Пліткарка• Изменено 26 марта в 07:14

Антидепресанти: цікавить особистий досвід закінчення прийому

Вітаю, форумчани! Зараз на етапі закінчення прийому есциталопраму. Приймала у звʼязку з посттравматичним розладом. Строк 7 місяців. 10 мг протягом місяця, потім 20 мг протягом 4 місяців, і два місяці знову 10 мг (половину дози). Психіатр на звʼязку, поступове зменшення дози, зараз вже 6-й день без ад. В цілому, почуття нормальне, повернулась природна емоційність, тривожності, страху і всього того «букета» немає. Але читала різне про вихід з лікування… Цікавлять кейси інших «адешників»: чи були відкати? через який час? чи повернулась вага в норму (+ 5кг)?
Дякую! І здоровʼя всім присутнім))
Йосип_молодий• 26 марта в 07:23
Прием АД нельзя закончить. Его можно только начать
Галя-краля• 26 марта в 07:27
Ответ дляЙосип_молодий
Та ладно, сестра 4 года пила, закончила плавно уменьшая дозу, уже 5 лет без них
ЖивунаБагамах• 26 марта в 07:41
Птср зазвичай не лікують АД, тому мені дивно чути, що ви 7 міс його приймали
Чому ви боїтеся чогось, якщо у вас не має депресії, а ваш стан 7 міс назад можна було виправити заняттями з психотерапевтом
Шотуткоїться?• 26 марта в 07:41
Автор лишниц вес появился на АД ?
5кг это ароде не много ( у меня тоже 5кг лишнего внса но без АД )
ЖивунаБагамах• 26 марта в 07:42
Ответ дляГаля-краля
Так ад назначають по депресіях, а не просто так,
Депресії це розлади і вони не зникають
От автору теж назначили їх, хоча не повинні були
Шотуткоїться?• 26 марта в 07:43
Ответ дляЖивунаБагамах
Депресії це розлади і вони не зникають
Почему не проходят?
Проходят при чем у многих проходят без лекарств, просто жизнь налаживается.
буреЛОМКА• 26 марта в 07:45
Год эсциталопрама - откат, или рецидив, хз как оно правильно.
Еще полтора года того же - откат.
Потом 4 года пароксина - пока без ухудшений. Но у меня не птср а тревожное расстройство.
ЖивунаБагамах• 26 марта в 07:46
Ответ дляШотуткоїться?
Почему не проходят?
Депресія це не поганий настрій.
Депресія це розлад.
Шотуткоїться?• 26 марта в 07:49
Ответ дляЖивунаБагамах
Депресія це не поганий настрій.
Депресія це розлад.
Я писала про плохое настроение ?
ЖивунаБагамах• 26 марта в 07:51
Ответ дляШотуткоїться?
Я писала про плохое настроение ?
Так :)
Мию вікна у мороз• 26 марта в 07:52
Ответ дляЖивунаБагамах
Вот как раньше здесь писали ,что АД назначают всем не попадя (
Шотуткоїться?• 26 марта в 07:52
Ответ дляЖивунаБагамах
Так :)
Нет :)
автор Пліткарка • 26 марта в 07:54
Ответ дляЖивунаБагамах
Чому ви вирішили, що в мене немає психотерапевта? Саме він і рекомендував АД, щоб я могла нормально зайти в терапію, а далі було призначення психіатра. Моє питання не стосується психотерапії, лише медикаментозного лікування. Дякую.
автор Пліткарка • 26 марта в 07:56
Ответ дляШотуткоїться?
Автор лишниц вес появился на АД ?
Так. Звернула увагу, бо не схильна до набору ваги. З 18 до 40 років вага була 52-55 кг. Зараз 60 за останні три місяці.
ЖивунаБагамах• 26 марта в 07:57
Ответ дляПліткарка
Так у вас не має депресії, а лише ПТСР, чого ви боїтесь, якщо це лікують без ад?
ЖивунаБагамах• 26 марта в 07:58
Ответ дляШотуткоїться?
