Ух яка ж Я• вчера в 18:20

Как смириться что я никогда не смогу купить квартиру в новой стране проживания?

Как вы это приняли?
66сезон666серия• вчера в 19:39
Ответ дляБершкомангоЗар
Можу написати вам за Францію. Спадкують діти. У них є обов´язкова частка, незалежно від заповітів і т.д. Але на практиці все спадкують діти. Якщо майно було придбано до шлюбу, то жінка при розлученні чи після смерті чоловіка не отримає нічого. Заповіт буде на дітей. Максимум, що діти дозволяють - це дожити (якщо недовго залишилося) у звичній жінці нерухомості. Але якщо вірити знайомим французам, це рідкість. Як правило, жінку (або чоловіка, це без різниці насправді) спадкоємці зразу виставляють. І живи де хочеш.
Ой , зараз і на вас налетять і у відсутності інтелекту звинуватять доморощені європейські юристи
БолеИменее• вчера в 19:40
Ответ дляУх яка ж Я
Известно достоверно, по крайней мере на ближайший десяток
Рассрочка не ?
Слухи-руки не распускаю• вчера в 19:40
Як людям змиритись з втратою єдиного житла на яке вони ніколи не зможуть заробити? Як змиритись з втратами людськими? У вас на всі інші питання є відповіді?
Лупаю цю скелю• вчера в 19:41
Ответ для66сезон666серия
А з чим ? Дуже цікаво що світить моєму чоловікові у випадку розлучення при наявності розділу майнового ?
Все одно не розумію, що ж таке у вашому уявленні ’шлюбний контракт’. Явно не те саме, що для усіх інших людей))
66сезон666серия• вчера в 19:42
Ответ дляЛупаю цю скелю
Звісно , не таке як у всіх інших
Нотаріус окрему послугу створив і сам її придумав
Лупаю цю скелю• вчера в 19:42
Ответ дляБершкомангоЗар
Свою мати виставляють?
66сезон666серия• вчера в 19:43
Ответ дляЛупаю цю скелю
Звісно не розумієте і добре - спіть спокійно
Ластоноша• вчера в 19:43
Зачем вам квартира? Жизнь коротка, потратьте деньги на что то другое.
Слухи-руки не распускаю• вчера в 19:43
Вже одна з Канади скаржилась на своє злиденне життя, як раз в мороз -15, людям без опалення, світла і води. Немає з чим змирятись, це не проблема на сьогодня. А завтра невідомо що буде з Європою. Будете бігти в Африку.
Слухи-руки не распускаю• вчера в 19:44
Ответ дляЛастоноша
Сто відсотків. І оком не встигаєш моргнути.
66сезон666серия• вчера в 19:44
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Як під мостом старість доживати
Слухи-руки не распускаю• вчера в 19:45
Ответ для66сезон666серия
Як під мостом старість доживати
Хто знає? З такими президентами може не бути не мостів, ні старості. Я не живу тим чого немає
БершкомангоЗар• вчера в 19:45
Ответ для66сезон666серия
Та мені якось по цимбалах. Хай налітають.
Знаєте, що мене дивує? Місцеві не вважають неправильним виставити подружжя покійного батька/матері. Тобто, жила людина, років 15-20 доглядала за її татом, тато помер і його жінку на вулицю. Для мене це дикість. В для них норм. Вони навіть не розуміють проблеми, адже власники діти. А те, що та жінка з-під тата г...но могла виносити чи по лікарнях таскала, поки діти жили своє життя - вони взагалі в розрахунок не беруть. Відносно недавно такий випадок обговорювали якраз. І жінка місцева, не імігрантка. Теж у віці. Свого житла не нажила, так трапляється. Років до 20 вони разом прожили, і її за місяць виставили на вулицю. Вона пішла у соціальне житло, добре хоч соцслужба на вулиці не кинула.
66сезон666серия• вчера в 19:45
Ответ дляЛупаю цю скелю
А чому ’шлюбний контракт’ у вашому світосприйнятті залишає дружину ні з чим? 😂
Буде відповідь від юриста ?
що світить моєму чоловікові у випадку розлучення при наявності розділу майнового ? І право власності на мені ?
66сезон666серия• вчера в 19:46
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Класно , як хіпі
БершкомангоЗар• вчера в 19:48
Ответ дляЛупаю цю скелю
Свою мати виставляють?
Чоловіка матері, якщо вона померла. Жінку батька, який помер.
Це ж не дітей житло, а одного з старих. Діти його спадкують і отак поводяться з подружжям свого батька чи матері.
Лупаю цю скелю• вчера в 19:47
Ответ для66сезон666серия
Звісно , не таке як у всіх інших
Добре, вмовили, розказую: у шлюбному контракті може бути вказане ВСЕ ЩО ЗАВГОДНО, що не порушує закони. Там може бути вказано, що все майно навпіл, чи що все нажите у шлюбі навпіл, чи що усе майно у випадку розлучення отримає жінка, чи що вона отримає 10тисяч, а все інше чоловік, і що собака при розлученні буде жити у жінки, і що він не має права претендувати на її фірму, започатковану у шлюбі, і ще мільйон і один варіант різноманітних домовленостей
66сезон666серия• вчера в 19:47
Ответ дляБершкомангоЗар
І це подружжя

