Щира українка• вчера в 07:11

Транзит Сатурну по АСЦ, Місяцю, Сонцю -це завжди важко?

Зараз йде по моєму асценденту у Овні. Емоційно дуже важко ці дні і повна емоційна самотність. Далі буде йти по Сонцю у Овні. Це справді його вплив такий важкий емоційно? Як витримати ці два роки?
Глаголиця• вчера в 07:12
шо шо?
Трусиковед• вчера в 07:20
Шо ото у вас такоя?
Позитивна• вчера в 07:21
Да, до сих пор был в Рыбах. Это был полный п...ц.
Угадайс• вчера в 07:22
Я бы тоже такого покурила....
А ось і я• вчера в 07:25
Якщо ви зібрана, дисциплінована, відповідальна і доросла, давно сепарована від батьків особистість, то це не важко, це шанс для зростання
Стигла полуниця• вчера в 07:45
И не знала о таком
ГейТуда• вчера в 09:08
Так, буде непросто. І доволі довго, бо можливо на ретроградності знов повернеться пройде ще пару разів. Тримайтесь. У мене так по стеліуму в Козерозі йшов. Це був ацький сотона, а не роки.
Гуру троллинга• вчера в 09:10
Да,это похоже как по Луне он идет тоже. Такой себе мини Саде Сати. Проверка на прочность
У меня был период когда Сатурн и Юпитер одновременно шли по асценденту. Вот то был шторм
Маю декілька думок• вчера в 09:14
Транзиты Сатурна всегда сложно
ДелайКак_Я• вчера в 14:27
У меня недавно начался саде сати и пока все ок