Пушкининиана• 2 часа назад
Кто куда к морю летом,учитывая войну ирана?
Нем страшно?
Най хоч раз• 2 часа назад
Ответ дляТепличная
Девочки, кто в Хорватию ездил или поедет? Вы автобусом? В отель? Расскажите пожалуйста. И по цене плюс-минус. Сколько ехать по времени?
Ми потягами, в готель. Ціни різні. Дуже відрізняється ціна при завчасному бронюванні ( в листопаді-грудні на літо бронювати найвигідніше)
Сладкий лимончик• 1 час назад
Болгарія, но бронювали раніше, і так рада, що вперше в житті обрали Болгарію.
Стефанія• 1 час назад
Ответ дляТепличная
Ездила на автобусе, это ад(
Если есть возможность только поездами или авиа едьте
Неробименінерви• 1 час назад
Ответ дляtereska
Хз що і куди від нас буде відлітати і чи підпишуть заяву про відпустку саме туди, де хочу відпочити.
Поки не зрозуміло, але на фоні всього планую лише Турцію бо в ніякою Європу ми не долетимо і не зможемо повернутися.
Чому не зможете долетіти і не зможете повернутися?
Слава Українi• 1 час назад
Ответ дляТепличная
Автівкою їздили. Від кордону до моря, умовно, годин 14. Додайте зупинки чи ночівлю тощо. Влітку після загребу на трасах вже тянучки, всі до моря сунуть. Ціна - бензин, грінкарта, плюс дорожні збори Хорватії і віньєтка Угорщини. Ми їхали впʼятьох, тож, однозначно вигідно було.
Ms. Скромность• 9 минут назад
Ответ дляДа Щас же
Аланію забронювали на кінець травня
І я на травень)