Единая страна!• вчера в 21:05

Кістковий вік

Хто колись робив дитині рентген кисті? Чи так і співпало в майбутньому?
Син 12 років 4 місяці, рентген показав вік 12 років. Я надіялась буде менше, щоб був ще запас росту.
Він завжди був малим, в 6 років здавали великий пакет аналізів, все було в нормі. Прибавляв в рік 6 см, ендокринолог сказав все ок, в норму вписується, хоча це нижня межа. Але за останній рік виріс мало, бо за останні 4 місяці всього 1 см.
Будемо знову все здавати...
Ші каже, що буде рости до 16-18 років, не більше.
Ще б почитала історії як в кого вийшло в результаті з зростом.
Коренная киевлянка• вчера в 21:09
В мене дівчинка. То інша історія. В 6 років мала кістковий вік- 7 років, в 7 років- 9 років. Зупинка зросту сталася, як і прогнозували через 2 роки після початку менструації, зараз ріст 165, 13 років ( сподіваюсь, може хоч на пару см ще підросте. Прогноз зросту на кафедрі ендокринології дали досить точний- 168 максимум
Уходя дверю не хлопать• вчера в 21:09
Ответ дляКоренная киевлянка
Отличный рост у Вашей дочки, у меня такой же)
автор Единая страна! • вчера в 21:09
Ответ дляКоренная киевлянка
Так це нормальний ріст) А в якому віці зупинився ріст?
Коренная киевлянка• вчера в 21:10
Ответ дляЕдиная страна!
Десь в 11
КонФФетОшка• вчера в 21:11
Ответ дляКоренная киевлянка
То чим зріст поганий?)
автор Единая страна! • вчера в 21:11
Ответ дляКоренная киевлянка
Десь в 11
То значить вона була нормального зросту. Чому ви їй визначали кістковий вік?
Коренная киевлянка• вчера в 21:12
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну, тому я і відмовилась від терапії, бо вони пропонували відстрочити менструацію, щоб ще підросла, бо в нас всі високі в сім´ї
ЖонДуан• вчера в 21:13
Ответ дляКоренная киевлянка
вибачте, а нащо рости ще? 165 абсолютно нормальний зріст, в мене 164 все життя живу, стандарт

та й діти нормально ростуть, є люди високого зросту, є невисокого, вам треба щоб обов´язково височенна була?
ЖонДуан• вчера в 21:13
Ответ дляУходя дверю не хлопать
в мене 164)
Коренная киевлянка• вчера в 21:13
Ответ дляЕдиная страна!
Передчасний статевий розвиток. Офіційний діагноз. Вони переживають в цьому випадку саме за зріст. Зробили прогноз, майбутній зріст мене влаштував)
ЖонДуан• вчера в 21:14
Ответ дляЕдиная страна!
у хлопців зупиняється в 16, авторе, в мене доньки перестали рости з початком циклу, а син десь у 16, ще до 17 навіть на 1 см підріс, всі, до речі, різного зросту, бо перший чоловік був 190 см то старша донька 173, другий чоловік 170 см. то молодша донька 160, а син 174
Коренная киевлянка• вчера в 21:15
Ответ дляЖонДуан
в мене 164)
В мене 175,в чоловіка 185).
автор Единая страна! • вчера в 21:16
Ответ дляЖонДуан
Я перечитала теми про ріст тут на форумі, ростуть і дальше).
Але цікавить саме досвід тих, хто визначав кістковий вік. В кого він менший біологічного, якраз росте до 20, в кого менше - до 16. Я так думаю. Цікаво чи так реально.
Добра всем!• 2 часа назад
Ответ дляЕдиная страна!
а який зріст у Вашого сина?
вітаміни назначають?
Леді Душка• 32 минуты назад
Мне делали рентген. Месячные начались в 11, к 13 почти перестала расти, сейчас 157см. Рентген показывает насколько открыты зоны роста и можно предположить сколько еще будет см. Мальчики растут долго, мой совет - лучше на турник подналечь чтобы всю жизнь не сутулится, осанка тоже важна.
Смажена полуничка• 14 минут назад
А какой рост у сына сейчас?