Удальонка• сегодня в 07:52

Заміна паспорта книжки на ІD, які плюс і мінуси

Чоловіку треба міняти закордонний, в відділі міграційної рекомендували зразу замінити і паспорт- книжечку. Він сумнівається чи доцільно, очевидних плюсів ніяких, заміна iD кожних 10 років, платна. Добре коли зараз йому 57 і є зайва тисяча, а через 10, 20 років...
Що думаєте?
автор Удальонка • 2 часа назад
Ответ дляКофе в лобби
людям у віці, взагалі айді паспорт - проблема... бабуся міняла в 90 рочків- лінії на пальці дуже слабі..., зробити відбиток практично не можливо
В паспортному навіть левоміколь радили, для відновлення ліній на пальці))))))))))))))))))))
В мене стара синя книжечка...
Так людина старіє... І можуть бути складнощі
При оновлена того ж ID
Кофе в лобби• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
При оновлена того ж ID
бабусі в 90 рочків, відбиток пальця в цьому паспорті зробити не змогли, так і зробили без відбитка... склали акт про неможливість....
автор Удальонка • 1 час назад
Ответ дляКофе в лобби
Теж варіант.
Байрактара• 1 час назад
Ответ дляУдальонка
Я все розумію, але пройде 10 років і в свої 67 чи 77 він не схоче чи не зможе замінити те ай ді в силу якихось обставин, а книжка як є, то є. Хіба загубити книжечку і тоді видадуть ID.

для чого ці трюки в міграційній, що моральнозастарів? Сидять людей немає...сумно їм чи що?
Даже если потерять и есть желание большое, можно снова получить книжечку. У меня дочь 18 лет и вот у нее мальчик в классе был с паспортом книжечкой (но там мама специфическая и это ее заморочки, а не мальчика).
Ліньки гуглить• 1 час назад
Ответ дляУдальонка

Після 65 років вже не на 10 років, а безстроково.
Ms. Похвала• 44 минуты назад
Меня впервые на паспорт красиво сфоткали, вот реально в 45 лучше чем в 25. Та шо книжку берегу 😀
Нагайна• 35 минут назад
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я працюю в цій сфері.
Паспорт громадянина України,зразка 1994 року,не відповідає сучасним вимогам безпеки.До того ж всі реєстри з часом будуть переведені в цифру(вже переведені).Тому було підготовлено законопроект,за яким всім кому 45+,і в кого відбулася остання заміна фото,можуть користуватися своїм документом довічно.Заміна на ID за бажанням
Але в той же час,реєстрація майна,земельні питання та ін подібне,буде потребувати реєстрації саме в єлектронному вигляді.Тому якщо вам 45+,у вас книжечка,і ви не будете реєструвати на себе нерухомість,землі,бізнес та ін,то у вас проблем не виникне.А якщо буде така необхідність,то доведеться замінити на ID.Інакше реєстрація буде неможливою.Саме тому в Дії ні в кого немає паспорту книжечки,а лише ID,чи біометричний загран.Е документ це не документ взагалі
Такий був законопроект,але через війну його поки відклали.
У меня паспорт книжечка (мне 45+) фото вклеено, в 2023 году я после вступления в наследство оформляла право собственности на землю, никаких проблем у меня не возникло.
Г@Л@В@ломка• 33 минуты назад
Ответ дляНагайна
И не должно было возникнуть. Законопроект отложили до окончания войны.
маска Ілона• 31 минуту назад
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ок, не ксерокс, МФП у мене це називається (мультифункціональний пристрій). Але камон, ми всі зрозуміли, що ви мали на увазі і що ви сплутали сканер з пристроєм, який зчитує штрихкоди чи qr-коди - ну буває))
Я і читала) Ви пишете: шо там сканувати, якщо це просто папір. Так паперові доки якраз і сканує сканер і заносить в базу даних.
Слушайте, ну у вас же интернет есть. Но зачем же с такой стороны показывать себя? Мало того, что вы невнимательно прочитали что я комментировала так еще и технически неграмотны.
Для считывания информации с паспортов (биометрических загранпаспортов или пластиковых ID-карт) используются устройства, которые называют сканерами паспортов, паспортными ридерами или считывателями документов.
Adaptive Recognition
Поскольку в современных паспортах данные хранятся в разных формах, такие устройства обычно сочетают в себе несколько технологий:
1. Специализированные сканеры документов
Это настольные или встраиваемые приборы (например, компаний Regula, Plustek или Thales), которые вы видите на пограничном контроле или в банках.
Thales Group
Айпишница• 30 минут назад
Для меня есть плюс - ID карта всегда со мной в кошельке.