ЭтаваНиМожетБыть• вчера в 18:44

Возьмут ли в школу в 4й класс, если ребенок говорит только по английски?

Девочки, может кто в курсе, интересует государственная школа, возьмут ли? После обучения в школе США. Хотелось бы не терять класс и пойти в тот же.
Мюллерная• вчера в 21:50
Ответ дляВітаміни косметика
Прочитайте Конституцію України (якщо дитина Українка)- не можуть не узяти. Беруть усіх
Взяти до школи і взяти до школи у потрібний клас дещо різне.
Мюллерная• вчера в 21:52
Ответ дляПомилуйте мадам
Так, звісно. В принципі це міжнародна практика. А як інакше? Посадити 10тирічну дитину в 1й клас?
Ви там писали про законодавство. Це у ЗУ про освіту?
А уявити таке я можу запросто, якщо 10річна дитина не має знань на свій 4 клас
Помилуйте мадам• вчера в 21:54
Ответ дляМюллерная
Тоді після зарахування в клас за віком розробляється індивідуальний план подолання освітніх втрат.
Мюллерная• вчера в 21:58
Ответ дляПомилуйте мадам
Ага, цікаво. І як раз ситуація автора, саме після іноземної школи.
Зубожиння• вчера в 22:58
Ответ дляМюллерная
Лучше бы по знаниям.
Зачем? Все умными не могут быть, поэтому будут по 15 лет вместе с 11ти летками?
Зубожиння• вчера в 23:00
Ответ дляМюллерная
У нас дійсно таке є, просто взяти за віком, навіть якщо дитина нічого не знає?
Так. Вона наздогоне. Моя прийшла майже не говорила, їй перекладали перекладачем на телефоні, в 3 клас. Зараз в 7, одна з кращих.