ТигрЛьвович• 2 часа назад
Купила дочери платье, выпускной 8 кл
Школа в Польше. Выпускной после 8 Кл, купила платье, сидит очень хорошо, но есть но. Дочь сегодня сообщила что с голыми руками идти нельзя! Я в шоке(( Говорит можно рубашку сверху.. пойдет ли под такое платье укороченная рубашка? это вискозу лучше брать белого или же черного цвета?
ТигрЛьвович
• 1 час назад
Ответ дляТантрический кекс
Незалежно від доходу бюджет на плаття 20-30 євро :) Білизна, до речі, дорожче коштувала... У хлопчиків взагалі шафа: біла футболка або сорочка і білі джинси або шорти, хто в чому...
За 20 євро сукня? Перший раз таке чую, це де? На сейлі в Зарі більше ніж за півроку?
Тантрический кекс• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
Ні, дякую.
Показала своїй доньці варіант з білою сорочкою на першій сторінці, вона сказала, що то найкращий з усього запропонованого.
Не цілуюсь з бодуна• 1 час назад
Ответ дляГарачий Чокалад
Це гарний, але повсякденний варіант. Погодьтеся, випускний не не кожен день і навіть не кожного року. І підтвердженням цього є вимоги школи щодо одягу
Чесно кажучи, не погоджуся. Дівчатка робили гарні зачіски, плюс прикраси, макіяж, і дуже навіть виглядало святково і при цьому доречно для шкільного випускного.
Тантрический кекс• 1 час назад
Ответ дляГарачий Чокалад
В Зарі або бершці теж бувають нарядні речі. Я сама собі на новорічний корпоратив купляла в Зарі. І справа не у вий…ваннях. Є традиції, є прийнятий формат подій як в Україні так і за кордоном. Якщо в Україні прийнято приходити нарядними, то це не значить, що це гірше ніж у Польщі чи Німеччині
Якщо на випускний сім´я відкладає протягом року і не може оплатити його непомітно для бюджету - кому треба такий випускний?
Тантрический кекс• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
Бершка, Зара плаття були по 24,99-29.99, не сейл. Знаю точно, бо ми Бершку брали і Зару теж дивилися.
Були дівчата, що замовляли плаття з Шейн - дешевше 20 євро вийшло з доставкою.
ТигрЛьвович
• 1 час назад
Ответ дляТантрический кекс
Ну ок. Але моїй нічого не подобається, я їй купу пропонувала в Зарі і замовляла, не підійшло нічого. Ця сукня дуже гарна, якісна. Не знаю що робити з верхом, може й без нічого піде .
Тантрический кекс• 1 час назад
Ответ дляТигрЛьвович
Ось вам приклади плать від 19 євро в бершці прям зараз. У моєї було як за 29.99, але низ прозорий, дуже гарно вживу. Ви вже плаття купили, то візьміть сорочку і все.
Кнопкотиць• 1 час назад
Ответ дляГарачий Чокалад
Сорочка? А який формат події? Як на мене, то сорочка взагалі не варіант для випускного
В Польщі не такий формат випускних, як у нас. Був. Зараз простіше до усього цього відносяться. В мене в старшого сина клас поїхав у Львів, замість випускного, менший зараз 9 - то взагалі нічого не планується. Можливо, якась поїздка.
Ду да ду да ду• 46 минут назад
Это все таки формальное событие, всякие рубашки и накидку будут слишком мягкие и повседневные. Нужен именно пиджак, легкий летний, но с формованным плечом.
Платье выбрали отличное, кстати, еще прекрасно послужит. А такой пиджак советую посмотреть прям в секонде, там можно найти реально уникальные нарядные вещи на 1 выход.
Ду да ду да ду• 45 минут назад
Ответ дляТигрЛьвович
Можу взять щось таке може ..
Да, это неплохая идея