Голубка миру• сегодня в 15:52
Клас! Запросив в гості. А у нас спілкування в основному це листування
Вирішила подзвонити, поговорити. І виявилося мій номер заблокований. Я тільки писати йому можу… Люблю, приізджай…. В труси залізе, а подзвонити так в блок… І я цій людині вірна і щира з ним. Мабуть треба вже закривати цю лавочку. Хай навчиться повагу проявляти, а тоді говорити можна далі
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 15:55
Господи, научитесь тролить по людски, а потом уже темы сочиняйте. Понабирали по объявлению, блин, спасателей форума, а они и придумать ничего толкового не могут.
Голубка миру
• сегодня в 15:58
Ответ дляУпругая попка
Це ви вчора писали, що змусили чоловіка вам дзвонити?)
Я😂
А тепер сама вперше за два роки набрала (максимум вдруге) і виявилося, що в блоці
СКИБИДЫШь• сегодня в 15:59
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А вы сколько гениальных тем создали для спасения форума? Тото же. Читайте, что дают
Упругая попка• сегодня в 16:00
Ответ дляГолубка миру
Я😂
Ну, власне, зрозуміло чому .
Заикальница• сегодня в 16:34
Ответ дляСКИБИДЫШь
И не Говорите сами не делают ничего только критикуют
Свисток ля-минор• сегодня в 16:52
Можливо у М кілька аккаунтів, доя роботи, або щоб не палитися і месенжери на іншому номері телефону)
Голубка миру
• сегодня в 17:21
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні. У нього один акаунт, а ньому месенджер в якому спілкуємося, номер телефону був відкритий, потім приховав, але я до того встигла зберегти. На цей номер і набрала, а він в блоці.