А я кумедна• 19 марта в 22:44
Порадьте, будь ласка, дитячого гастроентеролога в Києві
Потрібен дуже толковий, порадьте, будь ласка.
Позитивна• 19 марта в 23:10
Гастроцентр.
Рубан, Ефграфова.
Я до Ефграфової на онлайн консультацію спочатку записувалась через хелсі, вона просто передзвонила. Вислухала жалоби і сказала з якими аналізами приїхати вже до неї. І розписаоа все в смс. Попереднє лікування також в смс. Ну це по нашій ситуації.
До Рубан можна попасти і в приватну клініку.
Рубан, Ефграфова.
А я кумедна
• 19 марта в 23:16
Ответ дляПозитивна
Гастроцентр.
Рубан, Ефграфова.
Були в Рубан. В неї одні глисти. Їх не знайшли, всеодно пролікувала. Проблема залишилась
Позитивна• 19 марта в 23:22
Ответ дляА я кумедна
А яка проблема?
А я кумедна
• 19 марта в 23:24
Ответ дляПозитивна
А яка проблема?
Не оформлений стілець пару разів на день. Іноді прям як діарея
Позитивна• 19 марта в 23:25
Ответ дляА я кумедна
Ясно! Швидкого одужання!
З лактозою не маєте проблем?
А я кумедна
• 19 марта в 23:26
Ответ дляПозитивна
Ясно! Швидкого одужання!
З лактозою не маєте проблем?
Дякую. Ні, це все перевірила Рубан ще тоді. Тому й шукаю когось, зараз знову загострення .
СкокоМнеДадите• 19 марта в 23:34
Ответ дляА я кумедна
Ми у Рубан з сином 10 років спостерігаємось, в стаціонарі лежали теж. Непереносимість глютену і лактози, синдром мальабсорбції і ферментопатія. Вона дуже грамотний лікар. Можу порадити ще Євграфову, вона теж в гастроцентрі приймає і в приватній клініці Астромедика на Виноградарі. А взагалі нам першою поставила діагнози Присяжнюк з Медікома, вона аналізи призначала, дієту, спец харчування. І вона рекомендувала до Рубан іти в стаціонар, бо була целіакія під питанням, щоб інвалідність оформляти. Слава Богу, не підтвердилась
Позитивна• 19 марта в 23:36
Ответ дляА я кумедна
А скільки років дитині?
Я не лікар, але як були проблеми з животом, то тоді перечитала тонну інформації на всіх джерелах.
Мені одна лікар при випадковій зустрічі на пляжі колись сказала, організм це така машина, яка лікує себе сама в 99% випадків. Все життя ми розвиваємося 7 річними циклами. Кожні 7 років організм долає якісь функціональні труднощі і отримує нові. Тому більшість хвороб діти переростають в 7, потім в 14 років.
Це я пишу не тому що б ви не лікували. А щоб ви не засмучувались, що вам не помагає нічого. Є шанс перерости цю проблему
А я кумедна
• 20 марта в 05:51
Ответ дляПозитивна
А скільки років дитині?
11 років.
А я кумедна
• 20 марта в 10:19
Ответ дляПозитивна
Гастроцентр.
Рубан, Ефграфова.
А які вона аналізи вам призначила? Записалась до неї в приватну клініку.
Позитивна• 20 марта в 11:40
Ответ дляА я кумедна
Вам треба було все таки спочатку записатись на онлайн по хелсі і прийти в приватну з аналізами. Щоб 2 рази не ходить.
Там дуже було багато аналізів. Я вже не згадаю всього. В дитини пів року болів живіт. Або таки функціонально сам пройшов, або все таки це були лямблії. Які ми лікували за пів року 3 рази. Саме після останнього ккрсу почали проходить по трошку болі
А я кумедна
• 20 марта в 17:54
Ответ дляПозитивна
У мене є узі, біохімія, всі ті лактози і т.д. А онлайн консультація скільки коштує, не пам´ятаєте?
Позитивна• 20 марта в 20:45
Ответ дляА я кумедна
Безкоштовно, це ж по хелсі. Тільки направлення має бути від педіатра
А я кумедна
• 20 марта в 21:22
Ответ дляПозитивна
Ого. Дякую.