нравится? Никто. 🙄
Оновлена версія• вчера в 21:05
Син зустрічається з дівчиною, їм по 14 років.
Кожного дня до неї ходить. Гуляють в парку, по району, вдома.
На свята дарує квіти. Купує солодощі.
Звичайні стосунки. У нас так само було.
На свята дарує квіти. Купує солодощі.
Звичайні стосунки. У нас так само було.
Оновлена версія• вчера в 21:07
Ответ дляБожа кульбабка
А я боюсь навіть в центр самих відпускати. Не дай Боже тривога чи обстріли.
Ми в Києві.
Маю племінника, 15 років.
Зустрічається із дівчиною, їй 16.
Обмінюються подарунками.
Наприклад, на 14 лютого він подарував їй піжаму VS (звісно що не оригінал), вона йому самозбірний колекційний автомобіль на безліч деталей, то бігав щасливий.
На 8 березня квіти, косметичку та блиск для губ.
В мою юність були рамочки для фото, чашки, парфуми ейвон, фотоальбоми і тому подібне.
На той час такі подарунки вважались класними.
Згадую ті часи із теплом
А ще, вони мудріші, багато розмовляють про себе, про відносини, про життя. Ми такими не були)))
Зустрічається із дівчиною, їй 16.
Обмінюються подарунками.
Згадую ті часи із теплом
Чемодан-Вокзал-Майами• вчера в 21:09
Ответ дляОновлена версія
На свята дарує квіти. Купує солодощі.
Звичайні стосунки. У нас так само було.
На свята дарує квіти. Купує солодощі.
Звичайні стосунки. У нас так само було.
А у моего сына спорт и репетитор
Да и девочка занята. Нет у них столько времени гулять
Только на выходных
Цветочница• вчера в 21:10
Ответ дляОновлена версія
Ми в Києві.
Я тоже очень боюсь. Но сын ездит с другом в центр. Как-то осенью попали в тревогу и застряли в метро на станции, а уже было где-то 9 вечера. Я уже готова была их ехать забирать, но отменили тревогу и они доехали , я их подобрала у метро уже.
Оновлена версія• вчера в 21:15
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А у моего сына спорт и репетитор
Только на выходных
У сина також ДЮСШ по футболу, він прямо горить ним. Також репетитор з математики.
Школа з поглибленим вивченням іноземної мови.
Встигають.
Головне, в телефоні цілодобово не сидіти.
Та й не цілий день вони разом. Кілька годин в день, але кожного дня зустрічаються.
Встигають.
Божа кульбабка• вчера в 21:11
Ответ дляОновлена версія
Ми в Києві.
Вони проінструктовані що відразу треба шукати сховище, у разі чого.
Зайченя• вчера в 21:11
Донька почала зустрічатися з 15 років, в 16 мала вже постійні стосунки з хлопцем біля року, дарував квіти, подарунки, води в кіно і кафе.
Дама_с_караваем• вчера в 21:12
Дивлячись де. В пгт починають зустрічатись років з 10. І активно фарбуватись (з тоналкою) , цікавитись гель лаком. Більшість не хоче вчитись, усі знамають тренди з тік току.
Упругая попка• вчера в 21:15
Моему 14.
Еще ребенок, заказывает на свой ДР мягкие игрушки
Много друзей, девчонок в том числе. Спрашиваю кто то с кем то встречается ли уже, он говорит нет, мы все просто дружим друг с другом.
Даже не знаю со сколтки лет они встречаются
Я из маленького города, у нас девчата в 14 уже половой жизнью жили во всю по подвалам. А я уехала и вышла замуж в 18, муж первый
Оновлена версія• вчера в 21:17
Ответ дляУпругая попка
Моему 14.
Я також думала, що мій буде пізнім. Хлопчачі компанії, футбол кожного дня. А тут любов в 14. Сама в шоці.
Парова машина• вчера в 21:23
Моїй 16. Випускні іспити на носі. Хлопцю 18. Вчить з нею математику прямо зараз в її кімнаті
. Безкоштовний репетитор.
Відповідальні, спортом займаються, весь вільний час подорожують і обоє знають чим хочуть займатися в житті.
. Безкоштовний репетитор. Відповідальні, спортом займаються, весь вільний час подорожують і обоє знають чим хочуть займатися в житті.
Тримаю свічку• вчера в 21:31
Ответ дляПарова машина
. Безкоштовний репетитор.
Мені 40 і я не знаю чим
Парова машина• вчера в 21:36
Ответ дляТримаю свічку
Мені 40 і я не знаю чим
Мені 42, пару раз кардинально міняла сферу діяльності. Ну буває, все одно наявність мети однозначно позитивно. Навіть якщо з часом вона зміниться.
СкокоМнеДадите• вчера в 21:38
Мені так само здається. В сина є друг, який з 9 класу зустрічається з дівчиною. І ось ми з сином і його другом їхали в поїздку. Дівчинка прийшла на автовокзал його провести. І я була в шоці. До відправлення маршрутки хвилин 10-15, він сидить в маршрутці, вона стоїть під вікном і вони переписуються. І це замість того, щоб поспілкуватися вживу, пообійнятися, потриматися за руку