Електрохарчування• вчера в 19:44
Нічого не хочеться
Якесь відчуття, що життя проходить повз, нічим не цікавлюсь, ніде не буваю, працюю 2/2, робота не подобається, в вихідні зависаю в телефоні нічого не хочу, розумію, що в такому віці(27) треба шукати себе, гуляти, щось пробувати, сил немає ні на що. Ще одні вихідні просто в одне місце...
В когось було подібне? Як з цим впорались?
Борець за гаманець• вчера в 19:50
Автор, тому що не легкі часи. Війна. Ви банально шукаєте можливість побути на одинці і розслабитися
Тріль підпільний• вчера в 19:50
Я так і живу, іноді накривало, заздрила активним людям, а зараз забила, ну така вже я людина, такий характер, такий спосіб життя, відлягло і радію дрібницям.
Перекус беру завжди• вчера в 19:53
Мне 36, все тоже самое, хоть и семья есть, а мне хочется сесть в поезд и ехать... ехать...ехать...
Оскорбляю всячески• вчера в 19:57
Автор,мені 42,теж такий стан,і мені хочеться як в пості 4.
Звісно війна теж зіграла не останню роль,та і робота теж добиває.
Електрохарчування
• вчера в 19:59
Ответ дляПтица Говоруша
А самочувствие как?
У меня такое, когда болею.
Нормально все, якщо можна так сказати
Болять ноги від роботи на ногах, набрала вагу за 3 роки дуже багато, з 72 до 99, все дратує навколо
Птица Говоруша• вчера в 20:03
Ответ дляПерекус беру завжди
Ой, только не в поезд!
Купи слона• вчера в 20:06
На улице вам легче? Или не хотите на улицу выходить?
У меня что-то похожее. Даже не хочу выходить на улицу.
Електрохарчування
• вчера в 20:15
Ответ дляКупи слона
На вулиці мені норм, якщо недовго, але я люблю гуляти тихими місцями, де мінімум людей, де пташки співають
Перекус беру завжди• вчера в 20:27
Ответ дляПтица Говоруша
Ой, только не в поезд!
чего? я люблю поезда
Оч@ров@Шк@• вчера в 20:49
Ответ дляПерекус беру завжди
чего? я люблю поезда
Бувають евакуації часто. Я теж люблю їздити. Але в спокійній розслабленій обстановці.
Птица Говоруша• вчера в 21:45
Ответ дляПерекус беру завжди
чего? я люблю поезда
Все любят поезда. Только не сейчас.
Електрохарчування
• вчера в 23:19
Ответ дляSporty Seagull
Сходіть на побачення і життя стане кращим
Немає з ким
Sporty Seagull• 2 часа назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Немає з ким
В інтернеті знайдіть людину і проведіть цікаво з нею час. Там бажаючих багато