Удальонка• 24 марта в 07:52
Заміна паспорта книжки на ІD, які плюс і мінуси
Чоловіку треба міняти закордонний, в відділі міграційної рекомендували зразу замінити і паспорт- книжечку. Він сумнівається чи доцільно, очевидних плюсів ніяких, заміна iD кожних 10 років, платна. Добре коли зараз йому 57 і є зайва тисяча, а через 10, 20 років...
Що думаєте?
Удальонка
• 24 марта в 21:27
Ответ дляКофе в лобби
людям у віці, взагалі айді паспорт - проблема... бабуся міняла в 90 рочків- лінії на пальці дуже слабі..., зробити відбиток практично не можливо
В паспортному навіть левоміколь радили, для відновлення ліній на пальці))))))))))))))))))))
В мене стара синя книжечка...
Так людина старіє... І можуть бути складнощі
При оновлена того ж ID
Кофе в лобби• 24 марта в 21:31
Ответ дляУдальонка
При оновлена того ж ID
бабусі в 90 рочків, відбиток пальця в цьому паспорті зробити не змогли, так і зробили без відбитка... склали акт про неможливість....
Удальонка
• 24 марта в 21:33
Ответ дляКофе в лобби
Теж варіант.
Байрактара• 24 марта в 21:46
Ответ дляУдальонка
Я все розумію, але пройде 10 років і в свої 67 чи 77 він не схоче чи не зможе замінити те ай ді в силу якихось обставин, а книжка як є, то є. Хіба загубити книжечку і тоді видадуть ID.
для чого ці трюки в міграційній, що моральнозастарів? Сидять людей немає...сумно їм чи що?
Даже если потерять и есть желание большое, можно снова получить книжечку. У меня дочь 18 лет и вот у нее мальчик в классе был с паспортом книжечкой (но там мама специфическая и это ее заморочки, а не мальчика).
Ліньки гуглить• 24 марта в 22:13
Ответ дляУдальонка
Після 65 років вже не на 10 років, а безстроково.
Ms. Похвала• 24 марта в 22:47
Меня впервые на паспорт красиво сфоткали, вот реально в 45 лучше чем в 25. Та шо книжку берегу 😀
Нагайна• 24 марта в 22:56
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я працюю в цій сфері.
Паспорт громадянина України,зразка 1994 року,не відповідає сучасним вимогам безпеки.До того ж всі реєстри з часом будуть переведені в цифру(вже переведені).Тому було підготовлено законопроект,за яким всім кому 45+,і в кого відбулася остання заміна фото,можуть користуватися своїм документом довічно.Заміна на ID за бажанням
Але в той же час,реєстрація майна,земельні питання та ін подібне,буде потребувати реєстрації саме в єлектронному вигляді.Тому якщо вам 45+,у вас книжечка,і ви не будете реєструвати на себе нерухомість,землі,бізнес та ін,то у вас проблем не виникне.А якщо буде така необхідність,то доведеться замінити на ID.Інакше реєстрація буде неможливою.Саме тому в Дії ні в кого немає паспорту книжечки,а лише ID,чи біометричний загран.Е документ це не документ взагалі
Такий був законопроект,але через війну його поки відклали.
У меня паспорт книжечка (мне 45+) фото вклеено, в 2023 году я после вступления в наследство оформляла право собственности на землю, никаких проблем у меня не возникло.
Г@Л@В@ломка• 24 марта в 22:56
Ответ дляНагайна
И не должно было возникнуть. Законопроект отложили до окончания войны.
маска Ілона• 24 марта в 23:00
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ок, не ксерокс, МФП у мене це називається (мультифункціональний пристрій). Але камон, ми всі зрозуміли, що ви мали на увазі і що ви сплутали сканер з пристроєм, який зчитує штрихкоди чи qr-коди - ну буває))
Я і читала) Ви пишете: шо там сканувати, якщо це просто папір. Так паперові доки якраз і сканує сканер і заносить в базу даних.
Слушайте, ну у вас же интернет есть. Но зачем же с такой стороны показывать себя? Мало того, что вы невнимательно прочитали что я комментировала так еще и технически неграмотны.
Для считывания информации с паспортов (биометрических загранпаспортов или пластиковых ID-карт) используются устройства, которые называют сканерами паспортов, паспортными ридерами или считывателями документов.
