Губи до вух• сегодня в 11:32
Чим очистити силіконові шви у ванній, якщо вони потемніли і виглядають страшно?
Пишу_граммотно!• сегодня в 11:34
Видалити повністю і заново загерметизувати. Довго, нудно геморно.
АнтиТанкист• сегодня в 11:56
Мені єдине що допомогло засіб від плісняви , купила особливо без надіі , квартиру зняли а там пліснява зʼіла той силікон купила просто з відчаю і надиво воно побіліло , воняло хлоркою правда , нажаль автор не памʼятаю назву ,
ЗавЛабСнаб• сегодня в 11:58
Ответ дляВся така шо куди там
Робіть наново епоксидкою - з нею таке не трапляється
Мапей желтеет быстро. И эпоксидка не заменит силикон.
ХвостПистолетом• сегодня в 12:50
Ответ дляАнтиТанкист
От доместоса тот же эффект
Можно его
Вся така шо куди там• сегодня в 12:57
Ответ дляЗавЛабСнаб
Епоксидні шви вічні
АнтиТанкист• 49 минут назад
Ответ дляХвостПистолетом
От доместоса тот же эффект
Можно его
Ні, доместохом взагалі не брало , і заливала і залишала і нічого, що було чорне то чорне і лишалось , а тут купила типу спрею , І воно вибілило навіть те що було вже пліснявою пошкоджене , ну от викинула ту штуку і тепер не знаю як называлось , а ще я ним хотіла відмити вапно, то з вапном взагалі не подіяв, тут доместоз набагато краще спрацював