Аноним_Русалка• вчера в 20:11
Як ви їсте готові вареники/пельмені з пачки?
За багато років я так і не зустріла нічого щоб було смачно, просто, цікаво хто це купує і для чого, там навіть їсти немає що.
От порадили Крафтяр, років 10 пачок не купувала, купила - викинула гроші.
Навіть та ж Галя яку тут не люблять в 100 разів смачніше.
Геркулес, Три ведмеді, що там ще було? Все фу
Фляшка на трьох• вчера в 21:04
Пельмені у нас в місцевій мережі супермаркетів смачні, а от вареники ні, з картоплею скільки не купувала - всюди цей довбаний порошок, з капустою - каша з капусти, а з сиром я не люблю. То пельмені купую, а вареники сама ліплю.
Фляшка на трьох• вчера в 21:06
Ответ дляСамо_достаточная
Предки ели мясо и ягоды
Яке мясо, мясо вони їли раз на місяць.
Почемучечка• вчера в 21:25
Єдине що іноді купую на вечерю швидкоруч це вареники з картоплею мишутка. Смачно з вершковим соусом з білими грибами та трюфельною пастою.
Домовенок Кузя• сегодня в 01:54
нормально едим, и вареники и пельмени готовые, без лишнего геморроя с готовкой