На паровозе• вчера в 21:35
А вы пользуетесь парфумами "унисекс"?
Которые "для мужчин и женщин".
Заметила, что у них в основном мужские ноты.
всегдаДаДа• вчера в 21:38
Вони здебільшого мають більше жіночих нот. Але, так, майже всі мої парфуми - унісекс.
Хочу барабульки• вчера в 21:39
Так. Обожнюю майже усі Сади від Ерме, вони унісекс.
Сади на даху і Сади мсьє Лі на чоловіках не уявляю, це на 90% жіночі аромати.
На паровозе
• вчера в 21:42
Ответ дляГомосноб
Пишите уже на украинском, зачем вам с русским мучаться
Что вы имеете в иду? Что побудило вас написать такой странный комментарий?
На паровозе
• вчера в 21:43
Ответ длявсегдаДаДа
Які ваші улюблені?
Галя-краля• вчера в 21:44
Только унисекс и люблю, есть пару чисто женских, но я ими редко пользуюсь
всегдаДаДа• вчера в 21:48
Ответ дляНа паровозе
Які ваші улюблені?
У мене немає якихось одних улюблених - ось весною-літом люблю musk therapy від Initio - для мене вони дуже жіночні, а їх виставляють як унісекс, чи sea salt and wood sage від Jo Malone - те ж саме.
Гомосноб• вчера в 21:52
Ответ дляНа паровозе
Парфуми це українське слово
Та_шо_ж_таке• вчера в 21:54
Да. На днях впервые купила кожу форда. Балдею. До этого были только женские ароматы
всегдаДаДа• вчера в 22:03
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я теж від неї балдію, але на моєму чоловікові- це його улюблений парфум)
На паровозе
• вчера в 22:21
Ответ дляГомосноб
Парфуми це українське слово
Вперше таке чую. Завжди кажу ’парфуми’, якою б мовою не спілкувалася - російською чи українською.
Трейдер кріпти• вчера в 23:20
Ответ дляНа паровозе
Правильно духи, ну або парфюм уже. Але все ж духи. Парфуми це українською
Видящие_помогите• вчера в 23:36
В оснопному унісекс Ів клримтуююсб. Ттлм Ффорд, сади від Hermes, та Memo