Наша взяла• вчера в 12:52

отримала 2000 на чекап

и не можу в клініці добитися - як вони спишуть суму, коли нема на телефоні нфси, замовила карту фізичну в моно - але шось не їде вона. поділіться, робити чекап той, як кошти списувалися?
Анонім Секретар• вчера в 13:35
Ответ дляНе будь КакСвета
Узі безкоштовно у сімейного. Як і всі інші послуги, що входять в цей чекап.
А как добиться у семейного? Есть какие-то нормы для этого о, вы не знаете?
А то моя семейная стала мне говорить, что им запретили давать направления , что их теперь должны давать только узкие специалисты (( может она врет, но как это узнать и чего-то добиться, не знаю ((
В гости звали?• вчера в 13:47
Ответ дляЛунтик-паунтик
Мысли материальны так что правильный подход!)
Неправильная формулировка, не употребляйте частицу не
В гости звали?• вчера в 13:48
Ответ дляКвартираЧья
автор, розкажіть будь ласка що за дві тисячі, чи де про них почитати. В мене батькам по 70 років, їм таке мабуть треба. Дякую!
Только после дня рождения дают
Юпитерная• вчера в 13:58
Ответ дляНаша взяла
взагалі, там є шось корисне окрім загального аналізу крові та перевірки тиску?))
Вага, зріст
Любимка-анонимка• вчера в 14:02
Ответ дляЗ родзинкою
Так. Але це завжди можна було взяти направлення у сімейного
Не точно, т.к. семейных в последнее время ограничили в выдаче направлений, скорее всего направит к узкому специалисту.
Любимка-анонимка• вчера в 14:04
Ответ дляАнонім Секретар
Не врет, были изменения.
автор Наша взяла • вчера в 14:10
Ответ дляАнонім Секретар
міняйте клініку, моя дає навіть просто якщо позвонити і попросити
автор Наша взяла • вчера в 14:11
Ответ дляПросто красавица
Ні, немає. Це для олігофренів придумали тупізну і крадуть ваші гроші з бюджету, ваші податки.
знову зрада
автор Наша взяла • вчера в 14:12
Ответ дляМайор Медуза
Взяла у семейного направление. Недостаток- ждать очереди. Очередь на 3 нелели
зрозуміла
Просто красавица• вчера в 14:12
Ответ дляНаша взяла
знову зрада
Не наривайтесь на рифму
автор Наша взяла • вчера в 14:12
Ответ дляМайор Медуза
Хоть кто-то понимает ...
Медицина бесплатна( по Конституции)
Но! Ею подтверди жопу
шукайте можливості не платити
автор Наша взяла • вчера в 14:12
Ответ дляКвартираЧья
загугліть - чекап піся 40 років
автор Наша взяла • вчера в 14:13
Ответ дляМрію про космос
Так,черговий розвод
а в чому розвод, яка схема, якщо кошти отримує заклад, який я сама вибираю?
автор Наша взяла • вчера в 14:13
Ответ дляПросто красавица
Не наривайтесь на рифму
наривацца, це прям моє
Анонім Секретар• вчера в 14:14
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Не врет, были изменения.
А почему тогда другим дают?
автор Наша взяла • вчера в 14:15
Ответ дляАнонім Секретар
А почему тогда другим дают?
залежить від клініки і самого лікаря, вас ніхто не обмежує - можете мовчки змінити заклад
Анонім Секретар• вчера в 14:17
Ответ дляНаша взяла
А как это сделать, подскажите, пожалуйста.
У меня было сообщение в приложении хелси, что я могу теперь в нем же подписать онлайн декларацию с другим врачом, но как жто сделать я так и не поняла
автор Наша взяла • вчера в 14:19
Ответ дляАнонім Секретар
ну шо ви? дзвоните в бажану клініку, кажете - хочу, далі діло тєхнікі, вони з радістю вас приймуть, чи вам прям онлайн потрібно? тоді переходьте там куди треба і клацайте все що треба)))
размахер• вчера в 14:37
Ответ дляЗ родзинкою
Я вчера просила направление у семейного на липидограмму, она сказала что по новым правилам только кардиолог может выписать направление на бесплатный
автор Наша взяла • вчера в 14:39
Ответ дляразмахер
так, мені виписувала кардіолог, згадала
Не будь КакСвета• вчера в 15:35
Ответ дляАнонім Секретар
Я понятия не имею, как добиться.
Я прихожу к ней и говорю, что мне нужно, она дает направление на процедуру или к доктору, который это направлерие дает. Зайдите на сайт НСЗУ и почитайте, что мы можем получить бесплатно и как.
Не будь КакСвета• вчера в 15:37
Ответ дляНаша взяла
не стикалася з безкоштовним узі, дивина для мене, а наприклад пап тест або тест на генетичний холестирин (забула як його)? чи можливо це зробити безкоштовно?
Про все інше читайте в інтернеті, там все є.
Дівчина Бобула• вчера в 15:43
Ответ дляНаша взяла
Вимір талії
автор Наша взяла • вчера в 16:11
Ответ дляДівчина Бобула
Вимір талії
доречі про талію, раніше кардіологічні ризики були для жінок з талією понад 80 см, зараз норми змінилися - 88 см!