Мавка• Изменено вчера в 10:51

Зріст дитини в майже 11

Варто хвилюватися і звертатися до спеціаліста, якщо дитина, дівчинка вже має високий зріст 169 см?
БезникаЯ• вчера в 10:52
Батьки якого зросту?
Давно без алко• вчера в 10:52
Я бы обратилась, я вообще нервная мать.
буреЛОМКА• вчера в 10:52
Смотря какие родители. У дочки в классе девочка 9 лет ростом 154 см. Я 155 см))))
автор Мавка • вчера в 10:53
Ответ дляБезникаЯ
Батьки якого зросту?
Мама 183, тато був 194.
Смешнюча• вчера в 10:53
Ответ дляМавка
Мама 183, тато був 194.
То що Вас дивує?
БезникаЯ• вчера в 10:53
Ответ дляМавка
Мама 183, тато був 194.
Тоді все зрозуміло. Все ок
ЕлькиПальки• вчера в 10:55
Ответ дляМавка
Мама 183, тато був 194.
Той дівчинка буде високою. Все ок.
ДеньгиНеСдаю• вчера в 10:57
Ответ дляМавка
Мама 183, тато був 194.
Тоді що вас турбує? За 1-2 роки ріст взагалі може зупинитися
Сиджу тихенько• вчера в 10:57
а що спеціаліст зробить? Ноги відрубає?
Вредняжка• вчера в 10:58
в нас так само, хлопець, але дууууже худий...
автор Мавка • вчера в 10:59
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Різкий старт.
БезникаЯ• вчера в 11:00
Ответ дляМавка
Різкий старт.
Автор, почитайте в інтернеті коли найбільше ростуть дівчата, про статеве дозрівання і т.д.
Редиска Я• вчера в 11:02
Так вы ж очень высокие, понятно что и ребенок выше среднестатистического
Перша леді колгоспу• вчера в 11:10
Нормально, вы ж с мужем оба высокие, но если очень переживаете сходите к врачу. Мы с мужем тоже высокие, я 177см, муж 192 см, сын 205 см, а дочь до 10 лет была высокой для своего возраста 162 см, потом рост замедлился, сейчас ей 16-ть, рост 164 см...
ДеньгиНеСдаю• вчера в 11:16
Ответ дляМавка
Різкий старт.
Це нормально в підлітковому віці, потім зупинка росту і все. Дівчата довго не ростуть
Сплюшка• вчера в 11:27
Автор,я в 12 була 180, зупинилась на 1.85
Колишня муза• вчера в 11:30
Ответ дляМавка
Мама 183, тато був 194.
То ви хвилюєтеся, що дочка замала на зріст?
Колишня муза• вчера в 11:32
Ответ дляМавка
Різкий старт.
Ну ладно, у вас амнезія і ви не пам´ятаєте себе підлітком і з дівчатами не дружили. Але ж в сучасному світі можна ж про здоров´я і розвиток своїх дітей почитати?
Туфли в чешуе• вчера в 11:53
Дочке 10,рост 147,у меня рост 164,а у мужа 194см,понятно,что она будет выше меня
Djacmin• вчера в 13:22
У меня у подруги сын в 12 лет 180 рост. Но там у мамы 182 см и у папы 194см. Старший их сын в 18 лет уже вымахал 205см