66сезон666серия• Изменено 1 час назад

Кто проходил полиграф

Кто проходил полиграф при приеме на работу на госслужбу или в финансовую компанию и т.д.
Какого плана вопросы задавали? Спрашивали, чтобы уточнить ваш опыт работы (например, вы написали, что у вас опыт работы за границей, но вы там не работали, или что опыт в этой сфере 5 лет, а на самом деле меньше (как пример) )?
Маю натхнення• 1 час назад
Смотря какая госструктура
Виниловая пластинка• 1 час назад
Питання плану співробітництва з русньою чи колаборантами
АдеКВАтная• 1 час назад
Про финансы,про долги
Неправдиша• 54 минуты назад
Чоловік проходив перед конкурсом в держ.структуру топом. Пройшов, виснажило дуже. Є такі що не проходили.
Неправдиша• 53 минуты назад
Ответ дляВиниловая пластинка
От в цьому напрямку питання були
Радуга-дуга• 47 минут назад
Питання складає конкретний поліграфолог з урахуванням прохань установи, запитувати можуть абсолютно будь що. Просто не брешіть,і вам нема чого боятися. Плюс ви маєте право відмовитися від дослідження, або відмовитися відповідати на певні питання
Муууумие• 33 минуты назад
Ничего сложного и страшного.
Україна наше все• 11 минут назад
Чоловік проходив, питання про русню, чи були поїздки до рашки після 2014, чи не крав чи не здавав розробки комусь на минулій роботі. Таке. Все ок