Акукарача• 23 марта в 11:00

Порадьте хороший засіб для миття скла, дзеркал, щоб без розводів.

Дуже дякую
ничевока• 23 марта в 11:00
Мне ’ клин’ всегда нравился
Завжди недо...• 23 марта в 11:02
Резиновая тряпка для мітья машин и вода
ВільнаНазавжди• 23 марта в 11:03
містер мускул.
кілька дешеввих засобів - як вода виявилися
Викачую яйцями• 23 марта в 11:05
Я работала в уборе, так мне коллега посоветовала тряпку weleda , там просто чуть теплая водичка и все высыхает идеально
Бибер-анонимер• 23 марта в 11:09
Справа не в засобі, а в ганчірці.
Княгиня пітьми• 23 марта в 11:44
Засіб може бути будь який, ганчірка має бути правильною. В мене тонка гладка ганчірка без ворсу, для миття дзеркал. З нею можна просто водою мити без засобу.
Танго утрьох• 23 марта в 11:46
Зараз використовую тільки такий. Ніякі інші і поряд не стояли. Але в Польщі брала, я прибираю в готелі. Дуже класний засіб за свої гроші
Танго утрьох• 23 марта в 11:46
Фото не додалося
Танго утрьох• 23 марта в 11:47
Ответ дляКнягиня пітьми
Неправда. Я використовувала і італійськи губки і ганчірки і спец віледи. Якщо нормальний засіб то звичайна мікрофібра працює
Княгиня пітьми• 23 марта в 11:57
Ответ дляТанго утрьох
Шо неправда?
В мене звичайна ганчірка за 75 грн Фрекен Бок. Миє добре навіть без засобу, просто з водою. Засіб взагалі не мє значення, в мене найдешевші з Бонусу
Налогообложу• 23 марта в 14:42
Мені теж найбільше подобається просто водою мити.
Танго утрьох• 23 марта в 15:25
Ответ дляКнягиня пітьми
Шо неправда?
А я вам кажу при правильному засобі будь яка ганчірка. Ганчірок потрібно багато, щоб прати їх разом. Це зручніше і простіше.
Княгиня пітьми• 23 марта в 15:32
Ответ дляТанго утрьох
Коротше. Хоче спорити з прибиральницею з досвідом, будь ласка. Я більш не буду нічого доводити.
Мені достатньо одної ганчірки вже багато років. Вона одна, проста, дешева. Тільки для скла та дзеркал. І засіб не має значення. У моїх клієнтів всі засоби різні від найдешевших до дорогих. Результат один з однією нормальною ганчіркою.
Танго утрьох• 23 марта в 15:58
Ответ дляКнягиня пітьми
Я не розумію що ви робите однією ганчіркою з брудними вікнами та дзеркалом в пасті. Вони мокрі? Я користувалась їми, мені взагалі не заходить. А нормальним засобом я мию все дуже швидко
Княгиня пітьми• 23 марта в 16:06
Ответ дляТанго утрьох
)))) в темі автор запитував про засіб, а не про кількість та обсяги, майте на увазі.
Танго утрьох• 23 марта в 19:11
Ответ дляКнягиня пітьми
Я ж у вас питаю. Ви пишете що маєте 1 правильну ганчірку. І я питаю як це відбувається? Ви можете протерти 1 люстро і усьо? А яка кількість вікон? 0?