Почемучка• 23 марта в 23:24
Якщо зареєструвати фоп 2 групи першого числа місяця- спрощена чи загальна систем
Почемучка
• 23 марта в 23:25
Якщо зареєструватись посеред місяця то буде загальна система до початку наступного місяця і тому треба подавати декларацію про майновий стан
А я не хочу
А якщо 1 квітня зареєструвати ФОП?
А я не хочу
А якщо 1 квітня зареєструвати ФОП?
Творческий типаж• 23 марта в 23:27
то будете на єдиному з 1 травня. В квітні на загальній. Вам мало дали консультацій безкоштовних?
Чебураха з перцем• вчера в 00:41
Ответ дляПочемучка
А я не хочу
А якщо 1 квітня зареєструвати ФОП?
А я не хочу
А якщо 1 квітня зареєструвати ФОП?
лише так. просто в ці дні не ведіть підприємницьку діял-ть. розпочинайте 1 числа. я зареєстр 24 числа, 6 днів була на загальній системі. з 1 числа наст місяця перейшла на спрощенну. все автоматом ’робиться’ в податк кабінеті. в січні подала нульову декларацію та річну. (дуже багато на ютубі податк консультантів, з якими я подаю ті звіти легко та за 15 хв).
якщо зареєструєте 1 квітня, будете цілий місяць на загальній. з 1 травня буде спрощенна. реєструють всі в кінці місяця, бажано не в останній день..бо система може виснути і т.д. подавайте 30 березня, або 28 березня. успіхів.
Почемучка
• вчера в 04:11
Ответ дляЧебураха з перцем
Дякую аам
А це правда що треба подавати звіт про майно?