Голубка миру• сегодня в 15:52

Клас! Запросив в гості. А у нас спілкування в основному це листування

Вирішила подзвонити, поговорити. І виявилося мій номер заблокований. Я тільки писати йому можу… Люблю, приізджай…. В труси залізе, а подзвонити так в блок… І я цій людині вірна і щира з ним. Мабуть треба вже закривати цю лавочку. Хай навчиться повагу проявляти, а тоді говорити можна далі
Я_и_моя_собака• сегодня в 15:54
😆😆😆
Борисфенка• сегодня в 15:55
Жонатий. Діти, онуки.
Бамбарбия! Кергуду.• сегодня в 15:55
Господи, научитесь тролить по людски, а потом уже темы сочиняйте. Понабирали по объявлению, блин, спасателей форума, а они и придумать ничего толкового не могут.
Бабка-ежика• сегодня в 15:56
Лавка, это то что у Вас в трусах?
Упругая попка• сегодня в 15:57
Це ви вчора писали, що змусили чоловіка вам дзвонити?)
СКИБИДЫШь• сегодня в 15:57
Да,жена реально не обрадуется вашему звонку. Понимать надо!
автор Голубка миру • сегодня в 15:58
Ответ дляУпругая попка
Я😂
А тепер сама вперше за два роки набрала (максимум вдруге) і виявилося, що в блоці
СКИБИДЫШь• сегодня в 15:59
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А вы сколько гениальных тем создали для спасения форума? Тото же. Читайте, что дают
Упругая попка• сегодня в 16:00
Ответ дляГолубка миру
Я😂
Ну, власне, зрозуміло чому .
автор Голубка миру • сегодня в 16:03
Ответ дляУпругая попка
Ну, власне, зрозуміло чому .
Отож
Заикальница• сегодня в 16:34
Ответ дляСКИБИДЫШь
И не Говорите сами не делают ничего только критикуют
Свисток ля-минор• сегодня в 16:52
Можливо у М кілька аккаунтів, доя роботи, або щоб не палитися і месенжери на іншому номері телефону)
автор Голубка миру • сегодня в 17:21
Ответ дляСвисток ля-минор
Ні. У нього один акаунт, а ньому месенджер в якому спілкуємося, номер телефону був відкритий, потім приховав, але я до того встигла зберегти. На цей номер і набрала, а він в блоці.