Пушкининиана• 03 мая в 23:56
Вічна суперечка про те чи треба читати класику якщо вона не подобається
Знайомий каже що людина яка не читала Шекспіра просто культурно неграмотна. Я кажу що примусове читання вбиває бажання читати взагалі. Ви дочитували класику через силу і що з того вийшло? Чи є хоч одна книжка яку ви змусили себе дочитати і потім були раді?
Відкушу все що стирчить• 03 мая в 23:59
Є люди з діагнозами які взагалі читати не можуть. Є професори і доктора наук які навіть не знають що написав Шекспір
БлинчикБезСметанки• 03 мая в 23:59
А я говорю, что нет смысла читать, если душа не лежит. Я взяла свою мудрость из книг, но только потому что умею проживать жизнь других людей
ШанельКуКу• 04 мая в 00:00
Я современную литературу не люблю. Особенно, не могу заставить себя читать украинских писателей. Читаю классику. Не вижу смысла себя насиловать.
Відкушу все що стирчить• 04 мая в 00:01
Ответ дляШанельКуКу
А класика це що?
Не виправдовуюсь• 04 мая в 00:01
Ответ дляВідкушу все що стирчить
вряд ли такое возможно
ШанельКуКу• 04 мая в 00:03
Ответ дляВідкушу все що стирчить
А класика це що?
Авторы и их произведения, прошедшие временное испытание, так сказать )
Відкушу все що стирчить• 04 мая в 00:03
Ответ дляНе виправдовуюсь
вряд ли такое возможно
В якому сенсі?
Це факт
Бабця в мештах• 04 мая в 00:04
Автор,есть книги,которые не заходят и всё.Было пару книг,которые дочитывала до середины и бросала.Через время опять начинала и опять бросала.Зачем насиловать себя?
Відкушу все що стирчить• 04 мая в 00:05
Ответ дляШанельКуКу
Лісова пісня і Тіні забутих предків це класика?
Там-тарарам• 04 мая в 00:06
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Нашли у кого спросить
Нульовий сантиметр• 04 мая в 00:07
Я люблю класику. Але зустрічала думки, що мій улюблений Драйзера нудний і взагалі комуніст. Кожному своє, мені подобається комусь ні. Я фентезі не розумію, а є фанати, то їх право.
ШанельКуКу• 04 мая в 00:08
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Конечно
Нульовий сантиметр• 04 мая в 00:08
Ответ дляШанельКуКу
І серед українських письменників є класики
Там-тарарам• 04 мая в 00:08
Я читаю то, что мне нравится.
Не считаю что чтение классики кардинально но на что-то в жизни влияет.
Посмотрите на рашу. Там сильно гордятся классической русской литературой. А толку?
ШанельКуКу• 04 мая в 00:09
Ответ дляНульовий сантиметр
Бесспорно!
Донька подруги• 04 мая в 00:10
Интересно, сколько людей читают сонеты Шекспира на досуге, а не по школьной программе)?
Нульовий сантиметр• 04 мая в 00:11
Ответ дляДонька подруги
Ну класика Шекспіром не обмежується.
Донька подруги• 04 мая в 00:11
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну класика Шекспіром не обмежується.
Так знакомый автора на нем сделал ударение)
Відкушу все що стирчить• 04 мая в 00:11
Ответ дляШанельКуКу
Конечно
Ну так серед української літератури повно класики
Заместитель Анонима• 04 мая в 00:12
Не по программе не читала те книги которые мне не интересны, и вообще считаю сейчас лучше читать научную литературу
Зрадорозганячка• 04 мая в 00:13
Ответ дляШанельКуКу
Я теж дуже важко ссучасне читаю. Як попадеться щось достойне, особливо в українській літературі, то рада як дитина.
Реально мало вміють писати зараз.
ШанельКуКу• 04 мая в 00:14
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Я это как-то отрицала где-то? )
Нульовий сантиметр• 04 мая в 00:16
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Так мова про те, що сучасна українська література ширпотрьоб, а не класична. Я люблю читати, і укрліт також, багато є українських творів, які мені подобаються, але серед сучасних мабуть і немає.
Відкушу все що стирчить• 04 мая в 00:15
Ответ дляДонька подруги
Сонети Шекспіра до речі в українському перекладі дуже круто.
66сезон666серия• 04 мая в 00:18
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Я вообще ничего не читаю... Не читается..
А раньше читали? Какие жанры?
Зрадорозганячка• 04 мая в 00:18
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А пробуєте?
В мене різні періоди є. Читальні і ні.
А може вчепитись в якогось автора і тільки його читати.
Зараз у мене це трилери Кінга, жахи ні.
Як же круто він пише. Він геній. Наче кіно дивишся в голові
В мене різні періоди є. Читальні і ні.
Зараз у мене це трилери Кінга, жахи ні.