Шопингмонстр• вчера в 19:20

Как рассчитать по сколько складываться на продукты в семье?

Вот к примеру 3 человека. Работает муж и жена. Ребенок. Аппетиты у всех разные.
іронічна антитеза• вчера в 21:39
Ответ дляШопингмонстр
Але чоловік не купує те що я бажаю тому нуль не вийде
Тогда готовит каждый сам себе и он ещё дает на ребенка
А я кумедна• вчера в 21:39
Ответ дляДолькиКабана
Це стара школа) У нас так принято ничкувати і потім робити ремонт в хаті, купувати всяку техніку і так далі. Але Вам же бабка не підійде.
А чого бабка? у моего брата жена до войны все деньги до копейки забирала, вся касса у неё была, они каждый год летали в отпуск то в Америку то в Японию, машины покупали только новые с салона, жене не понравилась машина, продали, купили новую, главное чтоб доверие было и у жены попа была большая, чтоб по нее деньги можно было положить, а достать трудно
автор Шопингмонстр • вчера в 21:41
Ответ дляіронічна антитеза
Практично так і є, але він ображений, що не допомагаю купляти і готувати, не даю грошей

Воно практично так і виходить кожен готує собі сам, він дає гроші на дитину на одяг, а я купляю їжу дитині і готую.
ДолькиКабана• вчера в 21:40
Ответ дляА я кумедна
Це я жартую) Мені 44.
Уси Пуси• вчера в 21:40
Ответ дляШопингмонстр
На лікарів на одяг на дитину
Мама тратит на врачей и на ребенка....Одеть-обуть, прокормить. А папа тратит на спорт и живёт в свое удовольствие. Отличное пособие получилось для тех, кто любит влюбляться в мудаков и годами заниматься мазохизмом, живя с ними.
Гербарія сушу• вчера в 21:41
Знову ця бідна дивна автор, якій мужик (офіційний чоловік!) дозволяє жити в своїй квартирі.
І знов вони ділять свій нещасний бюджет. Рахують, хто скільки їсть, хто скільки хворіє....
Паралельний світ (((
автор Шопингмонстр • вчера в 21:42
Ответ дляУси Пуси
+ Він оплачує комуналку і купляє лампочки побутову хімію
Уси Пуси• вчера в 21:42
Ответ дляіронічна антитеза
Он спортом занимается. Давать на ребенка в его планы не входит. Даже прокормить ребенка - это не его задача. Ужас-ужас.
автор Шопингмонстр • вчера в 21:42
Ответ дляУси Пуси
Він дає на дитину
іронічна антитеза• вчера в 21:43
Ответ дляШопингмонстр

А с чего вдруг ему помогать с едой,типа крышу над головой отрабатывать?
Секса думаю у вас нет
Уси Пуси• вчера в 21:43
Ответ дляШопингмонстр
))
автор Шопингмонстр • вчера в 21:43
Ответ дляГербарія сушу
Паралельний світ (((
Я би нічого не рахувала, якщо б таке питання не стояло. Він же трясе мене давай то давай се
Гербарія сушу• вчера в 21:44
Ответ дляШопингмонстр
Да пам´ятаю я Ваші теми. Жесть, якщо чесно.
автор Шопингмонстр • вчера в 21:44
Ответ дляіронічна антитеза
Секса думаю у вас нет
Не знаю
Уси Пуси• вчера в 21:45
Ответ дляГербарія сушу
Паралельний світ (((
А самое страшное что такие авторы боятся потерять такого мужа!!!!!
Джонсонюк• вчера в 21:45
Ответ дляДолькиКабана
Та це перебор. Ви тролите.
Я з таким стикнулася. Людина вважає, що їй треба 3 кг м´яса(умовно) в день з´їсти. Воно не лізе. Вона придумує, як в себе це запихнути, вийобується зі спеціями, злиться. Їй не вистачає грошей, її тошнить. А їсти треба. Починає придумувати де грошей взяти і щоб смачніше було. Всі дні уходять на тренування і їжу. Жінка/чоловік, діти - пофіг.
Це схоже на психічне відхилення. С таким жити собі дорожче.
У автора тільки початок.
автор Шопингмонстр • вчера в 21:45
Ответ дляДжонсонюк
У автора тільки початок.
Ви мабуть через це пройшли?
Це все спорт винен?
Едимнаморе• вчера в 21:46
Ответ дляУси Пуси
))
Не той знак. Давайте коми, ну хоч трішечки . У Автора вони, мабуть, платні.
автор Шопингмонстр • вчера в 21:46
Ответ дляДжонсонюк
У автора тільки початок.
Мабуть ви більш всього мене розумієте
Уси Пуси• вчера в 21:46
Ответ дляШопингмонстр
Ви мабуть через це пройшли?
Це все спорт винен?
Вы реально настолько странная? Не обижайтесь только....
іронічна антитеза• вчера в 21:49
Ответ дляШопингмонстр
Мабуть ви більш всього мене розумієте
А какая разница это мясо,алкоголь или наркотики?человек только о себе думает
автор Шопингмонстр • вчера в 21:49
Ответ дляіронічна антитеза
Виходить так...
Ще й і з іншого треба намагатися стрясти
автор Шопингмонстр • вчера в 21:50
Ответ дляДжонсонюк
У автора тільки початок.
Ну ваш чоловік чи син чи родич вже докачався до чемпіонату?
Джонсонюк• вчера в 21:51
Ответ дляШопингмонстр
Ви мабуть через це пройшли?
Це все спорт винен?
Подруга за таким заміжня була.
І сусід по квартирі.
Ага спорт. Конкретно бодібілдінг. Там жорстке харчування, дуже дороге, якщо хочеш результатів. І не поїсти зайвий раз трагедія.
І поїсти не те - ще більша трагедія.
Інше не хвілює.
Уси Пуси• вчера в 21:53
Ответ дляШопингмонстр
іронічна антитеза• вчера в 21:54
Ответ дляШопингмонстр
Виходить так...
А вы начните о себе думать и все встанет на свои места
автор Шопингмонстр • вчера в 21:54
Ответ дляДжонсонюк
Подруга за таким заміжня була.
І сусід по квартирі.
І поїсти не те - ще більша трагедія.
Інше не хвілює.
Дивися красота, а за нею таке стоїть...
Джонсонюк• вчера в 21:54
Ответ дляШопингмонстр
Мабуть ви більш всього мене розумієте
Так, розумію.
І кажу бігти від нього.
Може, коли попустить, можна повернутися, але один мій знайомий таким був 5 років, інший - 15 рік йде і не закінчується.
автор Шопингмонстр • вчера в 21:54
Ответ дляДжонсонюк
Подруга за таким заміжня була.
І сусід по квартирі.
І поїсти не те - ще більша трагедія.
Інше не хвілює.
Це ж красива фігура у чоловіка подруги мабуть всі заздрили?
автор Шопингмонстр • вчера в 21:55
Ответ дляіронічна антитеза
Я так і роблю, відмовляю але неприємно що продовжує давити