Ух яка ж Я• вчера в 18:20
Как смириться что я никогда не смогу купить квартиру в новой стране проживания?
Как вы это приняли?
Лупаю цю скелю• вчера в 19:19
Ответ дляГорлаю зрання
Даже без брачной договора, если брак официальный , никто на выход не попросит. Жена все наследие после мужа, а не дети. Речь конечно об официальных отношениях
Как раз дети наследуют всегда. Во всяком случае надеюсь, что везде так 🙏
А в некоторых странах их еще и нельзя совсем лишить наследства завещанием
Горлаю зрання• вчера в 19:20
Ответ дляЯблокоРаздора
Ви не платите нічого додатково при вивозі грошей з краіни . Ще які фантазії? На оренді ви все одно платите страховку і різні місцеві податки . З урахуванням усього все одно виходить дешевше платити кредит , ніж оренду
Страховку при оценке не платят, можете платить хоть 100 страховок, но это не обязательно. Налоги не зависят от того орендуете вы жилье или нет
66сезон666серия• вчера в 19:21
Ответ дляГорлаю зрання
Саме тому є варіанти - допоможіть спасіть - чоловік іноземець відібрав дитину
Або за дідом судно виносила - а внучатий племінник в суд подав і діда зробили недієздатним
Горлаю зрання• вчера в 19:21
Ответ для66сезон666серия
Смейтесь и дальше, будучи далекой от этих вопросов.
Лупаю цю скелю• вчера в 19:22
Ответ для66сезон666серия
Не пишіть мені зі своєї країни рожевих поні
Людина яка не орієнтується в місцевому законодавстві і без шлюбу буде обходити іноземці рівно стільки скільки йому буде зручно
ПС - і шлюб з наявним поділом майна теж ні про що
Я якраз орієнтуюся в законодавстві своєї країни, бо була і співмешканкою, і офіційною дружиною, і не звикла у щось вірити як ви, навмання.
А що не так з поділом майна? Теж розкажіть, а то може мені юрист не так пояснив?)
66сезон666серия• вчера в 19:22
Ответ дляГорлаю зрання
Ви далека , але життя верифікує
66сезон666серия• вчера в 19:23
Ответ дляЛупаю цю скелю
Ваш досвід співмешканки в одній країні поширюється автоматом на всі держави ЄС ?
Якщо є поділ майна і вся нерухомість на чоловікові , то роль хатньої працівниці вам гарантована без можливості спадку
Горлаю зрання• вчера в 19:24
Ответ для66сезон666серия
Сразу видно, что вы очень далеки от этих тем и интернет перечитали, не имея практических знаний
66сезон666серия• вчера в 19:25
Ответ дляГорлаю зрання
Вам видніше
Від чого я далека маючи у власності будинок і зробивши майновий розділ
Лупаю цю скелю• вчера в 19:25
Ответ для66сезон666серия
’Допоможіть спасіть чоловік відібрав дитину’, ага. А як почнеш копати, то там насправді мамка запила-загуляла і дитину полишила, а потім хоче якихось грошей вибити.
А росіянські смі дуже люблять такі теми, охоче беруть слізливи інтерв´ю. А дехто вірить. І що соціалка просто так дітей забирає теж вірять 😏
66сезон666серия• вчера в 19:26
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не пишіть мені
Світ рожевих поні із західної Європи
Лупаю цю скелю• вчера в 19:26
Ответ для66сезон666серия
Ну ви ж говорите так, ніби про всі країни 😉
Не всюди навіть є поняття ’поділ майна’, уявіть
Горлаю зрання• вчера в 19:27
Ответ для66сезон666серия
Ви далека , але життя верифікує
Я как раз таки в теме, будучи и замужем за европейцем, и работая юристом . Но на вас бесполезно реагировать, по вашему слогу видно ваш уровень развития и интеллекта.
66сезон666серия• вчера в 19:27
Ответ дляЛупаю цю скелю
І знов
Ви вічно свій досвід доносите як єдиний можливий враховуючи різне законодавство в різних країнах
Лупаю цю скелю• вчера в 19:28
Ответ для66сезон666серия
Не пишіть мені
Світ рожевих поні із західної Європи
Ні, просто людина, яка в курсі законів. Якщо ви впевнені, що все дуже страшно, не прочитавши жодного, то дійсно нема про що говорити
66сезон666серия• вчера в 19:28
Ответ дляГорлаю зрання
То зробіть ласку , не реагуйте
Лупаю цю скелю• вчера в 19:29
Ответ для66сезон666серия
І знов
Я якраз на відміну від інших завжди пишу ’в моїй країні’ чи ’у деяких країнах’. І лише хейт несеться на всіх однаково))
Горлаю зрання• вчера в 19:29
Ответ дляЛупаю цю скелю
Как раз таки наоборот, наследует жена, а не дети. Хотя не стоит вас переубеждать, разговор только ради спора.
66сезон666серия• вчера в 19:30
Ответ дляЛупаю цю скелю
І знов тут як тут
Лупаю цю скелю• вчера в 19:30
Ответ дляГорлаю зрання
В какой стране? Европа - не страна, я вас разочарую.
В моей именно что невозможно детей оставить без наследства
66сезон666серия• вчера в 19:31
Ответ дляГорлаю зрання
А що успадкує якщо не дружина і є шлюбний контракт ? Не діти успадкують ?
Горлаю зрання• вчера в 19:31
Ответ дляЛупаю цю скелю
А где я написала что Европа страна? Меньше додумывать, а научитесь понимать прочитанное
66сезон666серия• вчера в 19:31
Ответ дляЛупаю цю скелю
Юристам щ інтелектом це невідомо
Лупаю цю скелю• вчера в 19:32
Ответ для66сезон666серия
А чому ’шлюбний контракт’ у вашому світосприйнятті залишає дружину ні з чим? 😂
66сезон666серия• вчера в 19:34
Ответ дляЛупаю цю скелю
А з чим ? Дуже цікаво що світить моєму чоловікові у випадку розлучення при наявності розділу майнового ?
Слухи-руки не распускаю• вчера в 19:37
Ответ дляУх яка ж Я
Потому что я сейчас тут живу
І? Чим відрізняється ваше життя зараз, від того яким воно могло бути в інші квартирі, свої?
БершкомангоЗар• вчера в 19:37
Ответ дляГорлаю зрання
Можу написати вам за Францію. Спадкують діти. У них є обов´язкова частка, незалежно від заповітів і т.д. Але на практиці все спадкують діти. Якщо майно було придбано до шлюбу, то жінка при розлученні чи після смерті чоловіка не отримає нічого. Заповіт буде на дітей. Максимум, що діти дозволяють - це дожити (якщо недовго залишилося) у звичній жінці нерухомості. Але якщо вірити знайомим французам, це рідкість. Як правило, жінку (або чоловіка, це без різниці насправді) спадкоємці зразу виставляють. І живи де хочеш.
Лупаю цю скелю• вчера в 19:42
Ответ дляГорлаю зрання
Вы написали ’наследует только жена, не дети’? И вещали, что я не права. Это во всех странах ес подразумевалось или как же?
MacOS-ница• вчера в 19:38
Ответ дляУх яка ж Я
Известно достоверно, по крайней мере на ближайший десяток
Автор,может замуж выйдете за гражданина страны)))будет квартира)))Вы вообще мечтать перестали?....надежда умирает последней