Катастрофа• сегодня в 13:09
У меня депозит в Ощадбанке и любовница там работает
Если булет какая то заварушка-сообщит звранее
Даю совет,если держите денежки в наших банках ,желательно иметь близких людей в этой сфере-друзей,родычей,любовника
Герцогиня• сегодня в 13:11
Тільки печаль в тому що працівники теж не знають коли та завопушка буде і що з нею робити
Василина Семеніч• сегодня в 13:12
ощадбанк удержат в любом случае. так что не в том банке вы любовницу завели
Пэрисхилтонша• сегодня в 13:16
Ответ дляГерцогиня
все знают...до начала войны все все перевели на западную...так что кому нужно знать те знают
Герцогиня• сегодня в 13:16
Мала історію в 2008.
Моя колега мала добру знайому в одному з банку. Та знайома займала серйозну посаду.
І от колезі заходить валютний перевод крупний.
А там була система що гроші заходять в тільки за пару годин зараховуються на рахунок
А це кінець дня
І от моя колега по великій дружбі просить прискорити процес щоб вона могла зняти день в день.
Знімає вона валюту.
В вже зранку наступного дня в зв´язку з кризою перестають видавати гроші, валюту взагалі перестали видавати, а еквівалент в гривні видавали по 1000 грн в день.
Тобто навіть керівник не знав що зранку буде така шляпа
І гроші допомогла вивести моїй колезі бо просто як каприз - хочу сьогодні.
В не тому що завтра ’ настала війна’
А це кінець дня
Знімає вона валюту.
В не тому що завтра ’ настала війна’
Айболитная• сегодня в 13:16
Вот бы вашу любовницу с ее инсайдами в 2008, когда у людей миллионы (не гривен) просто ипарялись...
Василина Семеніч• сегодня в 13:16
Ответ дляХитрушка-чекушка
треба коханку в кожному банку, в т ч НБУ)))
кстати да, полезнее коханка из НБУ в отделе банковского надзора
Неначасі• сегодня в 13:23
Лучше любовницу на ВЛК, чтоб списали, выехать и дружно держать сбережения в швейцарских банках.
Коплю на груди• сегодня в 13:29
А заварушка де буде в Верховній раді чи на фронті?
Коханка збігає і все дізнається?
Коплю на груди• сегодня в 13:32
Заведіть ще коханку в СБУ, Прокуратурі пригодиться.
Чи коханця.