Аноним_1859• вчера в 12:01
Скажіть, будь-ласка, де у Барселоні поміняти гроші?
Банк-не зможу, не клієнт. А де краще? Обмінки-але які?
Пускаю бісики• вчера в 12:04
Ну є по торг центрам обміни.Саме в Барселоні не знаю,але кругом по світу великі торг центри.Подивіться в гуглі
Бойова• вчера в 12:12
У вас доллары? Я меняла, правда давненько, в обменках и в отелях. Но в отелях курс ниже
Аноним_1859
• вчера в 12:16
Ответ дляБойова
Так, готель наш не приймає, лише обмінки, а ви конкретну не порекомендуєте? Нема різниці?
Бойова• вчера в 12:21
Ответ дляАноним_1859
Я не знаю их названий, да и не пыталась запомнить) просто видела обмен валюты, смотрела курс, есть ли комиссия и все.
Напланетянка• вчера в 12:29
Ви ж знаєте що можете українською карткою всюди розраховуватися? А раптом не знаєте і тому хочете міняти