Adaptive Recognition
Поскольку в современных паспортах данные хранятся в разных формах, такие устройства обычно сочетают в себе несколько технологий:
1. Специализированные сканеры документов
Это настольные или встраиваемые приборы (например, компаний Regula, Plustek или Thales), которые вы видите на пограничном контроле или в банках.
Thales Group
Adaptive Recognition
Thales Group
Ліньки гуглить• 24 марта в 23:32
Ответ дляКофе в лобби
В ІД відбитки пальців по бажанню, це в загранах обов´язково
ИНЬэтовамниЯНЬ• 24 марта в 23:44
Ответ длямаска Ілона
Adaptive Recognition
Thales Group
Adaptive Recognition
Thales Group
Ми про різні сканери, але вони обидва сканери і обидва сканують)
Малая Налегке• 25 марта в 00:02
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Есть. Ну и что. То загран, каждые 10 лет новый, а это свой родной постоянный.
Я о том что там чипы и слежка и тд
Г@Л@В@ломка• 25 марта в 00:14
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
На самом деле это наше(и ближайших соседей)местное название.Так привыкли и так называют.Хотя технически это неправильно.На всех упаковках, коробках, в инструкциях и т.д.,устройство для считывания паспортов,любых чипированых карт и документов в цифровом виде,называется reader или card reader.
Но у нас во многих магазинах пишут что это сканер,хотя нигде этой надписи там нет.
Сканер это устройство,которое преобразует физическое изображение в цифровое .
А ридер,или картридер,это устройство для считывания готовой цифровой информации.Он считывает инфу с паспортов,документов,банковских карт,карт памяти и т.д. Картридер считывает/читает.
В этом отличие сканера от ридера/картридера.
Ответ дляКофе в лобби
В мене стара синя книжечка...
Бачите які там паскуди працюють! Особи без медичної освіти радять 90-річній жінці лікарський засіб!
Ответ дляЛіньки гуглить
Хто в 14 років про це знає? Навіть дорослі мало хто знає, що ваші відбитки пальців тільки по вашому бажанню.
Сидить посадова особа і нав´язує підлітку свої бажання. Бреше, що без відбитків пальців не дасть дитині ID-картку.
Удальонка
• 25 марта в 06:25
Ответ дляАйпишница
Для меня есть плюс - ID карта всегда со мной в кошельке.
Ну такі дія завжди в телефоні. Гаманець можна загубити, так само як і телефон.
Удальонка
• 25 марта в 06:26
Ответ дляЛіньки гуглить
Ця норма вже діє? Чи проект?
Ліньки гуглить• 25 марта в 09:04
Ответ дляУдальонка
Ця норма вже діє? Чи проект?
Діє з 25.12.2025
Удальонка
• 25 марта в 10:11
Ответ дляЛіньки гуглить
Діє з 25.12.2025
Тобто зараз він замінить, оплатить послугу і потім знову заміняти і оплачувати послугу, де сенс? Коли паспорт- книжка достроковий без додаткової оплати. Сенсу не бачу.
Мдаа, рекомендація міграційної така собі, діє в інтересах держави, а не людей.
Ліньки гуглить• 25 марта в 18:17
Ответ дляУдальонка
Хто він? Ви про кого взагалі? Я вам сказала, що якщо людині 65 і більше паспорт їй оформлять безстроково. А потім оплатить чи тоді, це вже не до мене. Якщо буде губити кожного року, то буде платити
Айпишница• 25 марта в 20:29
Ответ дляУдальонка
Я вам теж можу будь-яких теоретичних випадків нафантазувати - телефон розряджений, авторизація злетіла, додаток глючить.
По факту компактний, жорсткий документ, що не боїться вологи, зручніше, ніж книжка з паперу.
А ще, якщо у вас немає ID картки, деякі функції Дії недоступні або незручні.
А собі рахунок в банку онлайн за 2 хвилини відкрила через Дію, а батькові довелося всі дані заповнювати вручну, документи фотографувати та на перевірку фото відправляти.
Гигиенишвили• 26 марта в 15:35
Ответ дляГ@Л@В@ломка
-Ань- досі не розуміє значень слів особа, людина і громадянин.
можете розтлумачити?