Жинси на дитину• 17 марта в 21:09

Бальні танці турніри

Смішно читати про престижність турніру, де перемогла чергова бальниця. Цих турнірів декілька сотень по всьому світу і в кожній країні свої організації, про які ніхто і не чув. https://proslav.info/pereiaslavka-sofiia-ottsevych...
Наездница• 17 марта в 21:11
Не читайте

ВерСаСе• 17 марта в 21:12
А що смішного?
автор Жинси на дитину • 17 марта в 21:13
Ответ дляВерСаСе
А що смішного?
Що не показали її суперниць у фіналі, там мабуть було максимум 3-4 учасниці
ПесиКот• 17 марта в 21:13
Жаба така жаба
У дівчини її блекпул ще попереду - а вам сидіти вдома на печі і читати
Борисфенка• 17 марта в 21:14
Ответ дляЖинси на дитину
Чемпіонат світу - це круто!
Чого вас корчить?
автор Жинси на дитину • 17 марта в 21:15
Ответ дляПесиКот
Жаба така жаба
На блекпул поїхати не проблема навіть Вам, просто сплачуєте внесок за участь і їдьте:)Там до речі популярні стали пари геїв або транссексуали і т д.
ПесиКот• 17 марта в 21:15
Ответ дляЖинси на дитину
У вас і математика не дуже
Навіть на фото видно 6 фіналісток

ПесиКот• 17 марта в 21:16
Ответ дляЖинси на дитину
Тим хто не в темі - все просто
Пс - мама сина бальника від 5 років його життя до категорій open
Борисфенка• 17 марта в 21:18
Ответ дляЖинси на дитину
Так влаштовані всі змагання, і в спорті, і в конкурсах краси, всюди треба чималі внески. Але це не відміняє відбору. Даремно ви так
Патриоточка• 17 марта в 21:19
Ответ дляПесиКот
Жаба така жаба
Який бля блекпул,це якась кишенькова організація. Її результати WDSF не визнаються.
ПесиКот• 17 марта в 21:20
Ответ дляБорисфенка
Автор фантазує
У всіх категоріях люди змагаються згідно рівня танцювання і віку
Тому її - заплатіть і вийдете на паркет з хворих фантазій
Навіть про Ам
Патриоточка• 17 марта в 21:20
Ответ дляБорисфенка
Чемпіонат світу - це круто!
Чого вас корчить?
Ви не в темі. Цих ’міжнародних чепмпіонатів’ твльки в Києві кожну неділю декілька.
ПесиКот• 17 марта в 21:21
Ответ дляПатриоточка
Стверджувала що це блекпул ?
Чи бля заважає читати з розумінням ?
Сидять тьоті , жиром обростають і навіть не в стані за когось порадіти
Дівчини блекпул ще ПОПЕРЕДу - а у вас , бля ?
Борисфенка• 17 марта в 21:21
Ответ дляПатриоточка
І що? Вони всі всіх не визнають
Борисфенка• 17 марта в 21:22
Ответ дляПатриоточка
Я в темі. Так, велика конкуренція, турнірів безліч. Але і рівень підготовки учасників достойний.
Ms. Dolly• 17 марта в 21:22
Зовсім не смішно. Аж здригнулась при згадці яка колосальна праця стоіть за КОЖНИМ, навіть самим містєчковим, змаганням.
Патриоточка• 17 марта в 21:23
Ответ дляПесиКот
Автор фантазує
Навіть про Ам
І що?.як то відміняє купу ’міжгародних’ турнірів про які WDSF навіть не в курсі. Кожен може влаштувати ьакий ’чемпіонат світу’.
ПесиКот• 17 марта в 21:23
Ответ дляБорисфенка
Плюс сто - хтось в Житомирі танцює , хтось в Асені
Тільки порадницям залишається отрутою давитися дивлячись на молоду , струнку гарну
ПесиКот• 17 марта в 21:24
Ответ дляПатриоточка
А ви в курсі що дві асоціації зараз у світі які паралельно собі так чудово турніри влаштовують ?
Якщо кожен може - то влаштуєте , як борщ до варите

Борисфенка• 17 марта в 21:28
Ответ дляПесиКот
Вона в пошуку ’єдино правильного чемпіонату’. Дурна забава.
Хай ще дослідить питання з конкурсами краси.
Патриоточка• 17 марта в 21:28
Ответ дляПесиКот
Стверджувала що це блекпул ?
Чи бля заважає читати з розумінням ?
Якщо мова за спорт, а не за потанцюлькі, то для того зоб потрапити на основі змагання саме спортивного рівня блекпула треба мати відповідний рівень. Оскільки результати змагання у стартплсті WDSF не визнаються, то відплвідно і залікових балів до категорії там не буде, хоч 10 перших місць займи. Ця дівчина так і продовжить плясати в цій федерації.
Борисфенка• 17 марта в 21:30
Ответ дляПатриоточка
Їй нічого не завадить перейти в іншу федерацію, якщо дуже треба буде.
На чемпіонатах футбольних негри грають за європейські країни, всі давно звикли. На Олімпіаді виступають за які попало країни, лижники з Куби, фігуристи з Монголії.
Патриоточка• 17 марта в 21:30
Ответ дляБорисфенка
І? Хоч яким талантом людина не буде, але якщо він не в офіційній команді/федерації відповідного виду спорту то це ніким окрім ’папи з мамою’ не враховується. Це те саме як еупа турнірів з фктболу, художньої гімнастики тощо.
автор Жинси на дитину • 17 марта в 21:31
Ответ дляПесиКот
Так ніхто не каже, що дівчина не гарна і все з дівчиною і її майстерністю ок, тільки чемпіонок дуже багато, оскільки багато різних федерацій і асоціацій. Вже смішно читати про чемпіонство в котрий раз:)А ще до речі дивно, коли журналісти підкреслюють що перемогла бальниця з України.Тільки не пишуть, про те, що перемога і участь повністю фінансуються батьками
Борисфенка• 17 марта в 21:31
Ответ дляПатриоточка
В Україні дві федерації з художньої гімнастики, сьогодні біля корита одна, завтра може бути інша.
Життя бентежне.
Патриоточка• 17 марта в 21:32
Ответ дляПесиКот
МОК співпрацює лише з WDSF
Борисфенка• 17 марта в 21:34
Ответ дляПатриоточка
МОК співпрацює лише з WDSF
А що, бальні танці стають олімпійським видом спорту?
Ви ще пообурюйтеся, що цьогоріч у Відні було два десятки Віденських балів.
Борисфенка• 17 марта в 21:35
Ответ дляЖинси на дитину
Чим новіша федерація - тим дешевша участь. Ви наче вчора народилися.
Патриоточка• 17 марта в 21:35
Ответ дляБорисфенка
Ну перейде і їй заново доведеться набирати бали на категорію в новій федерації. Я ж за це і кажу.
Гаведені приклади недоречні. Питання не в країні мешкання чи народження, а чи належить футбольний клуб або танцювалиний вид спорта неважливий, я про принцип) до тих кого визнає МОК/ФІФА/WDSF тощо
Борисфенка• 17 марта в 21:37
Ответ дляПатриоточка
У неї буде досвід і список перемог. Набере ті бали легко.
Про принципи - там нема принципів, там люди рубають жирне бабло. А пересічним глядачам пофіг, яка федерація.