Я погнала• 21 марта в 08:19

Почему здесь так много тех, кто давно выехал из Украины?

Зачем эта жизнь с оглядкой на прошлое? Почему за много лет не нашли общение в новой стране. Зачем вам чуждые вам проблемы и переживания?
Пишу, не читаю• 21 марта в 10:36
Ответ дляПожмаковна
Так, заслуговують !
Бо, люди живуть в чужій країні, діти вимушені ходити до школи, не розуміючи мови … у людей там також купа проблем, як і у вас !

Із моїх знайомих виїхавших - 90% хочуть повернутися ! Кому немає просто куди, у когось фронт підходе все ближче, хтось боїться… і всі ці 90% вважають себе українцями, переживають за країну, та чекають на закінчення війни.

Зараз таке безробіття в країні, а ви ненавидите людей просто за те, що вони живуть не поруч з вами, не забирають у вас роботу, не знижують ще більше рівень заробітних плат …
Це ви ненавидите таких як я, тих хто залишився. Перечитайте свій текст. Ви б мене зжерли разом з кістками, лише за те що я дома. я не співчуваю хамам, не співчуваю тим хто страждає від власного вибору і шукає винних. Ви це робите постійно.
Пасти Ла• 21 марта в 10:35
Ответ дляСвідок Перемоги
Такие кому некуда вернуться не пишут здесь дичь 24/7, они землю носом роют, чтоб остаться, здесь сидят те, кто на пособиях 4 года, западная в основном
Ото кліше в голові
Щебетушка• 21 марта в 10:36
Нехай краще тут будуть українці, які виїхали, ніж прокацапська шваль
Мрію про пончик• 21 марта в 10:36
Ответ дляСегодня сержусь
После войны всех выпрут домой и недвига у нас станет больше польской по цене
А, ну это нескоро.
Свідок Перемоги• 21 марта в 10:36
Ответ дляПишу, не читаю
Як варіант. Такі як жінка, котра щодня пише що вона дурепа, не мої слова. Живе за кордоном, працює. Її всі втішають, витирають сльози. Така собі безкоштовна терапія за рахунок інших, тих в кого ресурсу ще менше
Это прямая откачка энергии, именно энергетические вампиры так своим нытьем и качают энергию из других и когда их родственники и знакомые шлют лесом с их нытьем, они лезут ныть в сеть и качать из других
дамаАмстердама• 21 марта в 10:36
Потому что никуда они не выехали ментально.
Пишу, не читаю• 21 марта в 10:36
Ответ дляСвідок Перемоги
Згодна з вами.
задумчивая мордочка• 21 марта в 10:40
Ответ дляНу шо не так?
А почему вы резко стали чужими? В я 8 лет как выехала, но в Украине есть ещё к кому ездить, и что б быть в курсе ...
Это всё равно, что настырно предлагать своё ’дружеское’ общение бывшему мужу потому что есть общие дети, при этом ему перманентно навязчиво доказывать, как счастлива с новым мужчиной , и правильно сделала, что ушла от бывшего, хоть бывший муж об этом не спрашивает и ему это не интересно. Хотя вполне можно обойтись общением формальным (то есть в данном случае аллегории, читать официальные новости на соответствующих сайтах и мессенджерах)
Свідок Перемоги• 21 марта в 10:41
Ответ дляПасти Ла
Можете більше не намагатися когось вколоти - ваш рівень життя та інтелект демонструє шаблонне мислення на лексика
Пс - існує більше країн у світі ніж Німеччина , якщо ви географію прокурили в школі
Теть, так это ты пыталась уколоть украинцев, что остались в Украине, акциями в атб, что не понравилось когда твоей же монетой?
Пасти Ла• 21 марта в 10:37
Ответ дляПишу, не читаю
Вам теж не співчуваємо
Пасти Ла• 21 марта в 10:38
Ответ дляСвідок Перемоги
Тьотя , не втрачайте час на форумі у вас же таке різнобарвне життя
Пожмаковна• 21 марта в 10:39
Ответ дляСвідок Перемоги
