12 галюцинаций• 23 марта в 18:57
Лофери на худу ногу, пошук лоферів для худої п`ятки
Дівчата потрібна допомога, переміряла дуже багато лоферів але не одні не держаться на п`ятці, чи є у когось така проблема, і як ви її вирішили, може хтось купував вузькі лофери
Аноним_• 23 марта в 18:59
Наліпки на п´ятку взуття, з такою подушкою, замшеві. На касі в Інтертопі беру. Бачила ще на Тему силіконові, але не купувала
Даю справку• 23 марта в 19:13
Fidelitti - укр бренд. У меня узкая стопа и пятки нет вообще. Ношу их лоферы, но там ярких цветов нет