Сонячний зайчик• 18 марта в 22:16
Корм vs натуралка
Чим годуєте, чому так, хто правий? Котики, собачки.
Стигла полуниця• 18 марта в 22:18
Натуралка лучше, но только правильная натуралка. Корм удобней.
Домовенок Кузя• 18 марта в 22:26
головне, щоб не з поличок наших магазинів....Раніше була акана, зараз перейшли на госбі (трішки більше подобається). Песик завжди збирає компліменти.
Домовенок Кузя• 18 марта в 22:26
Ответ дляСтигла полуниця
то точно.. я колись розбиралась нарахунок натуралки - там капець як все складно якщо збалансовано, а не так як кормить більшість(
Брюлик в стразах• 18 марта в 22:41
Натуралка, доводити нікому нічого не буду. Кожен може сам вирішити. Витягнула кота з хпн, ттт
Бідося• 18 марта в 23:03
Песик. Корм. Спец для жкт. Были и другие. И натуралка. Это был ад какой-то. Но проблема исключительно в животике конкретном.
Топтунша• 18 марта в 23:55
На сегодняшний день среди ветов и ветдиетологов нет единого мнения, что лучше - корм или натуралка. И там, и там есть как неоспоримые плюсы, так и недостатки.
У меня кошка и собака - на корме.
У кинолога собаки строго на сырой натуралке.
Еще знаю кинолога, который реализует видотипичное питание своим собакам - кормит от пуза, но раз в несколько дней, что вообще-то нормально для крупного хищника. Здоровье проверяет регулярно, все ок)
Так что тут дело индивидуальной реакции организма, цены и готовности (или неготовности) заморачиваться.
У меня кошка и собака - на корме.
Топтунша• 18 марта в 23:56
Ответ дляКинДза
А кто кормит натуралкой, глистов не боитесь?
Так и кто кормом кормит - обработки обязательны раз в 3 мес, т к глисты могут попасть в организм и тупо с обуви.
Натуралка перемораживается от 3х суток при -18°С.
БлинчикБезСметанки• 18 марта в 23:59
Годувала натуралкою і зявилась алергія, спас тільки корм. Але це порода така схильеа др алергія
КинДза• 19 марта в 00:02
Ответ дляТоптунша
Я знаю, но , например, яйца цепня выдерживают до минус 24. А с обувью такое не занесешь
aljonyshka• 19 марта в 00:07
Я за корм) У меня 2 кота, утром даю один влажный на двоих, и в течении дня Orijen сушка, и на ночь опять пакет влажного на двоих) По моему скромному мнению, я не в состоянии сбалансировать натуральный корм к природным условиям)
Гарнюнька• 19 марта в 00:18
Я спочатку кормила кота м´ясними міксами - заморочувалася раз в місяць, заморожувала пакетики, розважені по 100 гр. Шерсть виблискувала, йшов, то як струїлася з нього, на дотик шовкова... Але з годуванням були такі танці з бубнами... Їв тільки коли йому кидали по одному шматочку по черзі. Купою з миски - нізащо. Першими виїдав серце, печінку, яловичину, пупки, а останніми - шиї. З перепелиного яйця - тільки пів жовтка. Як не в настрої - міг лизнути і все. І боже збав, щоб хоч трохи м´ясо завітрилося. Годувати міксами значно дешевше, але і відходи були, частину не з´їдав і викидалося. Чергувати біля його миски часу немає. Плюнула і перевела на холістик. Їсть коли і скільки хоче. Худий, активний, шерсть хороша, але зовсім не така, як була на натуралці і зовні, і на дотик, періодично на підбрідді акне - не вилизується нормально замазура. М´ясо любить, як собі готую - миттєво прибігає і вихоплює ледь не з-під ножа кілька шматків...