Дама_из_рекламы• 1 час назад
Розвиток дитини в 1.4
Добрий вечір, потрібна ваша порада. Дитині 1.4 каже мама папа баба може сказати як говорить кінь як каже корова і киця, показує як робить рибка.
Більше нічого. Не повторює за мною і навіть не намагається белькотіть по своєму. Але коли щось потрібно починає кричати та екати типу затриувати дихання. Я переживаю так як не розумію це ок чи ні. Він все розуміє, є вказівний жест, грається з іграшками. Слух також в порядку бо чує на дворі собаку і чітко показує де цей звук.
Ми почали все робити пізно але в норму вписувались голову тримали 3 сиділи в 8 ходить почали в 1,3 самостійно
Стріляний птах• 1 час назад
Да уж..мой младший в этом возрасте стихи на китайском сочинял и водил вертолёт.
Зайченя• 1 час назад
Ответ дляСтріляний птах
Не понятно, гуманитарий или технарь?
Пиши-пропало• 1 час назад
Дайте ребёнку детство!!
А что он должен в этом возрасте??
Его работа - это спать, есть, гулять и общаться.
А что он должен в этом возрасте??
ФсеСама• 1 час назад
Всё ок с ребёнком, мальчики чуть ленивы. а вы не зацыкливайтесь, у всех индивидуально
Карамбулкул• 1 час назад
Занимайтесь пальчиковой гимнастикой, читайте стихи по возрасту (лучше чтоб папа читал), смотрите дальше развитие как идёт, это чуть хуже нормы но так у очень многих мальчиков.
Карамбулкул• 1 час назад
Розуміння мови
Відбирає предмети за певними ознаками при словесному розумінні.
Активна мова
Називає предмети та дії в момент зацікавленості.
Сенсорний розвиток
Орієнтується в 3–4 контрастних формах предметів: куля, куб, цеглина, призма.
Гра
Відображує в грі окремі дії, які часто спостерігає; возить за мотузку машинку; будує будиночок з кубиків.
Рухи
Переступає через паличку, що лежить на підлозі, без підтримки; переступає приставним або почерговим кроком через 3 палиці при підтримці за руку.
Навички
Самостійно їсть рідку їжу ложкою.
Емоції / соціальна поведінка
Використовує “так”; починає розрізняти речі за приналежністю різним членам родини (“бабусині окуляри”, “мамина сумка”); уважно вдивляється у своє відображення в дзеркалі, ідентифікує його із собою.
Активна мова
Сенсорний розвиток
Гра
Рухи
Навички
Самостійно їсть рідку їжу ложкою.
Емоції / соціальна поведінка
Я-ваш шанс• 1 час назад
И в чём проблема ? Чего вы ожидаете от ребёнка в 1, 4 ? Вы всегда такая тревожная ?
Стріляний птах• 50 минут назад
Ответ дляЗайченя
Не понятно, гуманитарий или технарь?
Пока нет, ему два, и уже в третьем классе.