Бабуся Бетман• вчера в 09:33

Коляски та дитячі велики в спільному коридорі. По мотивах тріль теми нижче

В темі нижче тролять за шкафчик із закрутками в спільному коридорі, до купи справдлево обурюючись також на виставленими іншими речами типу пралки, взуття тощо.
Але от подумалося... купа людей лишають в спільних коридорах різноманітне дитяче - візочки, санки, велики. Це заважає так само, але спробуй сказати щоб свої коляски позабирали. Крику до останнього поверху буде.
Живу в ЖК з невеликим, але красивим затишним холом, диванчиками, котрий прикиашають на свята. Але там постійно "табун" дитячих речей з усього будинку.
Мене це дратує, бо по перше ходити не зручно, а по друге склад якийсь, а не хол...
Про відключення е/е не треба. Світло не 24/7 відсутне.
автор Бабуся Бетман • вчера в 13:45
Ответ дляБритоножка
У вас нет детей) обычно с их появлением такие радикальные резко переобуваются)
Адекватные родители не используют этих подростковых слов в адрес других мам.
Наши коляски не создают пожарной опасности. А эстетику с диванчиками и украшениями разводите у себя дома.
Не надо про ’нахабне використання спільного’. Тут прямое столкновение вкусов и интересов, а не ваше мнение единственно верное)
В мене є дитина, тому мімо.
І мій візочок і решта речей завжди стояли в квартирі.
Диванчики і прикрашання це те, що було від початку здачі будинка в експлуатацію, від ОСББ/КК а не чиясь особиста ідея. Бо це хол входа в будинок, а не міце складування речей хітрожопих з бидловихованням.
Дуже хочеться розлити ’випадково’ якусь олію чи хлорку на ці речі... Якби то тільки не стосувалося дитини, бо вона не винна що батьки бидло...
автор Бабуся Бетман • вчера в 13:47
Ответ дляУжгород
Опус старої ворчливоі бабки. В нас на поверсі 5 квартир. В 3 квартирах є діти. Стоять і веліки, і санчата взимку, і візочки раніше стояли. І знаєте кому це заважало? Лише моїй свекрусі. Всім іншим це не заважає.
І? По перше мова за спільний хол перед лифтами усього будинка а не тамбур де усі згодні. По друге, це все одно нахабстра привоаснювати спільну територію під свої.поьреби. Бидловиховання.
Ширли-Мырли• вчера в 13:54
А там камеры есть? А то можно каждый раз мусор ссыпать в коляски и велосипеды клеем обмазывать, раз эти яжемамки не понимают что их дети и их детский хлам всем мешают
Ширли-Мырли• вчера в 13:56
Ответ дляБабуся Бетман
В мене є дитина, тому мімо.
Дети отвечают за грехи своих родителей, так что можете смело пакостить мешающим местам
автор Бабуся Бетман • вчера в 14:13
Ответ дляШирли-Мырли
Я не буду опускатися до такого, неважливо є камери чи немаі... Злиттся можу, але я ще при здоровому глузд, щоб не мститися бидломамке через дитину...
Просто маю надію що може хтось прочитавши цю тему таки буде знати, що складування бебехів в спільних місцях заважає іншим мешканцям... А то тут пишуть ’не заважає’, то може дійсно люди свято вірять що оминати в проході наставлені візочки-санчата усім подобається...
Бритоножка• вчера в 14:14
Ответ дляБабуся Бетман
В мене є дитина, тому мімо.
Вы мне напоминаете чат моего дома. Когда нет света, все срутся в чате по любым мелочам. Как только включается свет, все становятся заняты и сраться уже некому))) делаю вывод, что вам просто скучно, аргументов нет, поэтому вы агрессируете.
То, что не мешает, не должно никого касаться. Не мешает проходу, не портит вид, неопасно - нет проблемы. Коляска - не мотоцикл и не генератор, воняющий бензином. Мы живём в обществе и вы можете также раздражать кого-то, как вас бесят коляски/велосипеды. У вас же есть рот, вы вполне можете подойти и сказать людям, что вам мешает. Но выбираете тут излить тяжкие эмоции по поводу такого жуткого беспредела) интересно, почему? Отправляйтесь менять мир вживую) в вашем доме только вы недовольны и героически молча терпите?
А порча имущества влечет за собой материальные последствия, если что.
Ширли-Мырли• вчера в 14:18
Ответ дляБабуся Бетман
Ну если угробить коляску, то месть как раз будет быдломамке, пусть таскает ребенка на руках, хоть надорвётся
автор Бабуся Бетман • вчера в 14:18
Ответ дляБритоножка
Візочок заважає і псує вид. Значить його там не плвинно бути. Спільний хол не місце складування особистих речей.
Тема створилася по мотивам іншої схожої теми, де у спільний коридор виставляють інші речі. тому і обновлрюємо.
Всі мої дописи аргументовані.
Бритоножка• вчера в 14:22
Ответ дляБабуся Бетман
Всі мої дописи аргументовані.
В моём доме достаточно места. Коляски под стеной, проход в нескольких метрах. Физически невозможно, чтобы кому-то мешало ходить. Не поверю, что у вас коридор 50 см шириной, что вы о вещи спотыкаетесь и ходите под стеночкой)
Насчёт вида - а чем именно портит? У вас там музей? Почему коляски столь триггерные для вас? И пробовали ли вы говорить об этом соседям? Или вы их тоже сначала обозвали?)
Ужгород• вчера в 15:44
Ответ дляБабуся Бетман
Але якщо це спільна власність, то вона і в тому числі тих людей, які залишають свої візочки. Вас жаба душить, що вони можуть там щось залишити, а ви не можете? Ну не треба так перейматися, заспокойтеся