КротоТо• Изменено сегодня в 12:43
Свіженьки трилери
Раджу до перегляду трилер кінця 2025 року ’Допоможіть’
Сюжет- не першої свіжості, але дуже працьовита жінка під 40 довго та старанно працює в офісі та мріє отримати підвищення. Але підвищують лише ’своїх’ або кокетливих ’гарних лялечок’.
Буду рада, якщо порадите теж свіжі цікаві трилери або детективи.
Сердючка• сегодня в 13:05
Такий сюжет у більшості наших на роботі. Треба глянути і перейняти її дії в реальне життя
КротоТо
• сегодня в 13:16
Ответ дляСердючка
так, я гадала це тільки в нащих офісах таке
Бронетапці• сегодня в 14:57
подивилась вашу пораду, автор.. Трохи противний фільм, ригачки і тп... аж самій блюванути захотілось
КротоТо
• сегодня в 15:00
Ответ дляБронетапці
тоді ще гляньте трилер Трикутник смутку, 2022 р, цей шедевр точно вам сподобається
Червона калина• 2 часа назад
Дивлюся зараз, таке примітивне кіно, смішне і бридке одночасно. Пейзажі гарні, але блювоти забагато.
Паралельно з совєтчіцей можна дивитися одним оком
КротоТо
• 2 часа назад
Ответ дляЧервона калина
так, можна, типовим совєтцєцам