Аноним_Русалка• вчера в 20:11
Як ви їсте готові вареники/пельмені з пачки?
За багато років я так і не зустріла нічого щоб було смачно, просто, цікаво хто це купує і для чого, там навіть їсти немає що.
От порадили Крафтяр, років 10 пачок не купувала, купила - викинула гроші.
Навіть та ж Галя яку тут не люблять в 100 разів смачніше.
Геркулес, Три ведмеді, що там ще було? Все фу
Болтушка Му• вчера в 20:15
Иногда мишутку беру что б по быстрому поесть
А вообще сама пельмени делаю, раньше вся морозилка была забита, после отключений света не делаю
Срочнокпсихологу• вчера в 20:16
Ответ дляМост_Устал
В гале беру
І я беру там, з чорницями, з вишнею, з сиром і шпинатом, смачно!
Аноним_Русалка
• вчера в 20:16
Ответ дляМост_Устал
В гале беру
Галя це інше, це не фабричні, я питаю, саме про пачки
Аноним_Русалка
• вчера в 20:18
Ответ дляСамо_достаточная
Я вообще не понимаю этой еды- тесто и картошка например
Абсолютно нормально їсти просту їжу яку їли твої предки.
Аноним_Русалка
• вчера в 20:18
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Смажу на пательні Левада панські.
Оті Левада
Разгуляшка• вчера в 20:20
Пельмені беру типу три ведмеді , геркулес, мішутка. В Галі не подобається там беру голубці та перці. Нічого з цих страв ніколи сама не готувала. Домашні пельмені взагалі не подобається бо тісто товстіше, вареники взагалі ніякі не їм, не розумію цю страву. Бере собі чоловік іноді. І солодкі і солоні. Не люблю ліпити. І не люблю готувати те що довго а їдять швидко
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 20:22
Домашние пельмени люблю. Магазинные - фу. Даже если очень голодная не ем их. А вот вареники магазинные люблю.
СережкинаЯ• вчера в 20:22
Мені пельмені Фірмові від Геркулес подобаються. Домашніх, щоб подобались, ніколи не зустрічала. Не люблю домашні пельмені.
Апофиозная• вчера в 20:24
Я люблю Геркулес, маленькие. Они для меня самые вкусные, фирменные, кажется так.
Само_достаточная• вчера в 20:25
Ответ дляАноним_Русалка
Предки ели мясо и ягоды
Аноним_Русалка
• вчера в 20:25
Ответ дляСамо_достаточная
Предки ели мясо и ягоды
Вивчайте історію і побут.
Свідок Перемоги• вчера в 20:27
Перепробувала все популярне, найсмачніші вареники і пельмені в Галі балуваній.
Області пітьми• вчера в 20:29
Ответ дляСусідка зверху
Якщо вам франшиза галя смачна, то для інших вона може бути фу
Для інших вона просто дорога по вартості.
Аноним_Русалка
• вчера в 20:30
Ответ дляСусідка зверху
Може бути, але навіть сама фу Галя смачніше будь яких Левад, Ведмедів і тд. То загрубівше тісто, напівпусто начинено, розлазяться при варці, загалом як трава чи пластик
Само_достаточная• вчера в 20:31
Ответ дляАноним_Русалка
Вивчайте історію і побут.
Бляха от только умничать не надо. То шо вы жрёте тесто с картошкой автоматически высвечивает ваш интеллектуальный и культурный уровень. Вывчайте.🤣🤣🤣 я уверена вы в музее разве что в школе когда-то были
Аноним_Русалка
• вчера в 20:32
Ответ дляСамо_достаточная
Ясно. Ваш рівень - наліцо як то кажуть)))