Нет :)
Не плутайте депресивний стан з депресією і все буде добре
Шотуткоїться?• 26 марта в 07:58
Ответ дляПліткарка
Я без приема АД так поправидась как вы и вес такой же, и +- в том же возрасте, сначала даже больше 7кг лишних сейчас вроде чуток лучше, но все равно 60-61кг вешу и не худеется :(
ЖивунаБагамах• 26 марта в 07:59
Ответ дляМию вікна у мороз
Так і я про це
Тому що немає класних психотерапевтів!
А автор вирішила що без ад тепер не зможе жити, хоча їй ад можна було і не приймати
Про це ж лікар їй теж навряд чи сказав
МадамОхмури• 26 марта в 07:59
Ответ дляЖивунаБагамах
Депресії це розлади і вони не зникають
Антидепресанти назначають не тільки при депресіях. При птср, тривогах, психосоматиці, тіках і т.д. теж назначають. Мені, наприклад, при тривожному розладі і підвищеному тиску назначили. Одній подрузі - при нетримання сечі, іншій - при панічних атаках. Всім допомогло.
Шотуткоїться?• 26 марта в 08:00
Ответ дляЖивунаБагамах
Я не путаю, постоянное депрессивное состояние приводит к депрессии
ЖивунаБагамах• 26 марта в 08:00
Ответ дляМадамОхмури
Ні, там достатньо терапії. Але то купа роботи, тому простіше таблетку виписати, для України то норм
ЖивунаБагамах• 26 марта в 08:00
Ответ дляШотуткоїться?
😂😂😂😂😂😂
автор Пліткарка • 26 марта в 08:02
Ответ дляЖивунаБагамах
Депресії це розлади і вони не зникають
Не лише при депресіях. Назва «антидепресант» зʼявилась ще за часів створення цього різновиду ліків, і так - перші з них використовувалися для лікування депресій. Згодом ліки еволюціонували, спектр їх дії значно розширився, і ними почали лікувати інші розлади. Проте назву групи препаратів залишили стару.
ЖивунаБагамах• 26 марта в 08:16
Ответ дляПліткарка
Так, медицина і терапія пішла вперед,
Тому психотерапевти почали вчитися робити це без АД і успішно це роблять, а Україна застрягла в середньовіччі, тому тут продовжують назначати АД
автор Пліткарка • 26 марта в 08:39
Ответ дляЖивунаБагамах
Я не писала, що боюсь. Я хочу розуміти, з чим можу зіштовхнутись, саме з реального життя, а не з талмудів по медицині. Це допит?))
автор Пліткарка • 26 марта в 08:43
Ответ дляЖивунаБагамах
Так, медицина і терапія пішла вперед,
Так, це успішно лікується кпт. Але іноді стан настільки глибокий, що психотерапевт не може достукатись, а пацієнт відкритись. Тоді співпрацюють обидва напрями: і терапія, і медикаменти. Вибачте, але не бачу сенсу далі спілкуватись з цього приводу. Питання в старт-пості не стосується вибору шляху мого лікування, воно стосується реальних кейсів і людей, які проходили через подібне лікування. Дякую.
автор Пліткарка • 26 марта в 08:48
Ответ длябуреЛОМКА
Еще полтора года того же - откат.
Скільки після відміни почувались ок до відкату?
Баба на горошині• 26 марта в 08:51
Ответ дляЖивунаБагамах
Так, медицина і терапія пішла вперед,
Ага, и вся Европа на АД, там точно Средневековье! Украина просто подтянулась
буреЛОМКА• 26 марта в 08:54
Ответ дляПліткарка
После первых двух гдето вот сколько принимала, через столько и откат. После отмены пароксина 2 года пока прошло, без ухудшений. Но мне в принципе психиатры говорили что в моем случае это очень вероятно, полного отказа от ад на всю жизнь не обещали.
автор Пліткарка • 26 марта в 08:56
Ответ длябуреЛОМКА
Дякую. Зрозуміла.