Звожу з розуму• 25 марта в 14:36
Як ви повертаєте собі бажання читати, якщо колись читали багато, а зараз не йде?
Как_б_не_так• 25 марта в 14:37
О, мені теж потрібно дізнатися, як(
Теж читала дуже багато до років 22, а потім як відрізало - лише по роботі і новини
Корсет_на_шурупах• 25 марта в 14:37
слухаю, аудіокнижки, лекції, ... навантаження на зір і так достатнє
Сколько_мне_лет?• 25 марта в 14:39
пів року не читала, та от змусила таки взяти в руки книжку, зайшло з 4ї, зараз так затягнуло, не можу відірватися
Как_б_не_так• 25 марта в 14:39
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Мені особисто аудіо не йде - я постійно відволікаюсь, потім втрачаю напрям розмови в аудіо(
Ну що ви, мамо!• 25 марта в 14:40
має просто потрапити до рук цікава книга яка захопить, і тоді знайдеться і час і бажання.
Роздратована шкіра• 25 марта в 14:41
Ответ дляСколько_мне_лет?
треба знайти свою книжку, яка виведе вас з нечитуна
+1. Зараз стільки новинок
Підпишіться на групи любителів книжок в соц.мережах, там постійно рекомендації різних книжок
freedom_2015• 25 марта в 14:55
на мене періодично нападає нечитут ,зазвичай після січня місяця який в мене завжди дуже продуктивний на читання ,от зараз не можу змусити себе взяти книгу ,треба знайти щось стовідсотково цікаве .За лютий кілька книг всього ,березень жодної (((
На_оба_рот• 25 марта в 14:57
Открываю и читаю, куча новинок в списке tbr, не хватает только лишь времени
Оцененная• 25 марта в 15:14
Поки ніяк. Я дуже багато читала в юності. Зараз швидкий дофамін від переглядів рілсів і шортсів перемагає:(
Не пириживай• 25 марта в 16:39
Пошла в библиотеку около дома и взяла любимого автора то, что еще не читала)