Дуняша• вчера в 21:04
Как вам современные фотомодели?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• вчера в 21:06
Мне очень нравится анок яй.
У нее, конечно, есть переделки - но эти ноги...
Ваши все страшнючки
Апофиозная• вчера в 21:07
Ой зачем сюда тащить этих бледнолицых?? Неужели это тема для обсуждения?
Дуняша
• вчера в 21:09
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Мне очень нравится анок яй.
Ваши все страшнючки
Напоминает Наоми
Дуняша
• вчера в 21:10
Ответ дляАпофиозная
Тащите краснокожих, обсудим
Пффф 100%• вчера в 21:14
Подобаються. І я дуже люблю Ліндсі Віксон, для мене це обличчя, яке цікаве, його хочеться розглядати.
Дуняша
• вчера в 21:12
Ответ дляПффф 100%
Нестандартная внешность.
Медсестричка• вчера в 21:17
Різні є - красиві і не дуже. Кендал дженнер гарна, і донька Сідні Кроуфорд, а донька Кейт Мосс - взагалі не виглядає, як модель, навіть близько не красуня, а її всюди повно.
Хвігура мічти• вчера в 21:19
Они всегда в основном такие и были, худые и безликие. Не путайте фото моделей и моделей с показов. Я поэтому люблю смотреть примерки на обычных людях. Посмотрел, уже и перенравилось 😁
Примарочка• вчера в 21:21
А з 1 фото у дівчини очі так випучені, як у жаби. Невже це може подобатись?
Тріль!• вчера в 21:21
Всі гарні і близькі до стандартів. Фото робили так, щоб викликати емоції, бо звичні картинки вже приїлись і не привертають увагу
КвартираЧья• вчера в 21:24
Страшные модели сейчас...
В 90х красивые были..Кроуфорд красапеточка🤩🤩🤩
Дуняша
• вчера в 21:27
Ответ дляКвартираЧья
А фигуры какие были тогда на подиуме🤩
А Клава шиффер...
Медсестричка• вчера в 21:29
Ну, професія моделі - це не бути красивою, а демонструвати різні товари так, щоб їх хотілося купити.
Котики-муркотики• вчера в 21:33
Как фото воспитанниц интерната для УО.
Блеклые, безжизненные, эх...
Медсестричка• вчера в 21:34
А моделі зараз відрізняються від 90-х, бо тоді були дуже суворі вимоги до зросту, ваги, довжини ніг і т.п. Зараз купа селебріті пхають своїх дітей в моделі - та ж Мосс(донька від неї на пів голови нижча), донька Деппа, Кідман і т.д. Донька Сідні - напевно єдина з них, хто відповідає старим стандартам.
КинДза• вчера в 21:53
Чого у цих темах де обговорюють якісь фото не пишуть що автор троль???? А там де історія, так там одразу троль троль , навіщо це писати?
Стетоскопуло• вчера в 22:12
Ответ дляПримарочка
Ну уроділась такой
Дівчина ж невинна
Цигарний шланг• вчера в 22:26
Ответ дляХвігура мічти
А фото модели разве не ходят по подиуму?
Забрызжу ядом• 2 часа назад
Ответ дляДуняша
А Клава шиффер...
А мне клава не нравилась, обожала Линду, как оба образы меняла, так жаль во что она превратилась,