Малявка ще та• 1 час назад
Вы крестили своих детей?Верите в бога?Навеяно топовой темой о крещении
Зробіть вибір:
вже голосів:
Крестили
Не крестили
Результат
Карма хамелеона• 1 час назад
Не хрестили, не віримо. Паску чи свячене яйце зїсти для мене не проблема, чи відповісти на привітання, але вірити не можу себе змусити, от не вірю і доказів існування чогось надприродного не бачу.
Міс Всесвіт• 1 час назад
Старшего крестили потому что надо. Вторую нет . Нахер нужны все родственники с их мнением.
Мамин тріль• 1 час назад
Не крестили, в Бога верю, но это лично мой выбор. Детям даю тоже выбор, вырастут -выберут себе веру
Рассказница• 1 час назад
Скоріш за все я вірю в якусь силу, силу космосу, енергію. Це не про релігію. Релігія для мене це шарлатанство.
Людину в якійсь мірі я теж вважаю Богом, тобто цією силою.
Конкретно в Іісуса , як сина Божого я не вірю і у всі ці балади про створення світу, про Адама і Єву тощо.
Вважаю, що Біблія та, що дійшла до наших часів взагалі не та, що була написана. Все переписувалась на різний лад. Але сенс в принципі один і той же. Раніше не було Конструкцій і законів, а лад треба, щоб був. Для цього і вигадали Біблію. Не дарма Вєтхій Завєт починається з історії, там війни, вбивства, насильства, треш повний. Ну а друга частина - типу так не роби, живи по заповідям
Слобожаночка• 1 час назад
Старших крестили, уступила мужу и свекрови. Младшего нет, никто и не вспоминал. Сама некращенная. В церковь никто не ходит.
Глас_Народа• 43 минуты назад
Меня крестили в детстве . Я своего ребёнка не крестила. Пусть вырастет и сам решит надо ему или нет.