Головний кошак• сегодня в 11:08
Магній для нервів реально допомагає чи просто люди починають спати краще
і думають, що це магній?
ЦібаФу• сегодня в 11:14
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
просто люди дарма витрачають кошти
Лох не мамонт, не вмре . Наплодились купа психологів і тепер усі українці дурні)) а фармгіганти клепають фуфломіцини аж гай шумить, плавно з ковідних паличок для аналізів і вакцин переметнулись на магній і заспокійливі. Усі дурні, усі без винятку... А лярди ріками течуть-течуть...
Я не чарівниця вам• сегодня в 11:15
Реально допомагає. Але треба якась інша форма крім оксиду (напр. Гліцинат) плюс Б6 плюс Д3.
Дуже дієво
Намакушка• сегодня в 11:16
Від нервів допомагають препарати які треба купувати за рецептом і приймати під наглядом лікаря
Забризкана водою• сегодня в 11:19
Ответ дляДівка в намисті
Мені допомагає з закрепами
Це різні форми
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
Крапипопка• сегодня в 11:20
Ответ дляДівка в намисті
Мені допомагає з закрепами
кстати мне тоже...это реально, что делает....
Крапипопка• сегодня в 11:22
Ответ дляЗабризкана водою
Це різні форми
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
я купувала магній у всіх формах в одній капсулі йшли, то тільки з закрепами допоміг
ЦібаФу• сегодня в 11:23
Ответ дляЗабризкана водою
Це різні форми
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
Від закону пийте кефір і йогурт і буде вам щастя.
Стопясят раз обсуждала• сегодня в 11:27
Я почти год пью магний. Начала после прилета 5 шахедов на соседней улице. Даже выезжать собиралась
Стала спокойнее как мне кажется, со стулом лучше)
Сплю так себе
Почекуха• сегодня в 11:40
Вы какой магний имеете в виду?
Виды магния различаются биодоступностью и влиянием на организм: глицинат эффективен при стрессе и бессоннице, цитрат — для пищеварения (мягкое слабительное), малат — для энергии, а треонат — для работы мозга. Оксид магния усваивается плохо, но доступен, а сульфат магния незамечен в ваннах.
Основные виды магния и их действие:
Глицинат магния (бисглицинат): Высокоусвояемая хелатная форма. Не вызывает слабительного эффекта, хорошо успокаивает, помогает при бессоннице, тревожности и болях в мышцах.
Цитрат магния: Связан с лимонной кислотой. Хорошо усваивается, помогает при запорах, нормализует желчеотток. Может иметь легкий слабительный эффект.
Малат магния: Связан с яблочной кислотой. Лучший выбор при синдроме хронической усталости, мышечных болях и для повышения уровня энергии.
L-Треонат магния: Единственная форма, проникающая через гематоэнцефалический барьер. Улучшает когнитивные функции, память и концентрацию.
Таурат магния: Сочетание с таурином. Полезен для сердца, снижает давление и холестерин.
Хелат магния (аминокислотный): Обладает высокой биодоступностью (до 90%), не влияет на кислотность желудка.
Оксид магния: Самая недорогая и часто встречающаяся форма, но имеет очень низкую усвояемость. Чаще действует как антацид (от изжоги).
Сульфат магния: Известен как «английская соль» (соль Эпсома), используется для ванн, расслабляет мышцы
Основные виды магния и их действие:
Дівка в намисті• сегодня в 11:42
Ответ дляЗабризкана водою
Це різні форми
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
Від закрепу магнезія, сульфат магнію
А від нервів-гліцинат
В мене цитрат
Забризкана водою• сегодня в 11:43
Ответ дляЦібаФу
Не давайте порад, яких у вас не просили, і буде вам щастя.
ЦібаФу• сегодня в 11:45
Ответ дляЗабризкана водою
Джерело вітаміну Є. Я все-таки вставлю свої 5 коп))) їсти чайною або кофейною ложкою, не руками.
Забризкана водою• сегодня в 11:45
Ответ дляЦібаФу
Нагадую, якщо ви раптом забули.
Мова йшла про МАГНІЙ.
ЦібаФу• сегодня в 11:55
Ответ дляЗабризкана водою
Нагадую, якщо ви раптом забули.
Мова йшла про МАГНІЙ.
Розумію, а я про те, що якщо це природне джерело походження вітаміну, то воно краще засвоюється і залишається в організмі, а синтетичне зразу виводиться і вам воно не допоможе, це тільки на дуже короткий час, наприклад на добу, тобто ви в залежності від синтетичного вітаміну, краще шукати його замінник у їжі.
Забризкана водою• сегодня в 11:58
Ответ дляЦібаФу
Почитайте про те, чого є дешеві вітаміни, а чого є дорогі.
І як ступінь очистити впливає на замвоюваність.
А потім почитайте дослідження, про те, що в сучасних овочах і фруктах більше цукрів і менше вітамінів чим раніше.
Весела бджілка• сегодня в 12:06
Ответ дляДівка в намисті
В мене цитрат
В мене теж цитрат, але чомусь із закрепами не дуже допомагає. А от спати я стала набагато краще))) Та і взагалі стан якіогось спокою чи байдужості відмічаю, чи то я так вже себе настроїла
Несу пургу• сегодня в 12:38
Ответ дляЦібаФу
Калорийные ((