Пугачиха• 23 марта в 20:18
Поясніть мені будь ласка де я неправа в даній ситуації? Ситуація з замовленням
Вирішила замовити річ в магазині Gepur на 799 грн по передоплаті в 200 грн. Тут мені приходить сповіщення на створене замовлення вже на 999 грн, хоча сума товару на сайті становить 799 грн. Бренд написав , що своїми 200 грн я покриваю лише суму доставки на НП…але навіть попри це чому ж тоді замовлення стало 999 грн з 799 грн (його основної суми на сайті). Чи я щось не розумію?
Нашли в капусте• 23 марта в 20:22
Я тільки що на 0.. х оформила продажу і взяла 200грн. Від суми що коштує товар відмінусую їх. А оплата нп мене взагалі не обходить , то відносити отримувача. Він при отриманні оплачує їх послуги самостійно
бювет_в_обед• 23 марта в 20:22
Сума передплати взагалі вираховується автоматично від суми товару,це шахрайство взагалі
Не за Будка• 23 марта в 20:25
Офигеть, пишите отказ. Доставка НП ну 100 грн, а остальное им на карман? Бред
Сірничок• 23 марта в 20:30
Думаю це не вони офігіли, а просто оператор який попався вам трошки дурачок і замість того щоб відняти від суми замовлення 200 грн - додав їх (знав що треба зробити якусь дію, а яку спробуй зрозумій після дистанційки в школі). Вам треба писати в службу підтримки сайту, щоб перевірили роботу оператора, який опрацьовував ваше замовлення
Продавчиня кіз• 23 марта в 20:29
Да, как то увидела в тик токе отзыв на них, там качество горят говно конкретное
Майструю крила• 23 марта в 21:11
Щось дофіга за доставку. Мені ось тарілки супові приїхали, реально не маленька коробка, в пеноаласті та в пупирці дуже гарно замотані, 120 пересилка була без комісій на післяплату.
Що там того боді, пакетик
Шахраї якісь
Що там того боді, пакетик
Шахраї якісь
Свідок Перемоги• 23 марта в 21:20
Ответ дляКузякин
Автор, как-то они коряво посчитали. Может менеджер новичок, тупит. Попросите позвать взрослых
Тоже так подумала, не будет столь известный бренд заниматься такой ерундой - «разводить», явно какая-то ошибка.
долой_лама• 23 марта в 21:48
Посмотрите, что у вас указано именно в накладной НП. Думаю, там будет наложка 799грн, как и должно быть по их системе.
А в своём заказе они общую сумму 999грн указывают типа с учётом ваших невозвратных 200грн предоплаты за доставку.
долой_лама• 23 марта в 21:57
Но вообще система у них дурацкая. У других хоть доставка НП платная, но зато 200грн предоплаты вычитаются от стоимости товара.
Мороженная курица• 23 марта в 22:05
Ответ длядолой_лама
Да, скорее всего. Вчера посылка приехала курьером НП, за доставку я платить не должна, но в накладной указана стоимость посылки и отдельно доставка, всего к оплате стоимость посылки без доставки, саму посылку я оплатила через приложение НП, курьер привез, отдал, вот так как-то по дурному.
Бачу_майбутнє• 23 марта в 23:47
Х#трожопі!
200 має вирахуватист від суми товару!
А доставка їх не гребе!
Ясно, що якщо не заберете товат, то 200 не повернуть (заберуть за доставку).
Мутні і наглі БАРИГИ!
200 має вирахуватист від суми товару!
А доставка їх не гребе!
Мутні і наглі БАРИГИ!
Аноним_1857• 24 марта в 00:27
Взагалі не розумію для чого предоплата? Накладний платіж або повна оплата, це ж інтернет магазин. Це боді того не варте, Ви його вживу бачили?
Пугачиха
• 24 марта в 01:38
Ответ дляАноним_1857
А ви бачили?