Секретница• сегодня в 10:36
Підскажіть. Морські свинки
У нас два хлопчики
Вольєр у них великий, є лоток де їдять
І лоток під будиночок
Міняю лотки, кожний день, але запах((((
І чим чистіше я все вимиваю тим більше вони мітять територію(
Після повного прибирання у вольєрі уже через годину є запах
Поможіть порадою, як бути?
Що робити щоб запаху не було такого?
Бо чесно, я вже через цей запах думаю їх віддати в добрі руки
Вольєр у них великий, є лоток де їдять
І лоток під будиночок
Міняю лотки, кожний день, але запах((((
Поможіть порадою, як бути?
Що робити щоб запаху не було такого?
Секретница
• сегодня в 10:47
Ответ дляЯ Головна
А подстилка какая?
Пластиковий піддон, флісові пледи
У лотках одноразові пельонки
Секретница
• сегодня в 10:48
Ответ дляДодаю напруги
Тирса?
Ні, у лотках одноразові пелюшки
А у вольєрі флісові пледи
Секретница
• сегодня в 10:48
Ответ дляИМХОля
поменяйте 1 мальчика на девочку, у вас булут траблы другого порядка
Розводити їх я не планувала
Мені вистачає цих
Секретница
• сегодня в 10:49
Ответ дляСонечко
Харчування правильне? Не забагато сочного корм
Корм тільки вранці і ввечері
І не дешевий, сіно і корм якісне
Я Головна• сегодня в 10:51
Ответ дляСекретница
Пластиковий піддон, флісові пледи
У лотках одноразові пельонки
Я заменила все подстилки на обычные опилки, запах исчез.
Телепузик• сегодня в 10:57
Ответ дляСекретница
Пластиковий піддон, флісові пледи
У лотках одноразові пельонки
Надо наполнитель древесный, сверху тырса. Соломой можно притрусить. Еще хорошо работает дешовый резиновый коврик в ванную, я покупала рулоном с производства, нарезала, его можно мыть, потом меняла на новый периодически.
Чудо Ф_ф КеДаХ• сегодня в 11:10
Тирса дуже гарно вбирає запах! Можно днів 5 не міняти і дешевше буде ))
Ядвига Юсьлегко• сегодня в 11:19
Нам давали на перетримку, така ж фігня, як же він багато какає-пісяє це капець, добре що я тепер знаю що такого собі ніколи не заведу)
Без Баяна• сегодня в 11:21
Ответ дляСекретница
Пластиковий піддон, флісові пледи
У лотках одноразові пельонки
та ну). им опилки нужны или что то такое.
Секретница
• сегодня в 11:22
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ох і вже такої думки
Пік Антна• сегодня в 11:26
Ответ дляСекретница
Розводити їх я не планувала
Мені вистачає цих
У мене один свин. Одноразову пелюшку міняю в спеку 2 рази на день. А зараз спека, 26 з усіма відкритими вікнами ... Можливо, як би було два, то штиняло б більше.
А так у мене зазвичай сіном пахне. І ще: не давайте яблука, капусту - від них запах посилюється.
Сонечко• сегодня в 12:29
Морські свинки в мене були давно і запаху не пам´ятаю, але були пацюки недавно, пімля прибирання вони дійсно зочуть все нове прмітити і запах одраху після прибирання стає відчутнішим. Найменш виражений він на 3й день від прибирання.
Клевотница• 2 часа назад
Ответ дляСекретница
Пластиковий піддон, флісові пледи
У лотках одноразові пельонки
Якщо просто флісові пледи, потрібно їх майже кожного дня замінювати. Є майстри, що шиють флісові матраси для вольєрів - там шар флісу, а всередині два шари вмтину. Такі матрасики добре поглинають і прибирати можна рідше. А в лоток краще насипати тирси.
Клевотница• 2 часа назад
Також можна просто використовувати тирсу по всьому вольєру, але шар має бути хрчаб сантиметрів 5-7, а краще 10. Тоді її не замінюють повністю, а прибирають лопаточкою запісяні місця і підсипають трохи нової тирси. Але це якщо у вас піддон з бортиками.
Секретница
• 2 часа назад
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Ох багато нада буде тирси, вольєр великий