Грабля• 1 час назад

Свекруха дивиться що я викидаю в смітник і жаліється моєму чоловіку що я транжир

Залишки каші
На дні суп
Щось там згнило в холодильнику
Наприклад огірки
І тд
Вона живе зараз з нами
І заглядає у відро
задумчивая мордочка• 1 час назад
Ок
Прокачую сідниці• 1 час назад
Не повезло вам.....
автор Грабля • 1 час назад
Дитина попросила щоб вона приготувала млинці бо смачні робить
То вона відмовила
Адже гречка вчорашня є
Kittaa• 1 час назад
Кладіть їй це на обід)
Засерверуйте красиво
Прокачую сідниці• 1 час назад
Но в чем суть темы? Пусть она забивает себе голову этим. Или это влияет на вас?
Та не реву я• 1 час назад
Нафиг ее выселяйте. Не ее это дело, что в мусорке. Или пусть дожирает
Клин_Кляйн• 1 час назад
Пошліть її нахер
Гореотума• 1 час назад
Хто у кого живе? Якщо вона у вас, допомогти скласти валізу і купити квиток.
Уси Пуси• 1 час назад
Она права.
Но она же не вам об этом говорит, а мужу, то в чем дело? Пусть говорит
Уси Пуси• 1 час назад
Ответ дляГореотума
А если она у сына живет? То автору чемодан сложить? 😀
автор Грабля • 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
Она права.
Вона кричить і возмущаєтьс при мені
tereska• 1 час назад
А ви так при чоловікові і спитайте: навіщо ви жалієтесь, що від цього зміниться чи лише посварити нас хочете?
Продукти псуються, не все хочеться доїдати. Вам треба це прийняти в не робити з цього трагедію, а тим паче жалітися. Краще беріть онука/чку та йдіть погуляйте, природа розквітає, який гарний день надворі…
Гореотума• 1 час назад
Ответ дляУси Пуси
То автору и мужу натыкать. Какого лешего свекровь рот открывает в чужой семье?

P.s. я свекровь, свой нос не сую в жизнь детей от слова совсем
Найщасливіша• 1 час назад
Пусть доедает, чтобы не портилось
Ніколи не збрешу• 1 час назад
Вона живе з вами у вашій квартирі?
ГороховаЯ• 1 час назад
Скажіть буде багато пи..ти поїде на кудикині села.
ГороховаЯ• 1 час назад
Ответ дляГореотума

Таких як ви не знайдеш.
к.Буланова• 1 час назад
Квартира чоловіка ?
Оч@ров@Шк@• 1 час назад
Була в мене така свекруха та вже немає її в живих, і нікому на мене жалітись, а проблема в мене є така. Я сама себе докоряю за те, що постійно викидаю продукти((, спочатку понакупляєш усього щоб було, а потім все відкладаєш або забуваєш і знову в смітник. От вже третій день я думаю що зроблю сирники, але все йде до того, що я знову викину той сир, коли він пропаде((
Лепетун• 1 час назад
Ответ дляГрабля
Вона кричить і возмущаєтьс при мені
А деньги на продукты зарабатываете Вы или Ваш муж, сын свекрови? Конечно, ей обидно, если сын работает от зари до зари, а невестка дома ладу дать не может.
Ms. Любмая жена• 51 минуту назад
Автор, я придумала. Надо иметь секретную мусорку и туда выкидывать остатки, а при этом говорить что я съела.

А вообще конечно жесть, меня б эта ситуация вывешивала. Отдавайте мужу, пусть пробует доедать, и тогда он поймёт и объяснит маме чтоб не лезла не в свое дело.
Ms. Любмая жена• 48 минут назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
У меня тоже есть такие ситуации. Реально просто не хватает сил, времени.
Неместная Я• 31 минуту назад
Ответ дляОч@ров@Шк@
Сир простіше простого зберегти- кинути в морозилку.