А тут рожеві поні думають про нерухомість після співмешкання спільного не орієнтуючись в місцевих законах
Слухи-руки не распускаю• вчера в 19:47
Ответ для66сезон666серия
Класно , як хіпі
Не вистачає пляшку відкрити, стоїть шампанське, відкрити не вмію. Безрукє. Чоловік у відрядженні.
66сезон666серия• вчера в 19:49
Ответ дляЛупаю цю скелю
Собака де буде жити це важливо .
Але ми про майно , яке може належати одній людині до шлюбу під час і після
66сезон666серия• вчера в 19:49
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ех і пʼятниця
Лупаю цю скелю• вчера в 19:50
Ответ для66сезон666серия
Буде відповідь від юриста ?
Що написано у вашому контракті? В якій країні ви живете і громадянами якої країни є?
(Я не юрист, але навіть я знаю, що це обов´язковий мінімум, без якого ніхто не береться навіть вгадувати, що там кому дістанеться)
66сезон666серия• вчера в 19:51
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я знаю що там написано Тому то і кажу світ рожевих поні в стилі поживу з іноземцем , борщем причарую , хату залише і навіть не уявляють що все вже може бути прописане і поділене
Лупаю цю скелю• вчера в 19:51
Ответ дляБершкомангоЗар
Ну ви пишете, що спадкують ЛИШЕ діти. Отже, мати чи батько теж вписуються у ’вони тут ніхто’. Бо юридично нема різниці, чи має дружина/чоловік родинні зв´язки з тими дітьми
66сезон666серия• вчера в 19:52
А куди дівся юрист - інтелектуал європейський ?
БершкомангоЗар• вчера в 19:52
Ответ дляЛупаю цю скелю
При покупці житла зазначається хто власник. Якщо в документах на право власності зазначень власника, то про який поділ йде мова? Якщо за договором купівлі є два співвласники, то кожен з подружжя має 50%, а решта буде вже ділитися по шлюбному контракту чи як законодавством передбачено.
Якщо все куплено чоловіком до шлюбу, то він власник. У разі його смерті піднімають заповіт, шлюбний контракт, законодавство країни.
Жінка може спати спокійно лише якщо документи на майно оформлено на неї
. У всіх інших випадках вона не захищена.
Лупаю цю скелю• вчера в 19:53
Ответ для66сезон666серия
Собака де буде жити це важливо .
От про майно. Я написала, що його розділ за шлюбним контрактом може бути яким завгодно, взагалі яким завгодно. Чи у вашому світі є єдина непорушна форма шлюбного контракту?))
Лупаю цю скелю• вчера в 19:54
Ответ для66сезон666серия
Не уявляють, що написане в документі, який самі підписали? Рілі? Чи чоловік його сам складе?)
66сезон666серия• вчера в 19:54
Ответ дляЛупаю цю скелю
В моєму світі є впевненість в долі нерухомості яка прописана в майновому поділі
І власне через те що там може бути прописано що завгодно , дуже дивно сподіватися що місцеві програють у битві з законами і іноземкою
Лупаю цю скелю• вчера в 19:56
Ответ дляБершкомангоЗар
Це зв законами якої країни так? Чи ви впевнені, що усіх? 😂 якщо так, то вас чекає багато чудових відкриттів