Щира українка• вчера в 07:11
Транзит Сатурну по АСЦ, Місяцю, Сонцю -це завжди важко?
Зараз йде по моєму асценденту у Овні. Емоційно дуже важко ці дні і повна емоційна самотність. Далі буде йти по Сонцю у Овні. Це справді його вплив такий важкий емоційно? Як витримати ці два роки?
А ось і я• вчера в 07:25
Якщо ви зібрана, дисциплінована, відповідальна і доросла, давно сепарована від батьків особистість, то це не важко, це шанс для зростання
ГейТуда• вчера в 09:08
Так, буде непросто. І доволі довго, бо можливо на ретроградності знов повернеться пройде ще пару разів. Тримайтесь. У мене так по стеліуму в Козерозі йшов. Це був ацький сотона, а не роки.
Гуру троллинга• вчера в 09:10
Да,это похоже как по Луне он идет тоже. Такой себе мини Саде Сати. Проверка на прочность
У меня был период когда Сатурн и Юпитер одновременно шли по асценденту. Вот то был шторм