Невгамовна• 18 марта в 08:15

Туреччина: чи бронюєте на літо відпочинок?

У зв´язку з ситуацією з Іраном вже не раз читаю, що можуть закрити небо і над Туреччиною. Хто що думає щодо відпочинку? Бронюєте, утримуєтесь поки що?
Интимная• 18 марта в 20:10
Все не читала. Італію обсуждалі?
КАПСЛОЧНИЦА• 18 марта в 20:23
Ответ дляМир Мир Мир!
А до Т нельзя?
Можно, но долго, если про Турцию речь идет
ЛижТолько• 18 марта в 21:00
Ответ дляПенек Возмездия
А я так. Да, не боюся. Да, зараз буде купа фейспалмів у реакціях, і що? Турецька економіка залежить від туристів, Туреччина досить впливовий політичний гравець у своєму регіоні, Стамбул і умовну Анталію чіпатимуть лише в разі тотального армагеддону. А його не буде.
Післязавтра у мене Анталія, в серпні як завжди стамбул - туди квитки купила ще місяці три тому, звідти - чекаю, поки Віззейр трохи попуститься і знизить ціну.
Але я не в готелі і не з турами.
Розкажіть нам про економіку ОАЕ, де на 1 локала 8-9 іноземців. То що там з Дубаї? Їх не чіпають, правда? Чи все ж чіпають?
Вишневий цвіт• 18 марта в 21:13
Ответ дляПростоБелка
прочитала 2 страницы. вывод-ото б мне такие проблемы бронировать или нет? Турция или Египет? и шо вообще делать? без путевочки жизнь не мила пххахх

ловлю тапки
Зачем вы заходили в эту тему? Подраконить себя?
18 мнеУЖЕ• 18 марта в 21:26
Ответ дляПироженкА
https://www.euractiv.com/news/ankara-says-nato-dep...
Так это не прилетело, а они сбивают то, что через них летит. По Турции ничего не прилетало пока, у меня там подруга живёт с начала войны и сейчас отслеживает новости. Она говорит, что военные базы находятся очень далеко от курортных зон, а Турция - очень большая, так что все будет ок
18 мнеУЖЕ• 18 марта в 21:26
Ответ дляМій не такий
Ціни на Туреччину низькі
Где именно?
Герцогиня• 18 марта в 21:38
А саме в Туреччину обовʼязково?
Албанію чи Італію не можна бронювати?
Мейк-ап форева• 18 марта в 21:51
Ответ дляПироженкА
Хорватия с Албанией сейчас тоже не лучший вариант

Лучше переждать и посмотреть, как будут развиваться события, чем потратить кучу денег и не поехать
Почему? Какое отношение Хорватия имеет к этой мясорубке?
Латвийские_Номера• 18 марта в 21:53
Ответ дляБелая и пушистая
Так само. Є термали, і вистачить.
Ми місяць тому сюди приїхали, плануємо трохи відпочити від 4річного піздеця в Києві.
Де тут є термали? А то ми орендували будинок в селі Мукачівського району, поки відсипаємося і нічого не знаємо, що тут є і де можна не лише постаратися вспокоїти панічні атаки, но і відпочити/ релакснути
Герцогиня• 18 марта в 21:53
Ответ дляВишневий цвіт
В прошлом году тур стоил 86 тысяч,летом хотела присоединиться подруга,ей посчитали уже около 120 тыс.
Куди це тур був?
Вишневий цвіт• 18 марта в 21:56
Ответ дляГерцогиня
Куди це тур був?
Алания
Магиня• 18 марта в 22:38
Я забронювала, бо потім ціни будуть вищі. Відміна за місяць без штрафу. Там буде видно.
Магиня• 18 марта в 22:47
Ответ длямимАпроходила
Но и всегда были горящие перед вылетом .В связи с ситуацией в мире ,какие ранние бронирования ?
Ой, те горяще один шлак пропонують, та і дешево здається, бо 7 ночей, а по факту 5 днів в готелі, бо вильоти не зручні. А прорахуй це готель на 10-12 ночей, то вже і не такий він горящий. А нормальне вже за місяць може бути на стопі, або ціни захмарні. Не знаю, хто в ті горящі вірить.
Герцогиня• 18 марта в 22:48
Ответ дляВишневий цвіт
Алания
Це був 5 зірковий готель?
Вишневий цвіт• 18 марта в 22:57
Ответ дляГерцогиня
Це був 5 зірковий готель?
Так
Герцогиня• 18 марта в 22:57
Ответ дляВишневий цвіт
Так
А скільки днів?
Вишневий цвіт• 18 марта в 22:58
Ответ дляГерцогиня
А скільки днів?
9 ,авіа з Кишинева
Герцогиня• 18 марта в 23:00
Ответ дляВишневий цвіт
9 ,авіа з Кишинева
На скільки людей за таку суму?
Вишневий цвіт• 18 марта в 23:02
Ответ дляГерцогиня
На скільки людей за таку суму?
2+1
Герцогиня• 18 марта в 23:03
Ответ дляВишневий цвіт
2+1
2 дорослих і дитина?
Вишневий цвіт• 18 марта в 23:05
Ответ дляГерцогиня
2 дорослих і дитина?
Я,син 14 років( вважався,як дорослий) та син 12 років
Герцогиня• 18 марта в 23:06
Ответ дляВишневий цвіт
Тоді норм
Вишневий цвіт• 18 марта в 23:10
Ответ дляГерцогиня
Тоді норм
Плюс я брала сімейний номер
Белая и пушистая• 18 марта в 23:25
Ответ дляЛатвийские_Номера
У Берегово термальні відкриті басейни.
Почитайте місцеві форуми, групи у телеграмі.
У телеграмі є класна група ’ВПО Ужгород’, знайдете відповідь на усі питання.
автор Невгамовна • вчера в 08:32
Ответ дляк.Буланова
c 20 на месяц
Розкажіть, будь ласка, медичне страхування купуєте для тривалого перебування? Яке саме?
ПироженкА• 1 час назад
Ответ дляМейк-ап форева
Уже десять раз обсуждали в этой теме
Почитайте