Летчица• 19 марта в 11:09
Кто принмает антид. И все равно есть панич.атаки ?
1.5 месяца. Приёма и все равно накрыло сегодня.
Да, была причина для легкого стресса.
Но я плачу без конца. Уже сил нет.
Хотя уже пару недель, было неплохо .
Что-то еще добавить ? Или как бороться?
Да, морально я слабая сейчас.
Но как войти в здоровую жизнь.. честно говоря., просто не верится уже ни во что.
Тревожно депресивное расстройство ставят.
Да, была причина для легкого стресса.
Но я плачу без конца. Уже сил нет.
Хотя уже пару недель, было неплохо .
Что-то еще добавить ? Или как бороться?
Да, морально я слабая сейчас.
Накладні мюслі• 19 марта в 11:11
це нормальна реакція нас стрес! Проживайте цей стан! Відкати будуть зменшуватись поступово. 1,5 міс - ще мало часу для повної дії АД.
Боротись не треба, хочеться плакати - плачте. Не тримайте в собі.
Треба глибоко повільно дихати і прийняти цей стан.
Накладні мюслі• 19 марта в 11:12
Ответ дляЛетчица
Принимаю антид. + еще для захода.
Що саме приймаєте?і яке дозування?
ДА да да• 19 марта в 12:14
Ответ дляЛетчица
Принимаю антид. + еще для захода.
Вам не рекомендували через місяць на повторну консультацію?
Летчица
• 19 марта в 12:59
Ответ дляДА да да
Була. Ще було все добре.
Лікар казала що можуть бути і зміни настрою і панічні атаки. Але я так вже раділа що все добре.
А сьогодні знов безнадьога..
Летчица
• 19 марта в 13:01
Ответ дляНакладні мюслі
Дякую вам дуже.
А якщо паніка і не знаєшь що робити ? Навчіть як пройти,?
Я доросла жінка. Маю 2х дітей і таке.
Так соромно за себе, передати не можу.
Я доросла жінка. Маю 2х дітей і таке.
Так соромно за себе, передати не можу.
Летчица
• 19 марта в 13:01
Ответ дляНакладні мюслі
Що саме приймаєте?і яке дозування?
Сімода 60 мг. І 50 мг ламотрин для прикриття .( на інший була алергія)
Летчица
• 19 марта в 13:04
Ответ дляНакладні мюслі
Що саме приймаєте?і яке дозування?
Ще тиждень як не приймаю амітріптилін на ніч. Він був як посилення терапії.
До цього місяць приймала. 25 на ніч.
Накладні мюслі• 19 марта в 13:11
Ответ дляЛетчица
у вас є хронічні сильні болі крім трив-депр розладу?
обидва препарата 1,5 міс приймаєте?
Накладні мюслі• 19 марта в 13:11
Ответ дляЛетчица
До цього місяць приймала. 25 на ніч.
ви поступово знижували дозу?
Накладні мюслі• 19 марта в 13:19
Ответ дляЛетчица
Дякую вам дуже.
Я доросла жінка. Маю 2х дітей і таке.
Так соромно за себе, передати не можу.
Я доросла жінка. Маю 2х дітей і таке.
Так соромно за себе, передати не можу.
про сором - забудь назавжди! Ви така не одна! Зараз мільйони людей це проходять!
Панічна атака:
1 Дихання квадратом - 4 сек вдих - 4 сек видих - 4 сек вдих - 4 сек видих...
2 Фізична робота, дрібна моторика. Елементарно перебирати чьотки, буси (це як приклад) - зосередитись на чомусь. Можна читати в голос - це теж допомагає зосередитись
3 Не боротись - прийняти, тобто не бігати по квартирі з криками Паніка - це лише посилить тривогу
4 Заземлення - сісти і зосередитись на зовнішньому - предмети, тіло, рухи, люди,
5 Поговорити з близькими - розповісти що встривожило
6 Говорити з собою - ’це пройде, це лише панічна атака, вона мине’
Панічна атака:
Летчица
• 19 марта в 16:36
Ответ дляНакладні мюслі
Панічна атака:
Обіймаю вас ! Ви чудова. Хай Господь береже вас.
Дуже дякую вам!
Летчица
• 19 марта в 16:39
Ответ дляНакладні мюслі
обидва препарата 1,5 міс приймаєте?
Обидва одночасно почала .
Тільки амітриптилін - 1 місяць і закінчила.( закінчила тиждень тому .25 мг було)
Сильно вага росла.
Болей немає. Але сильна печія в тілі ( як кров горяча, крутили ноги - це коли все почалось.
А ад я приймаю 11 років. Просто постійно різні. До цього був пароксин .2 роки.
