ТигрЛьвович• вчера в 20:47

Купила дочери платье, выпускной 8 кл

Школа в Польше. Выпускной после 8 Кл, купила платье, сидит очень хорошо, но есть но. Дочь сегодня сообщила что с голыми руками идти нельзя! Я в шоке(( Говорит можно рубашку сверху.. пойдет ли под такое платье укороченная рубашка? это вискозу лучше брать белого или же черного цвета?
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.1257049001.h...
Кокосиха• вчера в 20:59
Вот интересно, платье купили дочери без дочери, а теперь дополнение образа , обсуждение с незнакомыми людьми
Может лучше дочку спросить?
автор ТигрЛьвович • вчера в 21:00
Ответ дляКокосиха
Может лучше дочку спросить?
Йомайо. Естественно что спросила. Сказала рубашку надену которая в шкафу висит и досвидос
Играю_на_кларнете• вчера в 21:04
Ответ дляТигрЛьвович
Ні, чорну
Ну вы и мачеха))
Кокосиха• вчера в 21:05
Ответ дляТигрЛьвович
И вы после этого купили такое платье! Мамаша, вы диктатор!
автор ТигрЛьвович • вчера в 21:08
Ответ дляКокосиха
Нет. Я показала платье, она сказала ну не знаююю. Получили платье, она говорит, это оставим но есть НО, руки надо прикрыть. Я сверху рубашку накину. Я это ж все описала. Капец
ОноВамнадо• вчера в 21:08
Ну не знаю, как по мне это платье не подходит для юной девочки
Она еще успеет такое одеть во взрослом возрасте
автор ТигрЛьвович • вчера в 21:08
Ответ дляОноВамнадо
Сорян, а какое платье для юной девочки?)
Гарачий Чокалад• вчера в 21:08
Сорочка? А який формат події? Як на мене, то сорочка взагалі не варіант для випускного
автор ТигрЛьвович • вчера в 21:09
Ответ дляГарачий Чокалад
Формат події блаблабла на сцені а потім танок полонез. Вручення дипломів нагород і адьйос
Брехушечка• вчера в 21:10
Серебро или белый в такой ткани
Гарачий Чокалад• вчера в 21:10
Ответ дляГаля із Дарниці
Сказали б таке маманям в Україні, батьки sos вже б помідорами закидали
Ага. І ніхто не створює тему «чи має право школа диктувати в якому одязі йти на випускнийʼ» чи щось подібне
Тантрический кекс• вчера в 21:11
Ответ дляГарачий Чокалад
Ви просто судите по Україні. За кордоном все простіше, без вий..вань один перед одним. Всі прийдуть в плюс мінус як у автора. На випускний плаття беруть в Зарі, Бершка...
Гарачий Чокалад• вчера в 21:11
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Білу рубашку, у нас багато дівчаток було в такого плану сукнях + біла рубашка на випускному з 9 класу.
Це гарний, але повсякденний варіант. Погодьтеся, випускний не не кожен день і навіть не кожного року. І підтвердженням цього є вимоги школи щодо одягу
Борисфенка• вчера в 21:12
Та яка сорочка! Рукави із сітки зробіть - береться довга полоса тканини, зшиваються рукава з двох сторін, по центру виріз, щоб голова пролізла.
Ms. Любмая жена• вчера в 21:13
Ответ дляТантрический кекс
И никто не берет кредиты,чтобы детке купить платье sherri hill?
Гарачий Чокалад• вчера в 21:14
Ответ дляТигрЛьвович
Дочка не носить болєро і ще й гачком. Згодна тільки на рубашку. Питання чи буде підходити хб шна чи брати вкорочену віскозу чи що. Піджак теж придивлюсь може щось і надибаю...
Піджак як на мене гарний варіант. Але я все ж таки запропонувала б дитині розглянути варіант якогось тонкого напівпрозорого топу, типу лоно слів, можливо зі стразами або люрексом щоб було не дуже темно
Борисфенка• вчера в 21:15
Ось такі рукави
автор ТигрЛьвович • вчера в 21:16
Ответ дляБорисфенка
Ось такі рукави
Ні, дякую.
автор ТигрЛьвович • вчера в 21:17
Ответ дляГарачий Чокалад
Який Лонг? Це під низ? Буде чорті шо
Гарачий Чокалад• вчера в 21:17
Ответ дляКокосиха
Слухайте, ви тільки засуджувати можете чи де ваш коментар по суті питання автора?
Борисфенка• вчера в 21:18
Ответ дляТигрЛьвович
Ні, дякую.
Туди просто проситься якийсь прозорий верх.
Борисфенка• вчера в 21:19
Гарачий Чокалад• вчера в 21:20
Ответ дляТигрЛьвович
Тоді напевно можно і сорочку, але не бавовняну або віскозну. Подивіться з органзи або шовкову, атласну.
автор ТигрЛьвович • вчера в 21:22
Ответ дляГарачий Чокалад
Можу взять щось таке може ..
Гарачий Чокалад• вчера в 21:23
Ответ дляТантрический кекс
В Зарі або бершці теж бувають нарядні речі. Я сама собі на новорічний корпоратив купляла в Зарі. І справа не у вий…ваннях. Є традиції, є прийнятий формат подій як в Україні так і за кордоном. Якщо в Україні прийнято приходити нарядними, то це не значить, що це гірше ніж у Польщі чи Німеччині
Гарачий Чокалад• вчера в 21:24
Ответ дляТигрЛьвович
Який Лонг? Це під низ? Буде чорті шо
Ні, поверх сукні. Не знаю як описати. Типу кофта з довгим рукавом, але тоненька, напівпрозора.
Борисфенка• вчера в 21:25
Ответ дляГарачий Чокалад
Я те саме кажу. Не чує.
Гарачий Чокалад• вчера в 21:25
Ответ дляТигрЛьвович
Можу взять щось таке може ..
Як варіант. Але спитайте дитину, чи потім хоч раз ще вдягне. Як на мене, підлітки таке нечасто носять
автор ТигрЛьвович • 2 часа назад
Може такого плану?
Тантрический кекс• 2 часа назад
Ответ дляMs. Любмая жена
Незалежно від доходу бюджет на плаття 20-30 євро :) Білизна, до речі, дорожче коштувала... У хлопчиків взагалі шафа: біла футболка або сорочка і білі джинси або шорти, хто в чому...