Свекруховна• Изменено сегодня в 20:11
Подорож з підлітком на канікули.
Обіцяла створити тему. Отже, наші римські канікули. Якщо є питання, поділюся досвідом та враженнями. Моя попередня тема:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3823107
Свекруховна
• сегодня в 20:12
Ответ дляПомогалочка
Клас! Обожнюю Рим! І з погодою вам пощастило.
Так, дійсно. Місто чарівне і погода як на замовлення - в міру сонця і свіже весняне повітря.
СирОжино пирОжино• сегодня в 20:13
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мило.
А подростку было интересно?
А чому підлітку має бути нецікаво? Моя дуже любить подорожувати, аби возили. По 20 км за день намотуємо, їй в кайф.
У вас інший досвід? А що люблять ваші підлітки? Як проводять час?
Свекруховна
• сегодня в 20:14
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мило.
А подростку было интересно?
Він сам обирав з декількох пропозицій. Маршрут не зовсім легкий, тож іноді підвивав. Але в очах його бачу таке захоплення! І воно варто того.
Україна понад усе!• сегодня в 20:15
Ответ дляСирОжино пирОжино
Потому что наматывать по 20 км в день - в принципе интересно не многим, даже взрослым).
Чтобы залипать на памятники истории - нужно увлекаться историей того периода, который они представляют.
Но если задача напилить побольше фоточек в инсту- то да, это может заинтересовать...
Оце потужно• сегодня в 20:15
Ответ дляСирОжино пирОжино
И мои обожают
Україна понад усе!• сегодня в 20:16
Ответ дляСвекруховна
Восторг от чего именно?
СирОжино пирОжино• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
А якщо інсти нема? Що каже ваша теорія?
Можна ’залипати’ на нові міста, нові країни, нові емоції. Це необов´язково історичні пам´ятки. Ми були і в досить сучасних місцях, це теж цікаво.
То що люблять ваші підлітки? Як проводять час?
Та_шо_ж_таке• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Мило.
А подростку было интересно?
Мы живем недалеко от Рима и мой подросток с удовольствием ездит в Рим. Мне кажется что это всем интересно
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тому що це підлітки. Це треба ходити ніжками, це специфічне місто-музей, треба цим цікавитись. Мої теж були не в захваті від отого всього, а я ходила з відкритим ротом. А йм було кайфово поїсти, селфі. А ніжками ходити - ні. І пофіг, що то Ватикан, що екскурсія коштує шалені гроші. Це щось з олдскул, добре що не казали, що крінж.
А ось Барселона дуже зайшла, вона більш динамічна і море є)
Свекруховна
• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
В якому готелі/готелях зупинялися і яка ціна за двох? Дякую!
Готелі досить хороші. Особливо в Римі. Якщо цікаві назви, можу пізніше написати точно. Сам тур коштував майже 700 євро. Нам зробили знижку 10%. В автобусі місця на початку. Це набагато комфортніше, ніж минулого разу ми їхали десь у хвостику. Наступного разу тільки перші ряди. На екскурсії пішло 400євро. Їжа смачна і не дорого. Сувеніри поки не купували.
СирОжино пирОжино• 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
Моя в захваті від Італії була, хоча зовсім не любить історію.
Бубль Гум)• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Замовляйте міні готель або апартаменти на букінгу, всі ціни вказані.
СирОжино пирОжино• 2 часа назад
Ответ дляБубль Гум)
Автор же написала ’запитуйте’, я й запитую. Букінгом я вмію користуватися, дякую)
Дайте подуться• 2 часа назад
расскажите подробнее, откуда выезжали, сколько дорога, где останавливались
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
А якщо інсти нема? Що каже ваша теорія?
Мои подростки развиваются совершенно нормально- хотят проводить время с друзьями, а родители чтоб от них отстали).
И мне совершенно не понятно: какие именно новые эмоции модет дать очередная поездка?
Если человек увлекается чем-то и поездка как часть этого увлечения- тогда понятно.
А просто очередная страна? Ну замки, ну памятники... одно и то же по большому счету).
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Едит в рим чтобы что?
Свекруховна
• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Маємо досить насичений маршрут. Зараз переїзд майже 500км. В нас без нічних. Але щодня в готель заселяємося опівночі і дуже раненько сніданок, а потім цілий день на ногах. Не кожна дитина витримає. Дійсно трохи важко.
Та_шо_ж_таке• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Едит в рим чтобы что?
Едет чтобы погулять по Риму. И вообще мой подросток любит путешествовать. Объездил много стран уже. А что любят Ваши подростки?
СирОжино пирОжино• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Сподіваюся, що ви жартуєте.
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я слабо верю в подростков, которые любят просто гулять по Риму).
И просто путешествовать без темы - тоже. На самом деле это родители закрывают свой гештальт - поездка ’за границу’ в союзе или 90х была доступна не всем и являлась действительно событием.
А для современных детей - это такая обыденность, что я слабо верю в восторг и восхищение)
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Сподіваюся, що ви жартуєте.
Нет, я не шучу.
Я просто не имею незакрытого гештальта в виде поездок ’за границу’
Свекруховна
• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Восторг от чего именно?
Дуже сподобався нічний Будапешт. Гід проводив таку екскурсію, що хотілося гуляти з ним до ранку. Смачна угорська кухня. Словенія приємна, цікава маленька країна. Ну, а сам Рим та Ватикан - просто неймовірне щось. Теж максимальне задоволення від екскурсоводів. Про недоліки (вони є)теж буду писати, але вже потім.
Помогалочка• 2 часа назад
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мої теж з дитинства таскаються з нами і по Україні, і закордон, вже й самі їздять в різні екскурсійні поїздки. Так само їм завжди цікаво і в музеях, і в театрі, навіть на сільському весіллі у десятиюрідних родичів:) (що фактично прирівнюється до театру)
Україна понад усе!• 2 часа назад
Ответ дляСвекруховна
На самом деле вам можно позавидовать). Получать удовольствие от такого путешествия- нужно уметь)
Та_шо_ж_таке• 2 часа назад
Ответ дляУкраїна понад усе!
Сколько стран посетили Ваши дети?
Мои дети реально любят путешествовать, как и мы с мужем. Мы часто путешествуем, часто ездим в интересные места. Спросите у моих детей: едем на выходные в Монако ( где они были миллион раз), или останетесь дома и пригласите друзей. Выберут Монако не раздумывая.