Советчица Года• вчера в 23:32
У кого була безсоння, коли хочеться спати, але мозок не вимикається
що допомогло?
Аноним_• вчера в 23:40
Було багато разів. Донорміл.
Коли розлучалась, то Nytol брала за кордоном, я від нього вирубалась, у нас не бачила.
Морковна• вчера в 23:45
В мене хронічні проблеми із засипанням чи сном, тож пробувала все - снодійне, мелатонін, магній, медитації, алкоголь, спорт, дихання, сміна одягу чи постільної білизни, положення свого тіла на ліжку і т.д. В різні періоди щось та допомагало
Чумацький Шлях• вчера в 23:46
Було через стрес і перезбудження нс, відпочинок треба.
У мене ще і галюни були у цьому стані, як сни тільки я ще не спала, стьомно було)
Проня_Прокоповна• вчера в 23:59
Після ковіду довго таке було. Повне знесилення і безсоння. Пила гідазепам - відключалась. Потім на снодійні на доксиламіні перейшла.
Асталависта бэйби• сегодня в 00:01
В мене рдуг, то майже нічого не допомагає. Он вище писали перелік, у мене все те ж + зустрічі з друзями, повна ізоляція, басейн, важка ковдра, зміна роботи і ще купа всього. Мабуть, прийдеться йти до психотерапевта, і, може, навіть медикаментозне лікування, побачимо
Не пириживай• сегодня в 01:32
странный вопрос в войну. Когда на голову все летит не до сна и естественно его расстройство.