Керівник Донецької ОВА Вадим Філашкін підписав наказ про проведення примусової евакуації дітей з окремих районів Слов’янська
Йдеться про: вулиці В’ячеслава Чорновола, Миронівська, Карпатська, Шахтарська, Орденоносців, Лисичанська, Попова, Нарвська, Ростовська, Таганрозька, Пирогова, Степна, Селезнівська, Широка, Великодня, Селянська, Лівобережна, Вербова, Макіївська, А.Солов’яненка, Г.Тимофєєва, Курортна, Січова, Молдавська, Енергетиків, Подольська, Азовська, Б.Грінченка, Подільська; в’їзди В’ячеслава Чорновола, Криничний; провулки Миронівський, Карпатський, Шахтарський, Бурштиновий, Г.Тимофєєва, Райгородський, Лівобережний, Широкий, А.Солов’яненка, Селянський.
«Наказ передано на погодження до Координаційного штабу з проведення евакуаційних заходів та ефективного реагування на масове переміщення населення, утвореним Кабінетом Міністрів України. Зберегти життя — найважливіше. Тим паче — життя і здоров’я дітей, які не здатні самостійно ухвалювати рішення і виїжджати до більш безпечних регіонів», - наголосив Філашкін.
Ответ дляЯ не тону
А куда эвакуация,Турция или о.епштейна
К зажиточным советчицам с солнечными панелями и частными домами с кролями на подселение.
Я не тону• вчера в 17:54
Ответ дляЧерный Ловелас
Это вы местную достопримечательность -Алину имеете ввиду
Ответ дляЯ не тону
В рамках программи ’Не бувае чужих дитей’ кожна ’зажиточна’ форумчанка обязана взять на подселение дитину с Славянска.
Я Головна• вчера в 18:15
Не эвакуируют, а тупо выгоняют из дома. Эвакуация это с расселением и закрытием минимальных потребностей. Хоть лагерь. Но и этого нет на 5-м году войны.
Чтооооооооооо?• вчера в 18:39
Ответ дляЯ Головна
прикольно,що дофііга бабла допомоги зарубіжники ввалили..,але де ж побудовані модульні містечка для біженців??
чи все пішло на золоті злитки?
Христя в тiстi• вчера в 20:17
Ответ дляПравильно_Валерчик
А как там вообще можно сидеть с детьми? даже добровольно
Молча, живем, правда, без детей, они выехали. И не от хорошей жизни сидим в городе
Королева ганделику• вчера в 20:38
Ответ дляОбстановщица
Эвакуируют куда?
Украина занимает первое место в мире по .....органам, готовых к трансплантации. Тут же и с пропавшими без вести зсу и так далее. Страна-мечта. Еще и укурыш зеленый имеет профиты с этого замеса. И скумбрия попалилась с детьми. Убийцы, сука, ж-ие