Якщо із західної хтось і виїхав, бо тут були без житла, а там їм дали тимчасове житло ! Вчать мову, і вже якби на роботу (не за освітою) скоро прийдеться йти, і виплати скоротяться, а діти вимушені вчитися на німецькій, ходити в школу з сірійцями, неграми, і афганцями - то, мені їх шкода (
Бо, не від гарного життя вони проходять такий шлях виживання (
Мрію про пончик• 21 марта в 10:42
Ответ дляСвідок Перемоги
Они там никто, поэтому приходят туда, где ещё хуже, где украинцы жалуются на жизнь в Украине и на фоне тех, кто сидит постоянно под ракетами, чувствуют так себя не такими никчемными, не на форумах же немецких сидеть, где люди общаются на темы дорогих машин и недвижимости)
Лихо вы сейчас всех украинцев обосрали
Пасти Ла• 21 марта в 10:43
Ответ дляМрію про пончик
Лихо вы сейчас всех украинцев обосрали
По собі судить
Свідок Перемоги• 21 марта в 10:44
Ответ дляМрію про пончик
Лихо вы сейчас всех украинцев обосрали
Каких всех?
Я писала о тех, что выехали и сидят здесь пишут дичь украинцам, что остались.
Пожмаковна• 21 марта в 10:44
Ответ дляПишу, не читаю
Так, я також вдома !
Ви дуже багато на себе берете, мені вас шкода і не більше, бо ви вважаєте, що всі навколо такі, як ви - можуть ненавидити незнайому людину нізащо !
Ви живете у дуже сумному, похмурому і сірому світі … світі - свого сприйняття реальності, світогляду, чорних думок …
І не війна в цьому винна, і не біженці - це ваша натура, від якої не втечеш.
Мрію про пончик• 21 марта в 10:45
Ответ дляПасти Ла
По собі судить
При чем тут судить, если словами обосрали. При чем и тех, и тех.
Свідок Перемоги• 21 марта в 10:45
Ответ дляПасти Ла
Завидуй молча
Мрію про пончик• 21 марта в 10:45
Ответ дляСвідок Перемоги
Каких всех?
А вы прочитайте еще раз свое сообщение.
Пасти Ла• 21 марта в 10:45
Ответ дляСвідок Перемоги
Завидуй молча
Кому і чому ?
Свідок Перемоги• 21 марта в 10:46
Ответ дляМрію про пончик
А вы прочитайте еще раз свое сообщение.
Прочитала и что?
Пишу, не читаю• 21 марта в 10:48
Ответ дляПасти Ла
Вам теж не співчуваємо
То чому ви вважаєте що ми колись зрозуміємо один одного? З себе починайте. Ви не співчуваєте людям у війні, якого біса вам мають співчувати в мирі? Йдіть собі лісом і не качайте енергію. )) Але ж ви будете повертатись знов і знов і самостверджуватись. Саме за це вас тут не поважають. Дуже просто все і зрозуміло.
Пасти Ла• 21 марта в 10:46
Ответ дляМрію про пончик
Зазвичай іншим дають оцінку виходячи із власної оцінки себе
задумчивая мордочка• 21 марта в 10:47
Ответ дляПишу каліграфічно
За 4 роки вже хочеш чи не хочеш,всі мають нове оточення.А спілкуються тут,бо звикли,нам щось розкажуть і покажуть.Я люблю почитати і подивитися,сама ніде не буваю крім робота-додому.Десь хочеться,але важковато вибратися і дорого,все відкладаю
Что они здесь могут рассказать и показать, нужного и интересного?)
Как скуплялись в Лидле, и что нашли в Тафеле? ))
Пасти Ла• 21 марта в 10:47
Ответ дляПишу, не читаю
Хто всрався - невістка .
Мрію про пончик• 21 марта в 10:48
Ответ дляСвідок Перемоги
Прочитала и что?
А, все, вопросов нет. Все никчемные, ок.
Мрію про пончик• 21 марта в 10:48
Ответ дляПасти Ла
А, так это вы по себе судите? Я ж не вы
Пасти Ла• 21 марта в 10:48
Ответ длязадумчивая мордочка
Купіть книжку географії хоча б , або Гугл - країн більш ніж Німеччина .
Пишу, не читаю• 21 марта в 10:50
Ответ дляПасти Ла
Хто всрався - невістка .
Дуже суттєвий аргумент, коли інші закінчились.
Пасти Ла• 21 марта в 10:50
Ответ дляМрію про пончик
А, так это вы по себе судите? Я ж не вы
Та що всіх українців обісрала судить по своєму гівняному вмісту