Голубая фишка• 24 марта в 20:16

Коти на столі- ви реально забороняєте чи махнули рукою?

Видна міленіалка• 24 марта в 20:16
реально забороняю. Навіщо мені на столі лапи після лотка? Шерсть? Жопа кицькіна?
Локшина на вухах• 24 марта в 20:17
я гоняю, но без присмотра все равно рыскает, паразит
Бджолина королева• 24 марта в 20:17
Я просто все прибираю зі стола завжди і кіт не лазить. Може вночі і лазить, але слідів не лишає
Мороженная курица• 24 марта в 20:18
У меня кот умный и такого себе не позволяет, его никогда не было на столе. Вообще очень рада, что мне повезло, реально очень умные и воспитанные и кот, и собака
Chaterbox• 24 марта в 20:18
Ответ дляВидна міленіалка
Я тут эти же вопросы задаю регулярно, ещё никто не ответил
Люблю порядок• 24 марта в 20:19
Мой не лазит. В детстве гоняла. Знает что нельзя. Для меня это недопустимая дичь коты на столах.
Фиона Шрековна• 24 марта в 20:20
Конечно запрещаю, на кухне и в столовой только на полу можно им. В других комнатах скачут по верхам.
Воленс-неволенс• 24 марта в 20:20
На кухонному нет, знает,что запрещено и не лазит, а вот на рабочем как у себя дома, регулярно делает вечерний обход
неДоЖиру• 24 марта в 20:21
По этой причине и не заводила котов, для меня это неприемлимо.
Но судьба сыграла шутку злую. И у меня собака ходила по столу
Латексне альтер ЕГО• 24 марта в 20:22
Нет не гоняю, я не брезгливая к моему коту)
Фиона Шрековна• 24 марта в 20:22
Ответ длянеДоЖиру
Собаки у меня дальше порога кухни не заходят, лежат, ждут.
Малая Налегке• 24 марта в 20:22
У мене дитина надресувала, я може і дозволяла і змирилися б
Ноунэйм• 24 марта в 20:23
В мене їх три, і жоден не лазить по столам, тому що я з самого малого їх виховувала і не дозволяла.
Крошечка-хаврошечка• 24 марта в 20:24
мої сплять там ,коли готую чи накриваю їсти ,то мию .Мию постійно протягом дня .Може в сковорідку лягти і спати .Коли був один улюбленець то був дуже балований, а інші просто беруть приклад з нього
Опля Картопля• 24 марта в 20:24
Мои не лазят.
Птица Говоруша• 24 марта в 20:26
Забороняла завжди і вже багато років кішку на столі я не бачила. Була впевнена, що вона розуміє заборону, бо ніколи не робила спроб. Кішка в нас дуже давно, 17 років їй вже. Але ось якось я забула телефон, і повернулась через хвилину після того як пішла з хати. Неочікувано. І де думаєте була кицька? Правильно, посеред столу. Видно було, що заскочена зненацька злякалась. і швидко втекла. Але мені стало ясно, де вона проводить час, коли нікого вдома нема.
НуКаНаКа• 24 марта в 20:31
Ответ дляВидна міленіалка
А як забороняєте? Він вас розуміє? Які команди віддаєте?
Да, я блондинка!• 24 марта в 20:31
Забороняю, але, коли мене вдома нема, кішка собі дозволяє спати на кухонному столі.
НуКаНаКа• 24 марта в 20:32
Ответ дляВоленс-неволенс
А як знає? Я свого ганяю, сварюсь, навіть стукнуть можу - все одно лізе. Навіть якщо стіл порожній
Пургену мне• 24 марта в 20:34
Сварюсь, але ходять. Улюблене місце біля мікрохвильовки але вдвох там не поміститися, то і на стіл можуть залізти посидіти. Мені нормально
Мира всем• 24 марта в 20:34
Сразу, как только взяли кошку запретили это делать. Возможно она и заглядывает конечно, когда никого дома нету. Но при нас не лазит.
Чавонадо• 24 марта в 20:35
мои не лазят,при мне точно. ну а без меня..кто его знает
Застряла• 24 марта в 20:36
При мне не лазят
Престидижитатор• 24 марта в 20:38
Не забороняю, він не лізе. Сидить на стільчику і спостерігає. Виховання. Та й кіт не обділений інтелектом. Він в нас по підвіконням, ще має вигул, лазить по деревам.
Я не тону• 24 марта в 20:39
Ответ дляВидна міленіалка
Мне кажется, я знаю кто написал это сообщение. Где-то я уже такое видела...
Гл. Амурная• 24 марта в 20:40
Ніколи не лазить, на підвіконнях гуляє, в залі на комоді ще любить.
Блондинка в Законе• 24 марта в 20:44
Не только лазят, а и едим из одной тарелки. Спим на одной подушке.
Не кую, не мелю• 24 марта в 20:50
Постоянно лазят по столу коты, перед едой протираю стол
Ненька наша• 24 марта в 20:51
В мене при мені не лазить , але після роботи іноді бачу шерсть на плиті , значить без мене дозволяє собі лашпати(( прибила б якщо б побачила , гидую
parele• 24 марта в 20:57
Реально забороняємо. Двері на кухню завжди зачинені. Поїли - на вихід.