Сильно вага росла.
Летчица
• 19 марта в 16:40
Ответ дляНакладні мюслі
ви поступово знижували дозу?
Можно сказати так. Просто 1 таблетка всього була.
Накладні мюслі• 19 марта в 16:49
Ответ дляЛетчица
Обидва одночасно почала .
Сильно вага росла.
просто у вас серйозні препарати для тривожно-депресивного розладу. Судячи з того, що приймаєте і так тривало 11 років - це клінічна депресія.
Пароксин перестав діяти і тому змінили препарат? під час прийому Пароксину часто були панічні атаки?
у вас є психотерапевт? фармакології мало, за стільки часу ви не знаєте як проживати панічну атаку, навіть легкий стрес (як ви кажете) виводить з себе.
Летчица
• 19 марта в 18:49
Ответ дляНакладні мюслі
Пароксин перестав діяти через 2 роки .
В мене стався парез половини обличчя і як я розумію - на фоні стреса так вийшло.
Не кожен легкий стресс - ще нещодавно всі проблеми сім´ї я вивозила* на собі.
А тут - так ось пішло..
Я вже і Сімоду пила раніше . Аж 4 роки на ній була
І Венлаксор 37.5 теж 4 роки.
А перший був ципралекс 10 мг.- 1 рік.
Якось так. В мене коли перестає діяти ад. Стаються прям тривожні довгі приступи.
З психологом починала колись займатись ( з двома) мені не зайшло..не знаю чому. Вони казали все, що я знаю.
Може просто не мої* да і дорого
А ви хто за спеціальністю ?
А тут - так ось пішло..
І Венлаксор 37.5 теж 4 роки.
А перший був ципралекс 10 мг.- 1 рік.
Може просто не мої* да і дорого
А ви хто за спеціальністю ?
Накладні мюслі• 19 марта в 22:17
Ответ дляЛетчица
Пароксин перестав діяти через 2 роки .
А тут - так ось пішло..
І Венлаксор 37.5 теж 4 роки.
А перший був ципралекс 10 мг.- 1 рік.
Може просто не мої* да і дорого
А ви хто за спеціальністю ?
А тут - так ось пішло..
І Венлаксор 37.5 теж 4 роки.
А перший був ципралекс 10 мг.- 1 рік.
Може просто не мої* да і дорого
А ви хто за спеціальністю ?
Юрист) але психологія це давнє хобі. Рік назад сама захворіла (тривожно-депресивний розлад) і почала ще більше в цьому копатися . Часто тут відписую - можливо мої знання знадобляться)
Працюю з психотерапевтом і паралельно опрацьовую літературу.
Моя причина - постійні стреси. Хоча помітила перші прояви ще як перехворіла ковідом (почались проблеми зі сном - могла всю ніч не спати і йшла на роботу). Починала Ад і кидала. Переключалась на роботу. А потім війна далась взнаки( Зрозуміла скільки всього треба змінювати в житті, щоб покращити стан.
Я рік на золофті. Без прикриття. Нічого не підійшло і я просто перетерпіла захід на Ад. Мене так трусило, ридала, нічого не хотілось. От погано і все. Тому я чудово розумію, як ви себе почуваєте і що таке депресія, тривожність, панічна атака…
Летчица
• 20 марта в 06:10
Ответ дляНакладні мюслі
Дякую вам.
Я теж дуже в цьому капаюсь*
Але поки марно.
Може порадите психолога чи психотерапевта?може ще раз варто мені спробувати ?
Я в Україні. Виїхала зі свого міста вже 4 р тому.
Начебто то все добре тут) але виходить що ні
Ці роки достатньо нормально себе морально почувала
А це щось затягнулось.
Ось не сплю з 3х ночі ...погано.
Є син і дочка яких безмежно люблю.. мама, яка розуміє , але в неї вже роки...не можу її сильно грузити.
Я вам безмежно вдячна за відклик.
Я теж дуже в цьому капаюсь*
Але поки марно.
А це щось затягнулось.
Ось не сплю з 3х ночі ...погано.
Я вам безмежно вдячна за відклик.
Ответ дляЛетчица
Дякую вам.
Я теж дуже в цьому капаюсь*
Але поки марно.
А це щось затягнулось.
Ось не сплю з 3х ночі ...погано.
Я вам безмежно вдячна за відклик.
Я теж дуже в цьому капаюсь*
Але поки марно.
А це щось затягнулось.
Ось не сплю з 3х ночі ...погано.
Я вам безмежно вдячна за відклик.
Маякніть мені в особисті. Я напишу психотерапевта і психіатра-фармаколога